Спамо-чат /30.03 - 05.043/ - априлска, първоаприлска

  • 3 450
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36 001
по Аттева:

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
хахаха, анкетата е много яка  Joy
Както още ми се спи и две не виждам, като видях въпрос "кърмите ли" реших, че съм объркала темата, после прочетох останалото  Joy

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добро утро  Mr. Green

Пия само твърд алкохол, бирата я броя за безалкохолно  Joy
Суджуци не сея и вече не кърмя  Joy
Гласувах демек  Mr. Green

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 13 507
Добър ден, пия само твърд алкохол  bowuu Бирата ми е за отмора и не я броя  Mr. Green
Суджуци не сея, само суша, тепърва ще кърмя, ама това е нормално действие та няма да го причислявам към геройствата  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 081
Добрутру  Hug

Гласувах с 3 опции, че една не стига за моята надарена творческа личност  Mr. Green
И сами ще се сетите кои са 3-те  Mr. Green

Аморе  Heart Eyes
За бананите - и моите не ги ядат ако имат черничко, затова ги правя на шейк ако са поизостанали  Flutter

За жулиените /или както обичам да ги наричам - Жулиети  Mr. Green /

Начи ..
Пилешко филе около половинка, 1 буркан кисели краставички, малко масло, топено пушено сирене колкото ти е кеф, 1 малка сметана за готвене и подправки.. Слагаш всичко накуп в кукъра и пускаш за час на STEW.. малииииии как ми се дояде  Crazy

Пия само твърд алкохол, бирата я броя за безалкохолно  Joy

Аз и виното вече не го броя  Mr. Green


# 5
  • Мнения: 1 111
Добър ден!  Hug Днес е слънчево, топло и хормоните бошуват. Всичко се е разхвърляло и разгологъзило.  Crazy Вчера беше една хубава Неделя, прекарана с ММ. Пихме кафе, обядвахме на вън и цял следобед се търкаляхме по леглото.  Party Доста време не бяхме правили такава ползотворна почивка. Днес ме очаква тежичък ден от след малко, но настроението ми е добро (да не повярва човек). За анкетата: пия само твърд алкохол. Е, чат пат правя компромис с бира или бяло вино. Гледам, че мнозинството е гласувало за твърдия алкохол  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 111
Забравих да попитам. Вие мили дами как сте?  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 5 658
- пия само твърд алкохол - за съжаление вече не мога, само нискооктанови напитки за мен
 
- кафето на ММ е с три лъжици кърма - не, той си сипва кафето в захарницата, място за друго няма
 
- силиконът не дава мляко - сакън, само силикон ми липсва на целата ми преуест  Mr. Green
 
- ставаме един час по-рано от тази седмица - ай не ми напомняй и ти сега, че още не мога да го преживея, особено сутрин


с други думи остава ми само мяу!

# 8
  • Мнения: 1 081
Мяу и от мен, Атти  Mr. Green

Бубс, праих тортата, уникална стана, даже аз ядох  Crazy

# 9
  • Мнения: 36 001
мням  Heart Eyes е тортата! но се лепи директно не където трябва, т. е. не конкурира силикона ми  Confused

Аттева, с вас имаме уговорка да покърмим в мола след празниците Flutter

мадамс, а свирките - кога? арабите си оскубаха брадите от нетърпение!  ooooh!

естествено гласувах с всички опции Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 081
Бубс, аз съм на първа линия в оркестъра, ма нещо не се организирахте с Нимфата..
Много ми се иска да опровергаем Аморето, и да посвирим преди лятото  Crazy Mr. Green

Аз са сФирки съм винаги готов  Flutter

# 11
  • София
  • Мнения: 5 658
Ще покърмим, Бубс, щом трябва, ама телевизии няма да викаме... те сами ще ни намерят  Mr. Green

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мерси, Аморе, ше ги сготвя днес   chef


Много ми се иска да опровергаем Аморето, и да посвирим преди лятото  Crazy Mr. Green

А на бас, че на морето ш'свирим преди вие да се видите  Joy

# 13
  • Мнения: 36 001
Ще покърмим, Бубс, щом трябва, ама телевизии няма да викаме... те сами ще ни намерят  Mr. Green

минах покрай мола  Party
чели форума и вече ни чакаха  Shocked
викам им:
"ко прайте тука, бе ейййй? ние след две седмици с Аттева!"  ooooh!
а те ми викат:
"ааа, не! ако опущим прелестите ви в натур облекло, ше ни увОлнат!"  Naughty
и така!  Mr. Green

Дейз, Мон, най-много кат' морски нимфи да засвирим  newsm24

# 14
  • Мнения: 1 081
А на бас, че на морето ш'свирим преди вие да се видите  Joy

Срам и резил  Blush Mr. Green

Дейз, Мон, най-много кат' морски нимфи да засвирим  newsm24

Ма преди тва викам да придобием тренинг, че да сме на ниво  Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт