Две шушулки в мене има, на есен ще сме четирима!

  • 24 906
  • 730
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145




тема 105


Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

EFP preggo EFP preggo EFP preggo

newsm05 newsm06 newsm04

Скъпи бебеправещи, позабременели, обебили се и всички дето четат темата,
може свободно да редактирате всеки един от списъците!
Може да се впишете, да се отпишете, дори да изтриете всичко
(е, имаме бекъп ... тъй че дори да повредите нещо,
може да загубим само малка част от новата информация).
Промяната се запаметява автоматично,
т.е. не е нужно да правите нищо друго освен да се впишете или отпишете!



Ако имаш мечта, позволи и да се сбъдне. 
Неизвестен автор






Тема104 Тема103 Тема102 Тема101
Тема100 Тема99 Тема98 Тема97 Тема96 Тема95 Тема94 Тема93 Тема92 Тема91
Тема90 Тема89 Тема88 Тема87 Тема86 Тема85 Тема84 Тема83 Тема82 Тема81
Тема80 Тема79 Тема78 Тема77 Тема76 Тема75 Тема74 Тема73 Тема72 Тема71
Тема70 Тема69 Тема68 Тема67 Тема66 Тема65 Тема64 Тема63 Тема62 Тема61
Тема60 Тема59 Тема58 Тема57 Тема56 Тема55 Тема54 Тема53 Тема52 Тема51
Тема50 Тема49 Тема48 Тема47 Тема46 Тема45 Тема44 Тема43 Тема42 Тема41
Тема40 Тема39 Тема38 Тема37 Тема36 Тема35 Тема34 Тема33 Тема32 Тема31
Тема30 Тема29 Тема28 Тема27 Тема26 Тема25 Тема24 Тема23 Тема22 Тема21
Тема20 Тема19 Тема18 Тема17 Тема16 Тема15 Тема14 Тема13 Тема12 Тема11
Тема10 Тема09 Тема08 Тема07 Тема06 Тема05 Тема04 Тема03 Тема02 Тема01


В корема живеели две бебета близначета - едното вярващо, другото - невярващо.

Скрит текст:
Невярващото бебе: Вярваш ли в живота след раждането?
Вярващото бебе: Разбира се, че вярвам. Очевидно е, че има живот след раждането. Целта на престоя ни тук е да станем достатъчно силни и да се приготвим за живота. Затова сега се развиваме.
Невярващото бебе:Пълни глупости! Не може да има живот след раждането. Можеш ли да си представиш що за живот ще е това? Та, на нас всичко ни е тук!
Вярващото бебе: Е, не знам подробности, но вярвам, че ще има повече светлина и ще можем да ходим с краката си и ядем с устата си.
Невярващото бебе: Глупости! Невъзможно е да ходиш със собствените си крака и да ядеш със собствената си уста! Това е нелепо! Имаме пъпна връв, която ни храни. Ето какво ще ти кажа: не може да има живот след раждането, защото истинският ни живот е пъпната връв.
Вярващото бебе: Въпреки това, сигурно съм, че животът след раждането е съвсем възможен. Просто всичко ще бъде малко по-различно. Представи си само.
Невярващото бебе: Но никой не се е върнал оттам! Животът просто свършва с раждането! С други думи, животът не е нищо друго, освен страдание в мрака.
Вярващото бебе: О, не! Не знам какъв ще бъде животът ни след раждането, но със сигурност ще срещнем Мама и Тя ще се грижи за нас.
Невярващото бебе: Мама? Значи ти вярваш в съществуването на Мама? И къде мислиш е Тя?
Вярващото бебе: Тя е навсякъде около нас, ние пребиваваме в Нея, способни сме да се движим и живеем благодарение на Нея; без Нея не можем да съществуваме.
Невярващото бебе: Дрън-дрън! Никога не съм виждало никаква Мама - следователно, повече от ясно е, че Тя не съществува.
Вярващото бебе: Не, не мога да се съглася с теб. Понякога, когато всичко около нас утихне, я чувам да пее и усещам как гали нашия свят. Убедено съм, че истинският ни живот ще започне след раждането, а ти?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 195
Пу първа ... страхоотна тема!!!!

