Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 59

  • 29 859
  • 723
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 010
Ден 37 , пропуснах 2-3 дена , но си ги оставям за събота и неделя, за да не се обърквам.
На мен също много ми допадна днешната тренировка.

# 256
  • Мнения: 1 346
Бреййй някой добър човек е сложил част от тренировкие на Джаки в youtube. Аз лично съм ги теглила от rutracker.com

Случайно откривам, че и Piramyd workout - upper body е там, заповядайте https://www.youtube.com/watch?v=CpGE31PsMaU

TDI, тц,не ми се разминаха антибиотиците, днес сутринта вече зазилях много и нямаше как, започнах ги. Бързичко възстановяване ти желая, супер е да учиш нещо, което ти доставя удоволствие и те обогатява с интересни знания. Но за мен Математиката е нещо, от което още сънувам кошмари  Grinning

Бобче, знаех си аз, че скоро ще влезеш в конидиция  Hug

Да се изкажа за задна часта на бедрата,  мускулът на бедрото ми от задна страна си се оформи без дори да знам, че го има  Grinning Та упражнението, което е малко гадничко и не чак толкова, но ми предизвикаше болка точно там от сериите на Джаки бе следното:

От удобно седнало положение, се подпираме на ръцете, които са поставени леко в страни и назад зад гърба, краката почти събрани, но не съвсем, да речем 1 юмрук разстояние. Започва се повдигане на дупето и цялото тяло, тежестта се стоварва върху ръцете, а петите на краката не мърдат. Повторенията са с нормално темпо 1 мин., вероятно към 30, повтаря се още веднъж в рамките на 30 сек.

И да вметна видеото на Кристи за крака е щадящо колената, изобщо няма клекове, пиша за такива като мен, дето се чудят какво да измислят, за да избегнат клековете за известно време.

Дилянка, браво за шпагата, за мен това е мисия невъзможна.

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
О, за задно бедро се сетих едно от Асайлъм-обратен планк, ръцете извити назад и единия крак се повдига към гърдите и разпъва. Така цялата тежест е на задното бесро на другия крак, а се тевнира и трицепса и корема. На мен ми е изйлючително гадно това упражнение.,А другото е хип тръстери на един крак с вдигнати ръце нагоре и макс амплитуда. Все са в Асайлъм и чак сега осъзнах,че бая работи за бедрото, не че ми пука на мен, де, ама фъстъка сериозно го е подпукала.
Браво на Дили за шпагата, аз също стм зле с гъвкавостта, та завиждам на гъвкави хора.
Дива, и ти да се оправяш.  bouquet

# 258
  • Мнения: 741
Фъстъчка, сама ли си съчиняваш тренировките?

Амии да съчинявам си - от доста време си измислям сама тренировките и някой са много добри други не чак толкова. Просто специално за долна част до сега не съм намерила тренировката, която да ме удовлетворява. Та за това си ги правя аз.

# 259
  • Мнения: 66
Леле, не мога да смогна, 2 теми сте изписали  Shocked Аз, откакто реших да отслабвам съм качила 4 кг  ooooh! Надали са мускули, надявам се тялото ми да се адаптира просто. Истината е, че ме помързява и не мога да се мотивирам силно  Cry
Просто знам ,че съм отчайваща, но не мога да намеря силата, която преди ме караше да вляза във форма  Cry

# 260
  • UK
  • Мнения: 1 938
sto24mims, влизай по-често в темата, по-голяма мотивация от това - здраве!  Hug

Аз днес съм замислила силова за горна част, макар че умът ми е на друго място - в петък съм на работа, а утре си подписвам договора и съм супер развълнувана.

Агент, темата за хубавите ресторанти, в които бихме се върнали Wink.

# 261
  • Мнения: 5 405
Ден 37, много ме изкефи  Party

Не знам как ги правите тия суингове, че да ви влизат в задното бедро. Ок, работи, ама чак пък толкоз..

# 262
  • UK
  • Мнения: 600
Минавам за бърз отчет!
Ден 23 с Руми.

Храната...

закуска: 2 кокосови палачинки с котидж и домат.
обяд: зелена салата, домат, авокадо, скариди и филийка ръжено-семчеста.
снак: киви, банан, 50 гр орехи и кашу.
вечеря: крем супа броколи, кисело мляко и филийка ръжено-семчеста.

+ 3 чая: зелен, лактогонен и лайка. И мнооооого вода! (абе друго е като си отчитам храната)

# 263
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мери, с каква тежест ги правиш? Влизат ми на мен много добре. Цялата задна верига се разработва от тях.
Завиждам, много завиждам на тези от вас, които имат търпение за йога. Искам и аз гъвкавост. Едната поза куче ми се опира, за другото да не говорим.

Любче, с все сили се боря да не се давам на депресията. Все гледам да съм заета с нещо, отделно си пия и добавката, която сякаш помага.
Отчет за днес- 8 К тичане и силова за гърди и рамо.

# 264
  • Мнения: 5 405
Бобче, 10 кг, понякога 13-14, но и с 5 да тренирам, го усещам в дупе, не в задно бедро.

# 265
  • Мнения: 817
В задно бедро най-силно от всичко усещам hamstring curl на швейцарска топка. Една от програмите на бб тийм за бедра и седалище го включва.

# 266
  • Бостън/Провидънс/Ню Йорк
  • Мнения: 33
Здравейте,

https://www.youtube.com/watch?v=-dthjOzzS84&index=4&list … MAZaHK1NsR8Ad8s1d - това много ми допадна, усещам МТ на бицепс, трицепс, гръден кош, което не се е случвало отдавна! Препоръчвам го!

Задно бедро - суингове с пудовка, bridging - one feet, lunges, hamstring on the ball (one leg) - това са моите фаворити!

поздрави

# 267
  • Мнения: 6 392
Отчитам ден 37 на Руми, изпълнен с тонус около точката на замръзване. Вчера пък изобщо пропуснах и ден 36 ще наваксвам при бъдещ прилив на енергия. Ще се разболявам ли, няма ли да се разболявам... не знам, но ми е много схванато. В духа на темата ни, освен депресия, която е must за този сезон, очаквам да ме сполети и зверски пмс. Twisted Evil

# 268
  • Мнения: 817
Барба, прегръщам те, може заедно да ревем изпадайки в истеричен смях заради ПМС.
Днес съм на гръб и бицепси със Саги.

# 269
  • Мнения: 1 161
Ехоооо!
Отчет- за днес гръб и бицепс, в суперсетове, 4 серии всяка двойка, по 8-10 повторения всяко упражнение. Рапорт- даден!  Mr. Green
Тяна, Дана  Hug
Люба, като те чета, все едно за мен си писала.  Mr. Green И аз понякога се чудя  на себе си, как все още имам мотивация да тренирам с такова постоянство, като не мога да овладея пустата си лакомия.  Mr. Green Направо се възхищавам на магарешкия си инат.  Mr. Green Представяш ли си що за резултати бихме постигнали, ако......ах, ако, ако..... Mr. Green......но надежда винаги има....Затова и на новите момичета да кажа: ТАЙНАТА Е: " Никога не се отказвайте, защото не знаете в кой момент нещо ще се пречупи"  Mr. Green
Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт