Добър детски алерголог в София

  • 10 593
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,можете ли да ми препоръчате добър детски алерголог в София,който да работи със здравната каса.Мнения за д-р.Мустаков и къде приема? 

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Не знам Мустаков да приема по здравна каса newsm78
Ходихме при него и няма да повторя. Малко смешно сигурно ще излезе недоволството ми, но там е една лудница, обстановката е кошмарна. Не знаеш кой кога ще влезе, бях с болно шестмесечно бебе и ми дойде в повече. Не знам как толкова известен доктор стои в такава мизерна и вехта обстановка, без никаква организация. Няма регистратура, няма кой да питаш това ли е изобщо кабинета му.
С часове съм чакала за всякакви доктори, не е за едното чакане, ама някак си се отвратих.
Иначе за доктора нищо особено не мога да кажа като впечатление. Пусна ни изследвания, прати ми лечението по мейла, защото междувременно влязохме в болница. Не изпълних нищо от това, което ми беше написал, другите лекари в болницата ми препоръчаха друга терапия и направо бяха категорични да не не му спазвам препоръките. Определено ще търся друг алерголог за детето.

# 2
  • Мнения: 20 172
Д-р Любка Тодорова (Иванова), приема в Люлин, работи със здравната каса. Ако те интересува мога да ти дам телефон.
Ходили сме при Мустаков баща, жалко, че почина човека, много добър специалист беше.

# 3
  • Мнения: 7
При нас е малко по-сложно.Синът ми е на 8 години и от много време вече му се появява една кашлица при която започва да свири.Когато беше на 4 и на 6 г.сме го водили при Бъчварова в център Детско здраве.И двата пъти му прави тестове за алергия които бяха отрицателни,но кашлицата си продължава.Постоянно сме на инхалации с вентолин и пулмикорт,но явно и те не помагат.Лятото имаше затишие за известно  време.Сега пак е така и поддържа една температура от 37.2до 37.4г.Началото на декември месец беше с бронхит една седмица   след това го обърна на пневмония.Изпи какви ли не антибиотици.Не зная вече дали е за алерголог или за пулмолог.Според личната е за алерголог,но аз се двоумя .

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Профилактика не правите ли? Моят син е на пулмикорт от 4-месечен, както и на сингулер от 6 -месечен. Пулмологът за мен е на първо място, после алергологът.

# 5
  • Мнения: 7
Всеки казва че му няма нищо.Един път свири друг път не.Да правим  инхалации  и че се надраствало.Но откакто спряхме антибиотиците си е с температура и мен това ме притеснява.Ще го заведа на пулмолог,а след това може би на алерголог.Зависи как ще се развият нещата.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 122
Нашата педиатърка е и алеголог. И в двете посоки съм много доволна от нея, ако искаш пиши на лични да дам координати.

# 7
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Здравейте,
Как се казва вашата педиатърка и от къде е?

# 8
  • Мнения: 118
Д-р Любка Тодорова (Иванова), приема в Люлин, работи със здравната каса. Ако те интересува мога да ти дам телефон.
Ходили сме при Мустаков баща, жалко, че почина човека, много добър специалист беше.

Здравей,
можеш ли да ми дадеп контакт с д-р Тодорова

# 9
  • Мнения: 20 172
Здравей,
можеш ли да ми дадеп контакт с д-р Тодорова
Заповядай:

Скрит текст:

# 10
  • Мнения: 118
Благодаря!   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 989
Здравейте, да повдигна отново въпроса за добър детски алерголог. Може и да ми препоръчате на лични.
Детето на 8 г., направи на два пъти тежка уртикария, слагат и урбазон, минава и след три дни - пак. А е на диета, няма промяна нищо около нея - нито козметика или друго.
Еозонофилите в ПКК са 24,4 при норма от 0 до 6.

Общи условия

Активация на акаунт