Стиснати палчета за Нианка, Естларчето (съответно bombadil Grinning ) и всички, които имат нужда от мъничко късмет днес.

Страшно съжалявам за всички отрицателни кръвни и пикливи тестове. Еми не е честно пък ... така да ги чакаме и правим със надежда а после - отрицателни :/. Прегръдки за Облачето и Мелче. Пожелавам ви следващия месец да е пълен с положителни тестове, емоции и изненади Wink

Последна редакция: пн, 23 фев 2015, 14:14 от Solace

# 2
  • Мнения: 656
Страхотна тема, както винаги. Дано я на пълните с много положителни тестчета.   bouquet

# 3
  • Мнения: 244
Страхотна тема, дано в нея много  EFP да видим...

# 4
  • Nederland
  • Мнения: 131
Запис на първа страница,страхотна е темата!

# 5
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
И аз съм тук- за сефте се записвам на първа страница,ха дано да ми е на късмет  Laughing
Благодаря момичета,страхотна тема отново   bouquet

# 6
  • Мнения: 211
Здравейте Simple Smile))
Благодарим за новата прекрасна тема. Дано да е на късмет за всички.

Да ви споделя моята чуденка. Нали предния месец имах биохимична бременност. Последно на 20.01. мерих ЧХГ и беше 860, като два дни след това ми дойде доста обилно за около 6 дни. Надявам се тогава се изчистих. Като цяло този месец нямам голям шанс, но все пак засичах овулация с тестове и ми излезе ярко положителен на 11.02. Предполагам на 12ти е била овулацията. Действахме си здраво през това време. Днес е 11ти ден след О. и не се сдържах и си пуснах ЧХГ-излезе 37. Чудя се сега дали това е остатък от предното или е ново. Естествено сряда като пусна пак ще разбера, но до тогава...ще го мисля. Както и да е-исках само да споделя до къде съм.

Стискам палци на всички не чакащи.

Естлар стискай здраво двете шушулки-изпращам много позитивни вибрации към теб.

Много ме забавляват мъжете-страхотно чувство за хумор Simple Smile Браво за подкрепата.

Хубава и ползотворна седмица от мен.

# 7
  • Мнения: 263
Колко са сладкиииии,страхотно е!

# 8
  • Мнения: 428
Веднага да си намерите щъркел ,вече е видян такъв и било на късмет толкова рано да се появи Grinning

# 9
  • Мнения: 1 943
Цоп! Чудесна тема  Hug

bizzy, не мога да ти помогна, но ще следя развитието при теб с интерес! Дано е ново Simple Smile
Движим се заедно, иначе. Аз днес препиках едно Престо, ама - нъцки.

# 10
  • Мнения: 421
Запис и от мен в страхотната тема преди да съм ви отървала  Mr. Green довечера ще наваксвам ...  Whistling

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 195
Bizzy, все си мисля, че нива от порядъка на 800-900 ще се изчистят от организма за няколко дни, а не за 4-5 седмици. Надявам се този резултат е заради нова бременност.  Praynig Praynig Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 548
Запис и от мен - темата както винаги е страхотна   bouquet
Преди малко се върнах от преглед при Богдановска в АГ Света София. Бях очарована от вниманието, с което подходи към мен. Прегледа всичките ми изследвания до момента - каза ми още какво е добре да си направя. Според нея от досегашните ми изследвания абортите може да се дължат на високия ТСХ (4,54). Така че си пия Л тироксинчето и чакам да падне поне под 2,5 за да мога отново да почна с опитите и да тръпна заедно с вас около Ц - ще дойде или няма да дойде...  Crazy

# 13
  • Мнения: 3 595
Запис и от мен, благодаря на Йоли и Лоли!   bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Както се казва - цоп и аз тук Simple Smile

Blue_cloud, много съжалявам Sad
Marissa_, освен да отидеш пак да те види гинеколог?

Общи условия

Активация на акаунт