Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 19

  • 50 006
  • 719
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 095

Ооооо!

Момичета!  Hug Hug Hug

# 451
  • Мнения: 1 095
Момичета, не е честно!

Слагате кафе сутрин когато ме няма!  Cry

Ами слагайте вечер тогава по... чаша вино.  Laughing

# 452
  • Мнения: 9 541
Изгледах интервюто, утре пак, че често ми излизаха реклами и ми скриваха българския текст Mr. Green Съвсем друго си е с превод!!!! Ама то нашето момче било и умно и духовито, мнОго ми хареса txtloves Да не говорим колко истини, според мен каза, които аз ги казвам на децата си: Винаги бъдете себе си! Никога не се преструвайте на друг, за да впечатлите някого....в началото може и да успеете, но истината блесва бързо, защото човек не може да играе роля цял живот Mr. Green /дори и артистите не могат/ Peace

Кали Hug, специално за теб: 
Скрит текст:

# 453
# 454
  • Мнения: 9 541
ддд123 Hug, кое от снимката те шокира? С тая дама нали снимаха вътре в апартамента, е за 2 месеца вече са излязли на улицата, напредват със сериала Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 455
  • Мнения: 1 095
И аз изгледах предаването с Гарко.

Мариа, Шатси, още веднъж благодаря.

Дааа, Гарко е истински рак.
Сега като  изгледах това предаване затвърждавам (за себе си),
че въпреки, че  има основания да е със самочувствие, Гарко е
притеснителен и много скромен човек.

Много ми хареса това, което каза за погледа и първата целувка.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Романтик е! Дано намери (ако не е намерил вече) точно такава жена.

Онова с Мартина Стелла (изброяването на Аутиери, Аркури и Грималди и последващото -
 "една истинска актриса" - егати шегата. Беше малко гадничко.

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 20:04 от kali_georgieva

# 456
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Buona será момичета  Hug

Сюрприиииииз  newsm47
Шатци  Heart Eyes   love001  smile3501
И да сложа по чаша червено вино за нашата мила домакиня и за мезе една вкусна пица, поднесена от сърце.

Скрит текст:


Дано да ви е харесало интервюто...макар и старо...Ддд Hug сигурно му е научила всяко движение, всяка мимика... Heart Eyes Много е харизматичен мммммм, романтичен, самокритичен, сантиментален...мамма миа, що не ми го доведеш тука  Joy Joy Joy Joy
Скритата камера с Алфонсо Синьорини нарочно не го преведох...няма смисъм. Правиха подготовка да снимат някаква коледна реклама, пееха се песни и т.н. после като влезе бика всички се разбягаха и той остана да виси така на въжето около един час  hahaha. Гледала съм предаването “Шегите на страна“, когато даваха неговата шега. Много ми е симпатичен тоя човечец. Много добър журналист е и водещ. Жално ми стана за него, когато прочетох, че през 2011 са му сложили диагноза - левкимия. В интервюто казва, че се е преборил с тази жестока болест въпреки, че до края на живота си трябва да се леква  newsm78 и аз не разбрах какво означава това, но каквото и да означава дано се оправи и всичко да му е наред  Praynig Praynig Praynig
Лиа Heart Eyes, Кали  Heart Eyes, Шатци Heart EyesДдд Heart Eyes приятна вечер   bouquet
а също така и на Блубелл да оздравява бързо, да се възтановява бързо и повече д не те навестяват тия вируси  Hug

# 457
  • Мнения: 1 095
Лиа, Мариа, благодаря за сгряващата напитка.

Тази вечер ще се сгрея от виното, огъня в камината и откровенията на Гарко.
Значи Серена е била много страстна.
А Ева явно трудно е приела раздялата...

# 458
  • Мнения: 9 541
Мария Hug, мерси за пицата и виното...първа е Шаци Hug, да яде и пие колкото й душа иска, че сигурно пак е редила субове цяла нощ Heartл а може и да спи вече newsm78
Някак след това интервю Габриел ни стана по-близък, не е ли така? Само на теб, Мария Hug отдавна ти е по-близък Joy Joy Joy

# 459
  • Мнения: 1 095

Някак след това интервю Габриел ни стана по-близък, не е ли така? Само на теб, Мария Hug отдавна ти е по-близък Joy Joy Joy


Да, на мен определено ми влияе когато прочета/видя нещо такова,
за изграждане на  мнението ми за определен актьор/известна личност.
Защото освен актьори те са и хора и малко или много ни интересува, какви са и в реалния живот.

(надменни, арогантни, мъдри, романтични, земни... реални, обикновени...)

# 460
  • Мнения: 1 499
Мария  Heart Eyes Шаци  Heart Eyes беше великолепно   bouquet Напомни ми онези приятни моменти ,когато гледахме пряко Нито и Руди  Heart Eyes Водещият наистина е страхотен  и създава толкова добронамерена атмосфера . А снимките със Серена бяха много страстни . Те и много са си отивали визуално ....но нали и Гарко е рак......и вятър го вее...да вземе да го довее в България  Peace

# 461
  • Мнения: 9 541

Някак след това интервю Габриел ни стана по-близък, не е ли така? Само на теб, Мария Hug отдавна ти е по-близък Joy Joy Joy


Да, на мен определено ми влияе когато прочета/видя нещо такова,
за изграждане на  мнението ми за определен актьор/известна личност.
Защото освен актьори те са и хора и малко или много ни интересува, какви са и в реалния живот.

(надменни, арогантни, мъдри, романтични, земни... реални, обикновени...)


+1 Peace, но не е нещо ново, че сме на еднакво мнение smile3521

# 462
# 463
  • Мнения: 9 541
....и още цветя за МариШа Hug

# 464
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Мерси Лиа Heart Eyes Удоволствието е изцяло мое, а предполагам и за Шатци Heart Eyes

Викаш, че Гарко ми е близък....а сме толкова много отдалечени  Joy Joy Joy



Филма “Неразбраната“ е излязъл и по кината във Франция. Надявам се и У наше село да излезе  Mr. Green ама надали  Whistling

От мен лека и спокойна вечер   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт