Сняг октомврийски навън вали, сладкарничка за книги отвори врати! - 18 тема

  • 24 436
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 690


Предишните ни теми:




ВАЖНИ ПРАВИЛА за писане и участие в темата:

1.   Всеки, който иска да участва в темата е редно да се представи в нея. Какви интереси има, какви книги обича да чете, какви хобита има и пр.

2.   За да участва в самата игра новият участник трябва да е присъствал поне два месеца в темата активно; хората да са го опознали и да нямат нищо против да бъде включен в играта.

3.   Точка 2 няма да важи за хора, които се ползват с препоръка от вече активните в темата потребители. Активните потребители на темата от своя страна трябва явно да изразят своята препоръка към конкретния нов потребител чрез пост в темата.

4.   За да се избегнат злоупотреби с идеята на играта и възпрепятстването й, се създава работна група от редовни потребители на темата, които ще преценяват кога и дали новоразписалите се хора да бъдат включени в дадена игра.

Работната  група включва следните потребители:

neli mar4, mijjjka, Kally May, Гигова и Вени***

Всички въпроси свързани с горепосочените правила, отправяйте към тях! Те са хората, които отговарят за запазването на приятната атмосфера, която има темата и безпрепятственото провеждане на игрите. Те (заедно) имат крайната дума при взимането на решения, касаещи участието и регламента в тази тема.


Нашите правила:

Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия - 5-6 на брой, като стойността да не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник, и му изпраща книгата като подарък-изненада!


И уточненията, формулирани от Kally May след дискусията от предишната тема:

1. Играта се разиграва два пъти в годината:
    - Коледна игра
       От 15.11. започват да се качват списъци, на 30.11 се тегли жребия и до 25.12/31.12 да се получат подаръците
    - Лятна игра - през юли, за да може да се включат момичетата от чужбина, които си идват в България за лятото.

2. Хората, които искат да участват, а живеят в чужбина, трябва да дадат адрес за получаване в България.

3. Подаръкът включва книга + картичка. По лично желание на изпращащия може да се добави дребен сувенир и нещо шоколадено по избор.

4. Книгите в списъците да не надвишават цената от 20лв.


По идея на: neli mar4 - нашата прекрасна класна! По всякакви въпроси, мнения и препоръки, извинени и неизвинени отсъствия, се обръщайте към нея. Носенето на калинки е задължително!!!












Скрит текст:
Точица TheBlackWidow
 
 Камиче
Елинка

 devi4ka

nara

 Синя слива
Петяя

 Гигова ябълка

 Деси


katerinkka Лу

Лита scaramouche

 Авлига
Rain
 
 Нели
 Heart Eyes

 Вивиан Незито

 Kally May


Вени

mijjjka LofYou

Мария Ч. Merry

 irina ivanova
marisha7

ЗАГЛАВИЕТО НА ТАЗИ ТЕМА СТИГНА ДО ВАС БЛАГОДАРЕНИЕ НА ЛЮБЕЗНОТО СЪДЕЙСТВИЕ НА АНТОНИЯ НА СКАРАМУШ И НА МАРИЕТКА!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пу, първа Party!
Честита ни нова темичка! Миж, благодаря  bouquet!

# 2
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Добро утро, честит ви първи сняг. Simple Smile

Снощи маах по рокле навън ( да се изфукам). Следобед на двора така напича, че пускам малкия змей по къс ръкав.  Mr. Green

Снощи както споменах бяхме навън да хапнем суши... Ей така зле ми стана, че си изповръщах червата. Мисля, че приключих със сушито за известно време.

Напоследък чета само на Киндъл-а, защото книжлетата ми стоят в кашони поради липва на библиотечка ( още си избирам). Глътнах "Каменоделеца", беше първи сблъсък с авторката ( или автора). Хареса ми скандинавката литература ( мисля, че не съм чела такава досега).

# 3
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Тук съм! Но писах и в другата тема преди минутка.  Party

Мижжжж, благодаря ти за труда!  Hug Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 6 495
Благодаря и аз Мижжжж!  Hug
Чудесно оформление!
Момичета,много сте мили! Дано има късмет момчето ми!   Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 491
Много хубава тема си спретнала както винаги Мижик, благодаря Hug

Отчет:
Царската туршия на Вени готова, забъркана и чака да стане, ама тооолкова вкусна маринатата стана, че като я почнах няма спиране, комай да я изям преди да я прибера в буркани Laughing Вени, отново ти благодаря за рецептата Heart Eyes Hug

Кекс на Мариета готов и се пече вече не знам от колко време Rolling Eyes, все ми изглежда клисав вътре, ама вече го махам, да видим Rolling Eyes

Ей сега се връщам, че май замириса на изгоряло Laughing ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 6 210
Царската туршия на Вени готова, забъркана и чака да стане, ама тооолкова вкусна маринатата стана, че като я почнах няма спиране, комай да я изям преди да я прибера в буркани Laughing Вени, отново ти благодаря за рецептата Heart Eyes Hug
О, много се радвам, Гигич! Ще кажа на майка ми, че добре ти се е получила. И аз подозирам, че няма да ти остане много за прибиране в буркани  hahaha.

Паяче, как ти завидях за хубавото време  Flutter! Аз хич не обичам зимата и студа.

Миж, мерси за хубавата тема   bouquet.

# 7
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Прочетохме те, Нелко Hug.

За теб:

# 8
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Бухалчето - запазено!  Simple Smile

 На балкона - 10 души. Брех, че тема.  Grinning

 Мариетко, прочете ли Книжарничката? Дай мнение, ако си!

# 9
  • Мнения: 1 243
Ех, много сладко! Благодаря за заглавието, момичета и Миж.  Blush

Кръстницата не осъзнава съвсем измеренията на своето постижение, макар че се опитах да й обясня, но нищо. Аз си се радвам.

Нези, не се притеснявай за полета - условията изобщо не са толкова тежки за самолетите.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз трябва да ходя да пазарувам малко, но не ми се излиза. Усамотила съм се с книжката ми от Скарамуш и така добре си прекарвам! Скарамушииии, мерси отново  Hug! Само чайчето не съм пробвала  ooooh!, прибрах го в един шкаф в офиса и все забравям да си го донеса у дома  Embarassed.

# 11
  • Мнения: 10 690
На балкона - 10 души. Брех, че тема.  Grinning

Ми интересно им е на хората, Нелчо - какво е това чудо - "сладкарничка за книги"  Heart Eyes

Гиговче, ти пък изобщо не отрази Снежкото на корицата  Crossing Arms
Ще видиш ти като ти се облещи през нощта срещу прозореца ти   #Shocked tooth

# 12
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ха, Мижжж, какво правят моите калинки в подписа ти?  Laughing Оня ден бяха при мен. Симпатяга!  Hug Heart Eyes

# 13
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Нели, не съм още, предполагам до довечера ще приключа. Интересна ми е, но след Тангра-та едва ли може нещо да ме грабне така...

# 14
  • Мнения: 10 690
Ха, Мижжж, какво правят моите калинки в подписа ти?  Laughing Оня ден бяха при мен. Симпатяга!  Hug Heart Eyes

В Пинтерест ги намерих...  Grinning Странстват тези калинки явно  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт