"Системата минус 60"-тема №47

  • 52 780
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • гр. София
  • Мнения: 55
Здравейте, момичета!  Hug
Вчера закуската беше доста обилна. За обяд хапнах боб чорба- не си спомням дали беше режимна. За вечеря си сварих 2 яйца. Не бях много гладна, по- скоро ми беше празно на корема...
Сега съм отпуска и ми е лесно, зорът ще дойде като съм втора смяна или нощна (нощните поне по- рядко се дават- 2 пъти в месеца)

Хубав и спокоен неделен ден!  Heart Eyes

# 736
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
]За обяд хляб не е системен, освен ако не е ръжен и то само в краен случай.  Peace
Да, знам, че може в краен случай хляба. Иначе беше ръжен  Peace.
Обратното - хляб НЕ е системен, само в краен случай ръжен. Препоръчват се ръжени сухари, а не хляб, но ако е хляб то само ръжен.  Peace

# 737
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета!
 Както обещах ще пиша всеки ден менюто си за да се контролирам.За сега не ми се получава,но се надявам да вляза в правия път.
Чопи,писах несистемно и не се доизказах от бързане явно,че не е системно за останалите хранения.Извинявам се нещо не мога да си събера мислите.
Чопи,ако не се лъжа ти имаше много свалени кг със системата?
  Та така днес един несистемен,напълно объркан ден.И понеже не мога да зачертавам,не знам как става,ще споделя какво прегреших.На обяд хапнах,не само че е тесто,но и пържена питка.Сутринта започна добре,хапнах една препечена филийка с извара и кафе, и малко салам.Но след работа наобяд бях озверяла и не се стърпях.Сега наказание до утре сутрин само вода. Embarassed Освен питката имаше и зелена салата и един кренвирш.Пълна каша.Днес дъждовен,но утре продължавам.И Маримирова това казва да не се прекъсва а с нови сили напред.

# 738
  • Мнения: 1 495
Аз в началото започнах с един хубав минус от 500гр, но днес са минали вече 9 дена и съм си върнала едни 300гр. Това може да е от цикъла, който днес ми дойде. Винаги задържам, че и по повече някой път. Иначе за днес си нямам на идея какво ще ям, в момента даже не съм и гладна.

# 739
  • Мнения: 636
 mozila, не съм свалила много килограми, първите два месеца свалих общо 10 и после застой. След това дойдоха празниците и там качвах и свалях едни 2-3 кг и накрая реших, че трябва някакви по-радикални мерки да се вземат. И понеже много мои приятелки свалиха с 90ДД, реших да се пробвам. Резултата беше мижав, както вече писах. Така че за 10 месеца, в комбинация от двата режима свалих общо 15 кг. Лошото е , че имам още толкова...
Вчера - з - мекици, как ми се усладиха, не бях яла от няколко месеца
            о  -пак пилешка руладина, скьопоолу и таратор
            в - само таратор.
Много късно обядваме ние, там ми е грешката на мен.

# 740
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета!

Чопи това е чудесен резултат! Адмирации! Ще ги свалиш бързо и останалите!

Така,след вчерашното мазало днес надявам се съм стриктна. Simple Smile
 Закуска-три палачинки с брашно от лимец-една с шоколад и две с извара,един шоколадов бонбон.
 Обяд ще бъде зелена салата със сирене и малко ориз
  А вечерята сухари два със сирене
  Не посмях да се притегля,страх ме е.
  Не мога и да бягам залради операцията и ходя много,но не е същото.
  много минуси желая на всички!

# 741
  • Мнения: 439
Момичета, аз от месец, два съм пълен фарс. Гледам да се придържам към системата, но вечерите са ми смърт. Все по-късно хапвам. Като взема детето от детска градина и все сме някъде по паркове насам натам и кога да хапвам до 18:00? Ще се стегна и започвам и аз, отново...

# 742
  • Мнения: 55
Здравейте!
Официално стартирам от днес и без това от доста време се храня по мой режим , близък до Системата.Познат ми е режима от края на миналата година, но м.декември се оказа неудачен за спазване на режими LaughingЦелта ми е да смъкна няколко килограма.Проблеми с часа на вечерята нямам - от много месеци вечерям преди 18ч.Само има проблем с изброените плодове за вечеря.Ще хапвам сезонни, при това градински плодове-ягоди , череши, малини.И месо, риба, яйца с малко зеленчук.Дано темичката се оживи малко.Настъпва сезон, подходящ за спазване на диети Simple Smile
Менюто ми за днес:
З- овесена каша със сирене
О- пилешко месо със зелена салата
В- мляко с плод

# 743
  • гр. София
  • Мнения: 55
Ето ме и мен!  Flutter
Вчера само закуската ми беше системна  Mr. Green
В 12.00 излезнах да пия по кафенце с приятелка и така се прибрах в 22.00. Лошо няма, ама нямах обяд, после бяхме на заведение и разбира се гладът в мен надделя. Определено не съм ЯЛА, а само опитвах от блюдата, но не е системно. Пък и вино имаше- бяло  Tired
Днес ще си кротувам и дано излезе системен ден Blush

Момичета, вече сме на 50та страница, някоя от вас знае ли да прави теми, щото аз не съм правила до сега?

# 744
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте отново!

Днес съм много режимна.
 Закуска-две препечени филийки с крема сирене и краставичка
 
обяд-плочка сирене с яйце на микровълновата.Учудващо много ми хареса.
 вечерята ще е зелена салата с много малко сирене.
 на кантара ще се кача след месец

# 745
  • Мнения: 55
Стартирах Системата с хубав минус от вчера -0,500кг.Ще се похваля , когато стане цял килограм  LaughingВече много бавно свалям, защото нямам много излишни килограми.
Днес:
З- чаша прясно мляко с канела, домашна ръжена питка и плочка сирене
О- хумус със зелена салата
В- кисело мляко с ябълка и канела.
mozila, как ще издържиш цял месец да не се теглиш?Няма нищо лошо един път в седмицата да се теглиш контролно.Когато аз спра да се тегля , резултата ми става катастрофален. Cry
Някой беше написал , че пие малко вода.Това си е проблем за организма.Освен това никак не помага на отслабването.Момичета, научете се поне 2л.вода да пиете.Не е необходимо да пиете насила 3-4л., това натоварва тялото, но и пиенето на малко вода също е вредно.

# 746
  • Мнения: 439
Хайде момичета в НОВАТА ТЕМА

Позволих си да я пусна  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт