"Бурята" приключи,започна "Урагана"-Уилям Леви и Химена Наварете-тема 28

  • 15 718
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 533
"Уилям Леви и Химена Наварете след "Бурята" и в окото на "Урагана"




# 1
  • Мнения: 5 069
Виж ти латиноамериканския дядо Коледа минал от тук...със снежанка hahaha hahaha оох да  така става като те оставят на своеволия  hahaha hahaha hahaha

# 2
  • Мнения: 5 069
чакайте,че забравих същината Joy hahaha

Весела Коледа,нека всички коледни желания ви се сбъднат през идната година...много късмет здраве щастие и любов ,буреносни Hug Hug

# 3
  • Мнения: 8 533
булка...нацели го спокойно..не е Великден я hahaha hahaha какво  всмукна този път... hahaha hahaha какъв бензин наля,кажи си hahaha

още веднъж Честита Коледа ту еврибъди и тук  newsm51



какво дядо Коледа ли не ти харесва...че защо..аз да има коледен дух hahaha hahaha не е пошла подигравка...с добри чувства съм го правил Grinning Grinning наистина

# 4
  • Мнения: 2 474
хееей къде сте ей hahaha

Честита Коледа,сладуркови!Нека здравето,сбъднатите мечти,любовта и усмивките ви преследват урърдно и през тази година!   Hug



и как без поздравче естествено hahaha



много трудно влязох в тази бг мама ooooh! ...когато си със слаб сигнал много трудно става,явно сайта е доста тежък Thinking ама този път упорствах МАЛКО hahaha hahaha

Лека! Wink

# 5
  • Мнения: 5 069
абе младожежнец само шампанско  hahaha hahaha ама напълнихме резервоара догоре hahaha hahaha така да се каже hahaha

оо на марая кери ми е любимата коледна песен Heart Eyes мерси,мацка Grinning

за тука ли сте..тука сме..ама вслучея ще се ориентирам аз към лягане..че коледното утро може би ще е по мъдро от тази прекрасна Бъдни вечер hahaha hahaha

да сънувате латиноамериканския дядо коледа или който искате hahaha някои и снежанки ще сънуват може би hahaha hahaha

Лека! hahaha

# 6
  • Мнения: 2 474
Тони какво си сторил с уилям Пресвета Дево от Гуаделупе Joy Joy ох и ти си един образ hahaha hahaha нищо де,поне създава забавно настроение hahaha hahaha

хайде лека..че ми изтича сесията...и после и с молитви не става hahaha

# 7
  • Мнения: 2 690
Лека и тиха нощ ! Peace

# 8
  • Мнения: 8 533
е не може без дядо коледа hahaha hahaha как Mr. Green а не може хименчето да бъде нали hahaha hahaha

аа вий сте късметлийки ако можете да заспите..аз искате ли да ви покажа какво правя в момента...и още няколко часа...нали има сайт за проследяване пътя на дядо коледа hahaha hahaha малката го разбра...и сега няма отърване следим го с програма...и съм закован предпкомпа...с нея

ако искате да го проследите и вие  hahaha hahaha в момента е в кембридж англия..това е мъчение hahaha hahaha

http://www.noradsanta.org/

# 9
  • Мнения: 5 069
ей много бързо стигна в дъблин..виж какво е готино с еленчетата
и все пак ,Тонка то това си е бавна смърт hahaha hahaha направо,дайте на детето прясно мляко да му се доспи,че и то ще се мъчи..и вие сън няма да видите hahaha ...с тези нови технологии hahaha hahaha

солиарна съм пич..ама вече аз виждам еленчета... Mr. Green Mr. Green лягам ..тиха и спокойна Mr. Green Peace hahaha

и междудругото подаръците в българия са раздадени вече hahaha hahaha

# 10
  • Мнения: 8 533


и междудругото подаръците в българия са раздадени вече hahaha hahaha
е това не го казваме... hahaha защото ще рече къде са ми подаръците вече hahaha hahaha тя е мъничка радва се да го гледа на 3D с шейната и еленчетата...ама след половин час ще я слагаме да спи Mr. Green

ама се сетих че и вие може да искате да го следите hahaha hahaha айде лека

Лека нощ,дами!

# 11
  • Мнения: 5 069
само преди лека нощ...да ви кажа какво чух hahaha знаете ли че, София била като любовницата...на Коледа винаги я оставяли сама hahaha hahaha а аз като изключение съм си при добрата стара любовница hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 8 533
Привет!Весела Коледа още веднъж!  bouquet

Еми то на всички празници е така hahaha hahaha с любовниците


вижте хименчето на колко езика е поздравила...почти и до български ще стигне hahaha hahaha нищо следващия път Mr. Green


Ximena Navarrete @ximenaNR  ·  8h 8 hours ago

Feliz Navidad/Merry Christmas/Feliz Natal/Joyeux Noël/Selamat Hari Natal/Buon Natale/Sretan Bozic/Sawadee Pee mai/Hristos Razdajetsja 🎅🎄🎁

 Ximena Navarrete @ximenaNR  ·  4h 4 hours ago

#FelizNavidad 🎄🎅 @LuisaNavarroR @jose3_98 @dakoyta279725 @marianaNRO #GabyRo #LoRo










уилям и ели с децата мълчат..много инкогнито коледа карали hahaha hahaha

# 13
  • Мнения: 7 538
Честито Рождество Христово!

Весела Коледа!


Нека здравето ,късметът и любовта бъдат с вас !

Тони,мерси за новата тема! Peace



Дано Девата на морето им помогне  да вземат правилните за живота си решения!  Praynig Praynig Praynig





Дано Девата на морето го благослови с Любов,на която няма да може да устои и която ще срине бариерите му! Praynig Praynig Praynig



Последна редакция: чт, 25 дек 2014, 14:12 от iss0o

# 14
  • Мнения: 7 538
Привет!Весела Коледа още веднъж!  bouquet




вижте хименчето на колко езика е поздравила...почти и до български ще стигне hahaha hahaha нищо следващия път Mr. Green


Ximena Navarrete @ximenaNR  ·  8h 8 hours ago

Feliz Navidad/Merry Christmas/Feliz Natal/Joyeux Noël/Selamat Hari Natal/Buon Natale/Sretan Bozic/Sawadee Pee mai/Hristos Razdajetsja 🎅🎄🎁

 

Аз щях да и отговоря,...но понеже не ни е поздравила се въздържам....Следи БГ силите...защо не поздрави и на български... на кирилица....игнорира някак..... Sad
И Уилям чакам да поздрави.....и тогава и аз ще го направя.....
Вярно,че не демонстрираме такава набожност като другите,но сме вярващи и се държим толерантно като фенове....Ами те дори на този голям празник не дават знак към нас..... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт