Частни занимални в София?

  • 3 774
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,
детето ми е в 3-ти клас. През първият срок беше в училищната занималня. Но там са 30 деца. Госпожата не успява да обясни на всички индивидуално, а детето ми има нужда от повече внимание. Затова се обръщам към всички майки, които имат същият проблем. Моля споделете вашите впечатления и опит от частните занимални. Коя бихте ми препоръчали?

# 1
  • София
  • Мнения: 9 517
Да беше написала град, квартал?
Освен това темата не е за тук, помоли модератор да я премести, но къде и аз не знам  Peace

# 2
  • Мнения: 7
Привет,
става въпрос за гр. София, кв. Слатина.
Не знам как да я преместя темата, някой ще помогне ли къде трябва да е публикувана?

# 3
  • София
  • Мнения: 650
Здравейте, аз в началото на годината бях проверявала за занимални в района, но детето предпочете в къщи да си се подготвя. Иначе тогава най ми допадна тази:
http://janbibijan.com/actual.php- клон Изток в началото на ул.Жолио Кюри
От Джани Родари - нямам никак добри впечатления.

Иначе са ми препоръчвали и Щастливи деца в младост 1- те имат и транспорт.

# 4
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте, търся частна занималня с добра оценка в района на119-то ОУ или в Дървеница. Ако някой има опит, моля да сподели за Ян Бибиян. Благодаря

# 5
  • Мнения: 517
Здравейте! И аз търся занималня в района на Дървеница, Дианабад или Изток.  Щастливи деца ми се вижда доста скъпа-340лв на месец + 35 за транспорт, предполагам качеството ще е добро на фона на тия цени. Направих запитване за Ян бибиян- цената е 11лв на ден + 4лв за храна, транспорта е 5лн на ден- за който желае, при заплащане за цял месец има 5% отстъпка- и ми казаха, че вече записват и местата са ограничени.

# 6
  • София
  • Мнения: 361
Здравейте!
Аз мога да препоръчам от личен опит, както и такъв на близки познати, занималня в района на кв. Гоце Делчев. Ако някоя от вас се интересува, веднага ще дам повече информация. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте, моето дете посещаваше през лятото занималня Релони, която се намира в Лозенец. Бях доволна, работят с малко деца, индивидуално. Детето ми с удоволствие ходеше там, а преди това и не искаше да чуе за занимални. Цената беше приемлива, за нещата които включваше.

Общи условия

Активация на акаунт