"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 57 тема

  • 31 241
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

   

Актьори:













Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
   
Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод

   

Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
   
Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:

 

Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       



Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
                


Повече за сериала може да откриете тук:

Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
   

 


 


 


 


 

Темите:
 

 

                      
 

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!   

# 1
  • Мнения: 3 217
Ринка, newsm51

# 2
  • Мнения: 1 386
Здравейте и тук! newsm51

Аз питах за чайника,понеже нали се правят колажи и веднаги си ги представих на някой билборд по чорапи да пият чай Joy Joy Joy
А как сладко се целуват-направо като на истина.Туба съм я забелязала,че по един маниер си действа партньорите-все ги гали по един и същ начин.Енгин много не мога да го коментирам.Той беше любимец на майка ми от Брак с чужденец,ама там беше бая комичен Wink

# 3
  • Мнения: 2 645
Ринка,



А иначе, за чая знаят всички. Вече и такива, които не гледат сериала.  Joy Joy Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 13 292
Ети, при нас лафа за чая тръгна от първата им интимна нощ когато отидоха на хотел уж само да изпият по един чай и да слушат музика.

Ако за това питаш де?  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 386
Разбрах аз,но това го гледах месеци след вас....

# 6
  • Мнения: 824
Ринка  newsm51

А в коя серия беше: в управлението Йо казва на Ел "Ела да изпием по едни чай" тя каза "Пак ли чай", а той отговори "Винаги чай"   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сигурна съм, че феновете бъзикаха с този диалог СЦ  Grinning

# 7
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ринка  newsm51

Ети, при нас лафа за чая тръгна от първата им интимна нощ когато отидоха на хотел уж само да изпият по един чай и да слушат музика.

Мда, вафлите така и не можаха да го изместят  Grinning

# 8
  • Мнения: 5 138
Пу за мене първа на спалнята , проба ша правя дали няма да паднат, тамам ли ще им е матрака и най вече има ли място за белезници доколкото виждам има даже и халки може да има под матрака за въжета, па ако няма нищо ще им предам безплатен урок за какво може да служи тиксото в нашето ежедневие
1. да не ти се разлива храната от буркана
2. запушва разкърцани прозорци да не дуфа вътре
3.хладилника ако не се затваря с тиксо се затваря
4.
5.
6.
7................
издавам само след платен хонорар

# 9
  • Мнения: 13 292
... и най вече има ли място за белезници доколкото виждам има даже и халки може да има под матрака за въжета, па ако няма нищо ще им предам безплатен урок за какво може да служи тиксото в нашето ежедневие

Голям си подстрекател, деврем!  Hug Специално я разгледах тази спалня, но май няма къде да се връзват с шал например?  newsm78 Embarassed

# 10
  • Мнения: 5 138
Деврем убедена съм че рамката под матрака е метална Wink

# 11
  • Мнения: 13 292
Деврем убедена съм че рамката под матрака е метална Wink

Щом казваш!  Peace Ама можеха да сложат там една метална рамка зад възглавничките.  Wink Хем да пасне на стила на евето, хем да послужи при нужди.

# 12
  • Мнения: 2 645
Не, рамката под матрака не е метална. Това е тип американско легло, те не са с метални рамки и са с повдигнато дървено дъно и дебел матрак.

Ама кой ви е казал, че те искат да се връзват?  Joy Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 13 292
Едно такова щеше да свърши хубава работа.   Wink



Ама кой ви е казал, че те искат да се връзват?  Joy Joy Joy Joy Joy

За тях не знам, но ние искаме.  Grinning Е, аз де!  newsm43

# 14
  • Мнения: 4 794
Привет в новата винтидж-тема  Wink hahaha hahaha
Наблегнах на купона в реала, а съм изпуснала веселбата тук.
Мога да предложа шаренки шушонки за Елчето, само да ги намеря. Обаче аз виждам и друг проблем - в КВФ на почит беше черния потник на Керим, тук - черната тениска... може би за ситуацията ще ходи и черен сутиен с ръкави за Ел. Та като почнем от свалянето на кофража /разбирайте официалното спално облекло/, после търсене на опорни точки за белезниците и въженцата и.... че то дошло време за работа - къде остана чая  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт