MANGO online магазин - Хубави дрехи, за готини дами! -6

  • 90 523
  • 769
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 872


Директно до България може да се поръчва само от българските версии на сайтовете.

Доставката от основния сайт е 15 лв., при поръчка над 150 лв. е безплатна. Има опция за плащане с наложен платеж.
От аутлета доставката е безплатна над 100 лв., иначе е 6,95 лв. Нещата идват с куриер (UPS) до 1 седмица. Има опция за плащане с наложен платеж.

Пратката си можете да проследявате по следния начин - от сайта в меню Orders излиза поръчката, после на Tracking препраща към сайта на UPS. В него излиза >>> Shipment Reference: XXXXXXyy, като XXXXX е номера на поръчката от сайта. В международния сайт на UPS не излиза информация, но в българския UPS има подробни данни със същия номер (в раздел "Проследяване на пакети и товари/ проследяване по справка" въвеждате номера на пратката, който ви е излязъл в английския сайт).

Ето линк към предишната тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819875.0;topicrefid=20

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 22:04 от Терзи - Омагьосаната

# 1
  • Мнения: 626
Благодаря за новата тема   bouquet

# 2
  • Мнения: 6 305
В очакване на нови стоки   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 592
Записвам се и благодаря за темата  Hug
Успешни покупки на всички!

# 4
  • на земята
  • Мнения: 4 097
  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 314
  bouquet мерси за новата тема

получих вчера http://shop.mango.com/BG/p0/women/clothing/sport/fitness--runnin … ;ts=1424839230347

перфектно  Heart Eyes
Дойде от Германия, поръчах S, което за мен отговаря напълно на XS. 

# 6
  • София
  • Мнения: 701
Да не ви изпусна

# 7
  • на земята
  • Мнения: 4 097
За колко време ви идват поръчките,аз чакам две от доста време,май няма да ги дочакам..)))
Забелязала съм,че някои неща са уголемени,а някой много малки за размера..)))

# 8
  • София
  • Мнения: 174
Пуснах току-що 3 клинчета и един панталон от 9 лв. от аутлета, има 20% off на sale секцията  Laughing

Иначе преди три-четири седмици си поръчах това клинче , размер М- супер е ефектно, мекичко и удобно, получавам доста комплименти с него. Получих и други неща, но не са налични вече или пък са обсъждани.

При мен поръчките досега са идвали в рамките на седмица до 10 дни Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 809
  bouquet мерси за новата тема

получих вчера http://shop.mango.com/BG/p0/women/clothing/sport/fitness--runnin … ;ts=1424839230347

перфектно  Heart Eyes
Дойде от Германия, поръчах S, което за мен отговаря напълно на XS. 
Много ми харесва  Heart Eyes
Значи ако съм размер S за блузи и между S и М за якета, М да си взема?  bouquet

# 10
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Здравейте,и аз в събота след дълго чакане,пуснах поръчка за едно мъжко яке и дънки,за мен чакам дънки и блуза,дано съм нацелила размера за дънките и всичко е Ок. Иначе,близо месец не успявах да поръчам мъжкото яке ,размер Xl,често го пускаха,н омного бързо се изчерпваше и все не успявах да го пусна,накрая почти се бях отказала,но ето ,че се получи.Явно съм уцелила момента...Simple Smile  Ще пиша като пристигнат как са нещата.

# 11
  • Мнения: 1 314
  bouquet мерси за новата тема

получих вчера http://shop.mango.com/BG/p0/women/clothing/sport/fitness--runnin … ;ts=1424839230347

перфектно  Heart Eyes
Дойде от Германия, поръчах S, което за мен отговаря напълно на XS. 
Много ми харесва  Heart Eyes
Значи ако съм размер S за блузи и между S и М за якета, М да си взема?  bouquet

Мисля че да,
много е мъничко - жива ХС-ка
Довечера ще снимам ако искаш   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 809
Да, благодаря ти   bouquet Иначе хубаво ли е? Плътно или много тънко?

# 13
  • Мнения: 41
Здравейте, пуснах поръчка за около 160лв. в манго, но когато получих имейл поръчката ми е разделена на две и пише да ги очаквам по различно време. Чудя се дали ще трябва да плащам доставка и за двете поръчки или ще ми е безплатно (пише, че над 150лв доставката е безплатна)? Обърках се нещо  Grinning

# 14
  • Мнения: 383
и аз да ви следя, подготвям нова поръчка  smile3508

Общи условия

Активация на акаунт