Перилни препарати и омекотители - 28

  • 72 193
  • 723
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 21 299
Фъстъче,кой е този Ариел ?

# 76
  • София
  • Мнения: 2 296
Тези дни загледах в ДМ някакъв течен перилен препарат, еко-сертифициран, беше в найлонов пакет тип пълнител. Преобладаващи Н-ПАВ, растителни тензиди, за бели и устойчиви цветове, имаше оптични избелители, което си мисля, че няма да е проблем за всякакви цветни.
 Не мога да го покажа в момента, защото не ми хрумна да го снимам, а поради някаква неясна за мен причина изобщо не се оправям със сайта им - не намирам продуктите и това си е.
Някой да го е пробвал??? (Ако се ориентирахте по описанието ми)

Ето този е
http://www.dm.de/de_homepage/denkmit_home/produkte/produkte_wasc … ittel-nature.html

Ето и състава (Гес, как ти звучи?)

aqua,
• trideceth-7,
• sodium cocoate/oleate,
• sodium laureth sulfate,
• sodium citrate,
• alkylicpolyglycoside based on a C8-C10-lipidol,
• alcohol,
• parfum,
• Alanine, N,N-bis(carboxymethyl)-, trisodiumsalt,
• 4,4 ́-bis-(2-sulfostyryl)-diphenyl, disodium-salt,
• citric acid,
• fatty acid (c12-18),
• protease,
• methylethylketon,
• alpha-amylase,
• methylisothiazolinone,
• benzisothiazolinone,
• mannanase,
• cellulase,
• denatonium benzoate

Последна редакция: нд, 28 дек 2014, 14:09 от Ev_e

# 77
  • Мнения: 5 209
Знам го този, но както е известно на всички, аз си падам по прахове и не съм го пробвала, макар че по едно време стремително се бях засилила. Laughing

Съставът му е като на собствена марка: с някои компромиси, но като цяло мисля, че не е зле. Има много по-лоши течни препарати. И цената му не беше много висока, доколкото си спомням. Мисля, че си заслужава да се пробва с 15% отстъпка за рожденик.



В Бургас отвориха нов DM магазин и първите дни имаше отстъпки. Понеже ми хареса праха за бяло, се възползвах от отстъпките и си взех тези два праха:
Скрит текст:
за цветно

Скрит текст:
за фини дрехи, вкл. вълна и коприна.

Вторият ми е особено любопитен, понеже е единственият прах за фини тъкани на нашия пазар.

# 78
  • отсреща.
  • Мнения: 94
малката лисичка,ариела е за бяло и цветно със ленор не искам да търся снимка че ще се окаже че е от някой саит ... и така.гледай постовете назад съм постнала снимка.За мен този ариел е страхотен не съжалявам че го взех,мислех да взема на медикс но добре че не съм.Прането ми ухае много свежо и след изсъхване а мисля и че по силно ухае.Абе щом мЪжо го усети... смяятай. хаха  Hug

# 79
  • Мнения: 21 299
Благодаря,Фъстъче   bouquet
Видях го  Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 1 462

Скрит текст:
за фини дрехи, вкл. вълна и коприна.

Вторият ми е особено любопитен, понеже е единственият прах за фини тъкани на нашия пазар.

Звучи интересно. Сподели после какви са ти впечатленията от него  newsm78

# 81
  • Мнения: 5 209
Задължително. Wink

# 82
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Да си покажа армаганите от Германия
Скрит текст:
Много ми хареса малкия Кушелвайх. Много приятна, свежа миризма, която се запазва след изсъхване.
А оранженвия комбинирах с черно Сано и след изваждане от пералнята дрехите миришеха, докато със синьото Коколино не усещах аромат. Като изсъхнат ще видя как е.

И не е чного по темата, но се сдобих и със сушилня, която не знам как да ползвам. В Гугъл не намерих упътване. Някой ако желае да помогне - да ми пише на ЛС. Ще покажа снимка на програматора.

# 83
  • Мнения: 7 194
Видях в новият вестник на Кауфланд от понеделник ще се предлага гел за котлен камък на А1, както и Ариел 18.89 за 70 пранета. Има и някакъв нов омекотител, Duft, не ми е познат. Има и цветоулавящи кърпички, също така Течен Пурлан за бебешки дрехи.
Някой ползвал и е този гел против котлен камък?

# 84
  • Мнения: 5 209
Има и някакъв нов омекотител, Duft, не ми е познат.
Не е много нов. Българче, ама се се преструва на германче.

# 85
  • Мнения: 7 194
Аз се заблудих по наименованието, помислих го за германче  Laughing Няма да вземам, набелязала съм Максимата и бялото Коколино.

# 86
  • Мнения: 1 111
Да си покажа армаганите от Германия
Скрит текст:
Много ми хареса малкия Кушелвайх. Много приятна, свежа миризма, която се запазва след изсъхване.
А оранженвия комбинирах с черно Сано и след изваждане от пералнята дрехите миришеха, докато със синьото Коколино не усещах аромат. Като изсъхнат ще видя как е.

И не е чного по темата, но се сдобих и със сушилня, която не знам как да ползвам. В Гугъл не намерих упътване. Някой ако желае да помогне - да ми пише на ЛС. Ще покажа снимка на програматора.
Честито за новите придобивки  Peace Premium серията на немското Коколино е страхотна. И трите омекотителя са супер.

# 87
  • Мнения: 1 206
Момичета, за мен прах Персил е №1. Всеки друг е компромис и пари хвърлени на вятъра. Оставам с него до второ пришествие. Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 759
Марката А 1 съм я ползвала в дома на свекърва си-препарат за варовик и веро, но съм с лоши впечатления за качеството.За мен са хвърлени пари на вятъра. Money

# 89
  • София
  • Мнения: 3 882
Помирисах тъмнозеления нов Ленор (омекотител, паралелен внос). Ами... за мен е тежка и гадна миризмата му... Sad

Общи условия

Активация на акаунт