БЛАГОТВОРИТЕЛНИ АКЦИИ-ДАТИ И ОТЧЕТИ!

  • 31 503
  • 405
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
730 ЛЕВАААААААААА
ТОВА Е КАТО ТЕГЛИХ чЕРТАТА,
ПЪРВИЯ ДЕН - 500 ЛЕВА, ДНЕС - 154.37 ЛЕВА И СЪБРАНИТЕ ОТ МЕН чРЕЗ ЗАПИСИ ПАРИ - 76 ЛЕВА.
НЕЗНАМ КАК ДА БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ КОИТО ОТКЛИКНАХА, НА ВСИчКИ КОИТО ПОДКРЕПИХА ПЪРВАТА НИ АКЦИЯ - НЯМАМ ТОЛКОВА СИЛНИ ДУМИ, ВИЕ СТЕ ПРЕКРАСНИ ХОРА С ГОЛЕМИ СЪРЦА ИВЯРВАМ чЕ И ЗАНАПРЕД щЕ МОЖЕМ ДА ОСИГУРЯВАМЕ ПАМПИТЕ НА БЕБОЦИТЕ. НАЙ-ИСКРЕННО ВИ БЛАГОДАРЯ МОМИчЕТА.
сега по ред на номерата
първо огромни благодарности на семейство Дафови - Стела и съпруга и - за чувалите, които днес ми донесоха с обувки, играчки и дрешки някои, от които чисто нови с етикети. балгодаря ви мило семейство 
второ - още веднъж се извинявам че акцията не беше изпипана като другите но знам че ще ми простите защото ми е за първи път - обещавам повече никакви гафове, никакво мърдане от акцията и тн.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
изчезна ми написаното Close Close Close Close

аре на ново.....

зо последните 20 дни са купени за 114 лв.памперси , а бройката е 1490.
Занесени са 1000 в  Перник,4 пакета сме дали за бебетата на майките-сираци,има още останали и в Дуци.


през миналата седмица са предоставени на домовете в Перник,Св.Параскева в София,Златица,дом 7 в София,Трън още препарати от ф-ма Хенкел,нови дрешки от Захи,както и много други дрешки и играчки събирани от мамите тук.

В Трън най-накрая се отиде и за занесени чорапи и лекарства от парите на Ан Мари.Говоря за СМС играта по Коледа.

ето и имената от банката.Извлечението е от вторник мин.седмица.Парите не са теглени,ще ги тегля утре.
Емилия Василева-20лв.
Анастасия Шалд-20 лв.

Утре ще ходя да проверя имали още и от кого.

Заравям нещо,ама какво newsm78
съвсем изперках Embarassed

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
изчезна ми написаното Close Close Close Close

аре на ново.....

зо последните 20 дни са купени за 114 лв.памперси , а бройката е 1490.
Занесени са 1000 в  Перник,4 пакета сме дали за бебетата на майките-сираци,има още останали и в Дуци.


през миналата седмица са предоставени на домовете в Перник,Св.Параскева в София,Златица,дом 7 в София,Трън още препарати от ф-ма Хенкел,нови дрешки от Захи,както и много други дрешки и играчки събирани от мамите тук.

В Трън най-накрая се отиде и за занесени чорапи и лекарства от парите на Ан Мари.Говоря за СМС играта по Коледа.

ето и имената от банката.Извлечението е от вторник мин.седмица.Парите не са теглени,ще ги тегля утре.
Емилия Василева-20лв.
Анастасия Шалд-20 лв.

Утре ще ходя да проверя имали още и от кого.

Заравям нещо,ама какво newsm78
съвсем изперках Embarassed


а да бе..........
На Ивето дадохме дрехи и играчки за момичетата в люлин,както и за Роман и момчетата -Митко,Драго и другите Wink

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
така,ето какво имаше в сметката ни Hug

1.от Anichka-50 лв. за мебели в Доганово

2.    50 лв. за памперси от Мария  Пенева Гурлевска

3. 10 лв. от Милка Костадинова Начева

4.Явор Василев -10 лв

Това прави нови 70 лв. за памперси ,плюс 40 които изтеглих днес-общо 110 лв!!!!!!!!!!!!!

Благодарим ви много   bouquet


# 19
  • София
  • Мнения: 39 764
така,ето какво имаше в сметката ни Hug
Мойте да не са се затрили някъде по трасето... пращах през и-пей.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
така,ето какво имаше в сметката ни Hug
Мойте да не са се затрили някъде по трасето... пращах през и-пей.

не знам,документите са с имената на тези хора които написах Sad

# 21
  • Мнения: 191
Извинете ме, ако не питам на правилното място, но - ще има ли пак събиране на пари за памперси? Кога и къде?
Имам и един голям чувал със запазени дрешки, играчки (не са много, но са здрави) и обувки за 3-4 годишна възраст от дъщеря ми...къде и кога да ги донеса? newsm78

# 22
  • Мнения: 3 248
Извинете ме, ако не питам на правилното място, но - ще има ли пак събиране на пари за памперси? Кога и къде?
Имам и един голям чувал със запазени дрешки, играчки (не са много, но са здрави) и обувки за 3-4 годишна възраст от дъщеря ми...къде и кога да ги донеса? newsm78


Засега не планираме нищо конкретно, следи темата, ако имаш възможност...може би след Базара ще трябва да направим вече една акциика. Ако пък нямаш възможност да следиш тук, остави координати и ще се свържем с теб и ще те уведомим - къде, кога и как! Peace

# 23
  • Мнения: 2 249
момичета,моля ви не пишете в тази тема-тя е само за отчети от акциите-има си отделни теми и за базара и за движението Praynig

п.с. ще ви помоля да си преместите постингите в другите теми и да ги изтриете от тук-целта на тази тема е да има ясна отчетност и да не се размиват нещата
БЛАГОДАРЯ!

# 24
  • Мнения: 863
Ето ,това е което имаше днес в сметката ни:


10,00лв. от ТЕОДОР ГЕОРГИЕВ ТОНЧЕВ - дарение за памперси

Благодарим  ви  bouquet


# 25
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ето и имената на хората включили се в Абитурентската еуфория HugНе включвам нас ,които редовно си даваме гардеробите Grinning
Ако случайно някой съмпропуснала да ме извини и пусне лична Embarassed

Маргарита Борисова - Harmony_broken
Маргарита Пейкова - нейна приятелка, не форумка
Дияна Димитрова - Diyana
Диана Маринова - Deysi
Mия  -  M_I_A
Лили Велчева - не форумка
Петя Апостолова - petjia
Слава Стоянова ( slstoianova
Sunnily
Sineo4ka


както и даваните други дрехи и неща без спец.повод

 г-жа Ангелова от Целодневна детска градина "проф.Георги Ангушев"
- Микроинвест ООД
Winny
Kose Bose i firmata i
TCM
Raifaizenbank

Моля ви,знам,че пропускам много,но не помня всички.Помагайте Praynig

Последна редакция: пн, 08 май 2006, 18:21 от lavender

# 26
  • Мнения: 1 493
Емилия Василева от форума ;
Радка , която ти си й дала телефона ми, а аз даже не й научех фамилията и от къде е .

# 27
  • София
  • Мнения: 39 764
Посещение в ДМСГД "Света Параскева", 11ти Май 2006та

- 1 300 бр памперси
- 20 пакета зрънчо
- 30 близалки
- спални чувалчета
- пантофки

# 28
  • София
  • Мнения: 39 764
Посещение в ДМСГД "Света София", 12ти Май 2006та

- 1 020 бр памперси
- бебешки дрехи - нови - дарение от една пернишка фирма
- дрехи (2ра ръка)
- играчки
- книжки с приказки и книжки за оцветяване
- помагала (фулмастери, моливи)

# 29
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Тан4е,трябва да се 4уем и да допишем тук и едно ходене до Перник с фирма Технологика и тяхното дарение/бяха събрали много пари,в понеделник ще се 4уя с Веселинова,да каже какво са им купили с парите, и да го архивираме и тук Hug/


Посещение в ДМСГД "Света София", 12ти Май 2006та

- 1 020 бр памперси
- бебешки дрехи - нови - дарение от една пернишка фирма
- дрехи (2ра ръка)
- играчки
- книжки с приказки и книжки за оцветяване
- помагала (фулмастери, моливи)

Общи условия

Активация на акаунт