"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-34 тема

  • 40 631
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
     

Актьори:





 





Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
     

Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV

1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод

     


     
Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
     

Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
     
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
     
     
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
                
     
Повече за сериала може да откриете тук:



     
Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
   

 


 


 


 


 

Темите:

     
Родствени връзки в сериала:

     

                              
     

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Приятни минути в темата на всички, които следят проекта! 


     

# 1
  • Мнения: 2 229
Ринка Hug
На хаирлия да е Peace Все така да виждаме нашите сладури като в Рим Laughing Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 5 138
Нервакова, буйрун.



Да са живи и здрави всички Златета. За всички момичета се отнася, освен за именничките, защото съм сигурна, че всяка за някого е златна. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 047
Добре заварила в новата тема. Ринка, благодаря. newsm51

Нервакова, толкова ме въодушеви мишока, че отивам да включа компа, да сваля филма и да ти резна и другия кадър. Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 9 351
Ринка  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 5 138
Добре заварила в новата тема. Ринка, благодаря. newsm51

Нервакова, толкова ме въодушеви мишока, че отивам да включа компа, да сваля филма и да ти резна и другия кадър. Grinning
душицоооо ловим тееее, турнах си го в гащите ама ми е малък, може ли да ми го уголемиш
Скрит текст:
баси как звучи само това дет написах  Embarassed

# 6
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 7
  • Мнения: 3 217
Привет,диамантчета!
Ринка,за новата тема- newsm51 newsm51 newsm51
След като изгледах епизода с превод,все повече ми се набива мисълта,че има нещо нечестно в поведението на Сами-оказа се,че няма никакъв добър план за операцията,въобще не ми стана ясно защо по дяволите той трябва да бъде в Рим newsm78Като че ли единствената му задача е да държи Елиф и Йомер разделени,което пък ме навежда на мисълта че е в комбина с Метин и Чиче-иска да отдалечи Елиф от Йомер,за да е сама и безпомощна,да няма кой да я пази и закриля и да могат да я използват дълго като куриер. newsm78

# 8
  • Мнения: 13 302
Рина, прекрасна нова тема!



душицоооо ловим тееее, турнах си го в гащите ама ми е малък, може ли да ми го уголемиш

Аферим, Нервакова!  rotfImbo Таби ки требе да е уголемен.  Embarassed hahaha Joy Hug Heart Eyes

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
        Ринка,  Hug много нежна тема си ни направила! Благодаря!

   

 Дано и нашите гълъбчета да се носят на нежните крила на любовта! Peace

       

# 10
  • Мнения: 5 753
Здравейте Hug
Рина за поредната добре оформена тема newsm51 newsm51
Честито на Туба и Онур за  поредната награда smile3508
Виждат ги с очи, които виждат интересните неща. newsm53
Лека вечер  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 217


По случай рождения ден на Енгин негови фенове са събрали голяма сума пари и са я дарили на фондацията за борба с левкемията при децата(тази,която подкрепя и комисар Али-забравих името на актьора.

# 12
  • Мнения: 13 302
След като изгледах епизода с превод,все повече ми се набива мисълта,че има нещо нечестно в поведението на Сами-оказа се,че няма никакъв добър план за операцията,въобще не ми стана ясно защо по дяволите той трябва да бъде в Рим newsm78Като че ли единствената му задача е да държи Елиф и Йомер разделени,което пък ме навежда на мисълта че е в комбина с Метин и Чиче-иска да отдалечи Елиф от Йомер,за да е сама и безпомощна,да няма кой да я пази и закриля и да могат да я използват дълго като куриер. newsm78

Моята теория е лееекинко различна.  Wink Hug Нали все дудна, че Сами ми е съмнителен?  Thinking След като изгледах болюма с превод мисля, че той е чадъра на Чиче.  Peace Мето едва ли знае за него. А Сами като ченге точно от Финансови измами е замитал за Чиче. И сега основната му работа беше да пречи на Йо и да наблюдава Ел да си свърши работата. И разбира се никой от Ел и Йо да няма досег до Мето и важната транзакция на Чиче.   smile3530

# 13
  • Мнения: 3 217
Селфи,твоята теза не изключва моята Peace-наистина по една или друга причина ми се струва,че това беше единствената задача на Сами в Рим-да държи разделени Елмер.Хеле пък безцелното му шматкане във фоайето на банката.Сега остава в следващия епизод да видим па каква причина хързулна елегантно Йомер да тръгне да преследва двамата.Това преследване беше толкова нелепо-просто не мога да си представя ,че Йомер като супер полицай така ще се остави да го видят,освен ако не е искал да бъде видян. newsm78

# 14
  • Мнения: 13 302
Допълваме се демек, velijana Hug Щото не мога да си представя, че такава дълго отработвана схема е без покровителство на висши ченгета и политици.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт