Лидл ::52::

  • 70 688
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 68 649
Още не са пускали глобус.   Peace
Аз пък искам да помоля, ако някой е разгледал целия каталог с играчки да ми каже дали ще има като миналогодишното влакче с релси и ако има от коя дата ще бъде и на каква цена.   bouquet
Тичай до Хиполенд - днес всичко е с 25 процента намаление...
Сори за спама...имаше глобус там, но не обърнах внимание на каква цена е...

# 736
  • Мнения: 888
Доволна съм от спортния панталон. Не е плитък. Не е дебел. Удобен е и черният доста прибира фигурата. Сивият суитшърт стои добре, но е за по-топло време този полиестер.
 Взех и лилава тениска, която регулира влагата, но за съжаление подчертава несъвършенствата по талията.
Купих и черните ръкавици - тънички са, но ми харесаха.
Маратонките не ми харесаха в магазина и се отказах от тях.
 Embarassed  А отидох само за спортно долнище ...

# 737
  • Мнения: 1 522
в хиполенд мн хора ли имаше днесссс

# 738
  • Варна
  • Мнения: 634
Момичета, снощи пазарувахме в Лидл и чак по-късно вечерта като се прибрахме погледнах касовата бележка и видях че буркан Нес кафе е таксуван два пъти. Има ли смисъл да ходя днес , или няма как да докажа че съм взела само един буркан. Има ли някой с такъв случай?

За това трябва да се гледа на място, когато се маркира. В Лидл ясно става грешки по касите. И ние снощи се връщахме. При вас не виждам как може да се докаже бройката? Трябвало е веднага, докато можеш да покажеш, че буркана е един, а не два  Tired
Да, аз затова се и отказах и изобщо не съм ходила днес. Следващият път ще гледам бележката още в магазина, урок ще ми е. Девет лева се набутахме, ама здраве да е.

# 739
  • София
  • Мнения: 13 150
Момичета, снощи пазарувахме в Лидл и чак по-късно вечерта като се прибрахме погледнах касовата бележка и видях че буркан Нес кафе е таксуван два пъти. Има ли смисъл да ходя днес , или няма как да докажа че съм взела само един буркан. Има ли някой с такъв случай?

За това трябва да се гледа на място, когато се маркира. В Лидл ясно става грешки по касите. И ние снощи се връщахме. При вас не виждам как може да се докаже бройката? Трябвало е веднага, докато можеш да покажеш, че буркана е един, а не два  Tired
Да, аз затова се и отказах и изобщо не съм ходила днес. Следващият път ще гледам бележката още в магазина, урок ще ми е. Девет лева се набутахме, ама здраве да е.

Би трябвало всичко на касите да се снима. При добро желание могат да проследят записа и да видят, че кафето е било само едно. А имайки предвид, че в Лидл политиката е клиентът да е доволен, може би биха го направили. В Метро го правят.  Wink

# 740
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
в хиполенд мн хора ли имаше днесссс

Аз пазарувах онлайн  Peace

# 741
  • софия
  • Мнения: 25 461
Заповядайте в

Общи условия

Активация на акаунт