Светлината на моя живот - Тема 1

  • 90 849
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 766
"Светлината на моя живот" (Diya Aur Baati Hum)




   "Светлината на моя живот" (Diya Aur Baati Hum) е индийски сериал на телевизия Star TV, който започва през август 2011 г. и продължава и до днес, като до момента са излъчени приблизително 1000 епизода. Сериалът проследява пътищата на Сандия и Сурадж. Той е затрогваща сага за любовта, насърчаването и разбирането.
      На пръв поглед двамата нямат нищо общо - тя е образована, той - обикновен и неграмотен сладкар. Тя мечтае да стане офицер, като се опитва да счупи оковите на семейните ценности. Той е сладкодумен и успява сам в живота. Но съдбата неколкократно ги сблъсква и най-накрая двамата се венчават при странни обстоятелства.
      Сандия е чужда в новия си дом, не разбира нито порядките, нито ценностите на семейството. Възпитана да уважава възрастните, тя не се опълчва на своята свекърва, но трябва да реши - дали да се превърне в типичната домакиня или да продължи да преследва мечтата си - да се изучи и да стане полицай. Подкрепа получава от своя съпруг, който трябва да балансира между властната си майка и амбициозната си жена.
      Сериалът се излъчва всеки делничен ден от 15.30 по БТВ на мястото на "Цветовете на любовта"



Created by:       Shashi Sumeet Productions
Written by:       Shashi Mittal, Seema Mantri, Raghuvir Shekhawat
Directed by:      Sumeet H Mittal, Rohit Raj Goyal



В главните роли:

  • Anas Rashid - Suraj Rathi


Анас е мюсюлманин по религия. Роден е в щата Пенджаб. Завършва университет със специалност Психология. Най големият от пет деца в семейството. Владее урду, арабски и персийски. Кариерата му започва след като се явява на конкурс за красота през 2004г. Тогава печели титлата мистър Пенджаб. Заснел е множество музикални клипове. В началото преди да пробие е работил всичко, включително и като шофьор. Това му помага да научи бързо къде се намират най-добрите студия в Мумбай. Има няколко хобита - по негови думи готви добре. Имал е заведение в родния си град, познава добре и китайската кухня. Калиграфията му се отдава, за сега пее непрофесионално, но една от мечтите му е да запише албум с песни. Кариерата му започва в Стар плюс, където е и до момента. Играл е в няколко сериала, но най-голямата роля в живота му е тази на Сурадж Рати в индийския хит "Светлината на моя живот"

  • Deepika Singh - Sandhya Suraj Rathi


Дипика е родена в Пенджаб. Преди да стане актриса е била студентка по бизнес администрация, а след това прави и специализация по маркетинг в техническия университет в Пенджаб. Родена е в семейство на раджпути. Баща й е собственик на магазин за дрехи, но семейството й често има финансови проблеми. Затова тя помага на баща си в семейният бизнес. След като бизнеса потръгва тя решава, че иска да се занимава сериозно с актьорско майсторство. Заминава за Мумбай, но там е принудена на търпи много лишения. Казва, че дори е имало дни, в които не е разполагала с пари за храна. Въпреки трудностите обаче тя не спира да вярва, че късметът й ще се усмихне. През 2011 година надеждите й са оправдани, защото е избрана за главната роля в хитовия сериал "Светлината на моя живот"  


Реклами с Анас и Депика





Заглавна песен на сериала с бг превод:





Превод на биографиите: Миха, Колажи и гифове - Тара, Софи и Ени








# 1
  • Мнения: 2 592
Heart EyesСветлината на моя живот  Kissing Heart Two Hearts




РОКСИ  bouquet благодаря  за новата тема,много ми харесва! Peace
да си пожелаем само хубави емоции със Сурадж,Сандия и...близнаците Praynig Praynig newsm32 newsm32 Laughing Heart Eyes


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 Crazy Crazy Crazy txtloves txtloves txtloves Two Hearts Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 1 822
       Да ни е честита новата тема Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Роси  Two Hearts много ти благодаря newsm51 много си се постарала, както винаги правиш нещата с любов и сърце Two Hearts Two Hearts
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Последна редакция: пн, 23 мар 2015, 10:06 от miha-

# 3
  • Мнения: 222


Страхотна тема!

Чакам с нетърпение днешните епизоди от Войо - Сандия чакаща Сурадж в леглото, да изпълни своя дълг да му роди син, както й вмени Сантош, но имаааа време, после цели двама сладура се появяват Simple Smile дано не ги разделят  Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 1 822
  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
  Дано довечера да имаме повод за радост newsm76 хладния разум ми казва че ще развият сценария с разделените близнаци и след време ще ги съберат, сърцето ми шепти надежда за изненада в последния момент  newsm32 newsm32 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76       
             

# 5
  • Мнения: 11 766
      Да ни е честита новата тема Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Роси  Two Hearts много ти благодаря newsm51 много си се постарала, както винаги правиш нещата с любов и сърце Two Hearts Two Hearts
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Радвам се, че темата ти харесва Миха!  Two Hearts Flushed Heart Eyes Наистина се постарах и съм много щастлива, че се получи ...  newsm44 newsm76 Two Hearts Пуснала си прекрасен колаж с нашите сладури - толкова са сладки. Как сладко си се гушкат ...  txtloves txtloves txtloves  love001 hug smile3521  ura

# 6
  • Мнения: 11 766
  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
  Дано довечера да имаме повод за радост newsm76 хладния разум ми казва че ще развият сценария с разделените близнаци и след време ще ги съберат, сърцето ми шепти надежда за изненада в последния момент  newsm32 newsm32 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76       
             

И аз мисля същото, но все пак се надявам, че ще стане чудо и няма да разделят близнаците.  Praynig Praynig Praynig Ако го направят това ще е прекалено и ужасно ...  cry Дано както казваш тази вечер да имам поводи за радост и всичко да свърши добре ...  txtloves Two Hearts newsm76  Kissing Heart Two Hearts

# 7
  • Мнения: 11 766
Heart EyesСветлината на моя живот  Kissing Heart Two Hearts




РОКСИ  bouquet благодаря  за новата тема,много ми харесва! Peace
да си пожелаем само хубави емоции със Сурадж,Сандия и...близнаците Praynig Praynig newsm32 newsm32 Laughing Heart Eyes


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 Crazy Crazy Crazy txtloves txtloves txtloves Two Hearts Heart Eyes

Радвам се, че темата ти харесва Софи!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Пуснала си прекрасни неща - колажа е великолепен!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts И аз се надявам, че ще имаме много поводи за радост в новата тема. Дано с нея да се върнат и готините и забавни моменти в сериала и всичко около бебетата да се нареди. Дай Боже да имаме и още много поводи за радост с нашите сладури Сурадж и Сандия/ Анас и Депика ... newsm51 newsm76 Two Hearts  love001 txtloves  Kissing Heart Two Hearts  ylinfant Praynig Praynig Praynig

# 8
  • Мнения: 11 766


Страхотна тема!

Чакам с нетърпение днешните епизоди от Войо - Сандия чакаща Сурадж в леглото, да изпълни своя дълг да му роди син, както й вмени Сантош, но имаааа време, после цели двама сладура се появяват Simple Smile дано не ги разделят  Praynig

Добре дошла в темата! Радвам се, че ти харесва ...  Hug Hug Hug И аз очаквам с нетърпение този момент между Сурадж и Сандия ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes По-късно ще изгледам епизодите във Войо или поне основните моменти с тях ... txtloves txtloves txtloves

# 9
  • Мнения: 90
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА МОМИЧЕТА!

РОСИ 
Чудесно си се справила! newsm51 newsm51 newsm51

# 10
  • Мнения: 90
              Целувки за всички в новата тема Grinning Grinning Grinning От него и от мене

             Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 90
Роси, ако можеш, сложи при биографиите на актьорите в началото на темата снимка на Анас без очила. И тази е хубава, разбира се, но нека се вижда по-добре лицето му.





# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 1 822
                     Джули txtloves много е хубав на тези снимки txtloves ето едни мои любими txtloves
                   
 

# 14
  • Мнения: 2 592
Сериите днес с БГ превод по Войо ми харесаха Peace
Сурадж можел да се кара сериозно на Сандия Rolling Eyes а тя да мълчи и пак да крие истината Close
въпреки че първите 100 серии все повтаряше как ще каже на Сурадж ,че иска да учи.. а сега ще става домакиня Laughing като започна с флирта и стигна до туршията с лютите чушки rotfImbo rotfImbo..
вярно ,че в последните индийски серии Сантош е коренно различна но в тези е ужасна Twisted Evil Naughty  ..Чави тъпа и неблагодарна,Мена крадлива и завистлива,Мохит класически използвач..но Сандия е лошата ,защото е образованата снаха без претенции изречени на глас въпреки ,че Сурадж и каза че не трябва да мълчи и крие нищо от него Hug много бързо, за пореден път се предаде  пред приказките на Сантош вместо да слуша Сурадж Rolling Eyes Heart Eyes



 Heart Eyes Heart Eyes



 Heart Eyes Heart Eyes



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт