Моите любими торти!!!

  • 98 066
  • 431
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 708
Количеството на всичко зависи от големината на купата,която имаш!

# 391
  • София
  • Мнения: 76
Ваня, комплименти Hug Hug Hug!!! Всъщност и крема на Дамаянти не е сложен, мисля да се заема с него, предполагам че ще издържи 2 дни. Благодаря ти за ЛС, сядам да чета. На сладкарница "Неделя" асортимента и вкусовете ги знам на изуст - до сега само от там купуваме. С моя резулат ще се отчета др.седмица на 23.V. ,преди рождения ден(24.V.).
Футболните топки твои творения ли са?

# 392
  • София
  • Мнения: 6 258
Ваня, комплименти Hug Hug Hug!!! Всъщност и крема на Дамаянти не е сложен, мисля да се заема с него, предполагам че ще издържи 2 дни. Благодаря ти за ЛС, сядам да чета. На сладкарница "Неделя" асортимента и вкусовете ги знам на изуст - до сега само от там купуваме. С моя резулат ще се отчета др.седмица на 23.V. ,преди рождения ден(24.V.).
Футболните топки твои творения ли са?
Моля. Blush Пак заповядай! Hug
Футболните топки са от сайта на Неделя - където са снимките с торти, мисля, че в детската част бяха. Ееех, дано се науча някой ден така професионално да ги изпипвам. Party

# 393
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хайде и аз да се запиша като правила кръглата торта. Стана много ефектна, само се отлепи трудно от купата. Иначе опитах малко от това, което беше залепнало по купата и направо е страхотно. На мен обаче не ми стигнаха 2 рула, ами отидоха 3 и половина, но купата ми беше дълбочка, а и сложих 700 гр, сметана. Вътре нарязах, банан, киви, сложих обилно орехи и стафиди. Тази вечер ще я нападнем задружно, сега само ме изкушава в хладилника.

# 394
  • Мнения: 9 108
Хайде и аз да се запиша като правила кръглата торта. Стана много ефектна, само се отлепи трудно от купата. .............

ей затова се слага намокрен найлон/фолио отдолу на купата - после обръщаш и махаш налонеца #2gunfire

# 395
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Пресрамвам се накрая и аз да сложа мои произведения.Последната торта,правих за вчерашния рожден ден на Калоянчо-3г.Не стана,както исках,марципана не ми се получи нещо.Правих го от бонбоните,но много бързо се втвърди и изобщо не можах да го точа,От него направих само фигурките и розички.За покритие на тортата разтопих шоколад с мед и точих,но в крайна сметка ми се разкъса и го наслагвах парче по парче-абе кърпена работа EmbarassedПозамазах нещата и всички много я харесаха,но аз не бях особено доволна от себе си Simple SmileА крема беше млечен.В интерес на истината тортата поне беше вкусна и не остана,а я направих доста голяма-около 50/30см Laughing
Ето и снимки:

Готова за изяждане
1.
2.
3.
4.
Ето и разрязана:
парченце
още едно парченце

А това са още няколко торти от миналата година.Тортата Юги-Оу беше за рожденния ден по случай 10г на Пиер.

5.
6.
7.

Торта Юги-Оу

8.
9.
10.

Не ми се смейте!...много  Blush

Последна редакция: чт, 18 май 2006, 18:57 от iskrica_nadejda

# 396
  • София
  • Мнения: 6 258
Що да ти се смеем - много са си хубави даже! bowuu А от тази ми се повиши слюноотделянето - мммм - ще дадеш ли рецептата? Wink

# 397
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Искрице, много сладки торти си направила... А розичките и фигурките от торта №1 ти ли ги прави?

# 398
  • Мнения: 3 810
пеп-40, страшна снимка си изкарала от архива!
А и всички торти, които зяпам ме оставят с отворена уста! #CrazyУтре мъжо има рожденция. По принцип няма да го празнуваме, но да взема да го изненадам с една торта- цици. newsm78
Мисля да пробвам тортата с рулата(две малки купички) и да украся с шоколад и бяла гразура.
Ако оригиналната рецепта е по- лесна, кажете къде да я намеря, че нямам много време и докато се ориентирам...
Май Сладка Хапка я имаше... newsm78

# 399
  • Мнения: 1 708


Взимаш 2 по-големи купички облепваш ги с фолио и редиш рулата.Пълниш с крем по твое желание(млечен,сметана,готови кремчета)Оставяш да стегнат в хладилника.
Като ги обърнах ги залях с шоколадова глазура и на места сложих разтопен бял шоколад и така я оставих да стегне. Peace
Ако имаш въпроси питай!

# 400
# 401
  • ново
  • Мнения: 5 964
sneji, даде ми добра идея за РД на наш приятел, мисля да го изненадам hahaha. Панделката от какво си я правила?

# 402
  • Мнения: 1 708
И аз изненадах с нея един наш приятел-голям цицоман! Crazy
Панделката и зърната са от бонбони маршмелоуз!

# 403
  • ново
  • Мнения: 5 964
И аз изненадах с нея един наш приятел-голям цицоман! Crazy
Панделката и зърната са от бонбони маршмелоуз!

Мерси sneji, ще се възползвам и после ще споделя мнението на нашия приятел Joy

# 404
  • Мнения: 5 877
Ето ви и в тази темичка един интересен линк -
http://www.sugarcraft.com, щракнете вляво на lessons.
Ето как се прави нарцис:

Общи условия

Активация на акаунт