Токуда болница София - 20 тема

  • 84 245
  • 740
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 4 122
Аз през март 2013 г. се прехвърлих при него за раждането, тъй като Илиев тогава излизаше в отпуска и д-р Димитров ме пое без проблем. На прегледа беше много мил, отзивчив и всичко ми обясни и грам не ме претупа. Даже още на първата ни среща ми даде неговият личен телефон и ми каза ако имам проблем/въпрос и т.н. да не се притеснявам да му се обадя по всяко време.
Даже на 05.06. се чухме през деня с него тъй като ми беше започнало раждането и той ми каза да го държа в течение. И след няколко часа той сам ми се обади от личният си телефон да ме попита как съм и има ли някакъв проблем и че вечерта е на смяна и ако трябва да отида да ме види.

Така, че според мен който се е насочил към него от моя гледна точка няма да сбърка. По възрастен е от д-р Илиев и има повече опит и секциото го прави страхотно. Но според мен и за нормално раждането е ОК, защото аз исках да родя нормално и ме изчака да се "измъча".

# 151
  • София
  • Мнения: 309
Благодаря за отговорите за д-р Димитров Peace.Мъжа ми е ходил до болницата да провери на място как стоят нещата.Казали са му да ходя сутрин всеки понеделник и да го "дебна" да дойде,та да го питам...супер странно ми е.Ще опитам все пак,но ще помоля някоя потребителка тук,ако има мобилния му номер да ми го изпрати на лични.Ще съм много благодарна Hug.

Иначе пак четох ценоразписите и накрая пак видях таблица с цена 3000лв. newsm78Уж горе пише едно,а най-долу на страницата-друго,нещо не разбрах защо така.И при толкова пари да няма кой да ти вдигне телефона,да "дебнеш",да чакаш,наистина не мога да си го обясня..

# 152
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Трябва да "дебнеш", защото си си избрала един от най-натоварените лекари. Избери друг и ще те запишат за преглед още същата седмица.
Аз съм при Димитров и той ми каза, че обикновено излиза отпуска септември.  Peace

(Според сайта Димитров не е много по-възрастен от Илиев  Wink най-много 4-5 години. Просто Илиев много младее  bowuu)

# 153
  • Мнения: 5 259

Иначе пак четох ценоразписите и накрая пак видях таблица с цена 3000лв. newsm78Уж горе пише едно,а най-долу на страницата-друго,нещо не разбрах защо така.
Последно кое струва 3000 лв?

# 154
  • София
  • Мнения: 4 122
3000 лв. е за здравно неисигурени. А горе са цените за всички здравноосигурени.

1 500 лв. Избор на екип
500 лв. Неонатален пакет (нормално раждане)

600 лв. Неонатален (секцио)

# 155
  • София
  • Мнения: 309
Благодаря,сега вече разбрах за заплащането:peace:.Ще го "дебнем"лекаря тогава,пък да видим какво ще стане..

# 156
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
да ви кажа, почти всички лекари (освен ако не са на кабинет или от нощна смяна) сутрин са в болницата - това мога да го кажа, защото ми се е случвало да минават всички на визитация при рискова бременност или ако им се обадиш по телефона, да ти кажат ела, аз съм в болницата  Peace

за телелфон някой да даде от тук е некоректно  Peace

Последна редакция: ср, 20 май 2015, 11:47 от benitabeni

# 157
  • Мнения: 1 687
за по-бърз час според мен освен тези по ЗК други няма. все си записват поне за след 3-4 седмици. аз с бременността си си записвах на всеки преглед за следващия след месец и я имаше час, я не.

дидито, не му се плаши на това дебнене. не е приятно, но идеята е да се говори лично с лекаря. понякога имат дупки, в които може да се вмести още някой пациент.

# 158
  • Калифорния
  • Мнения: 464
При Лазарова имаше часове за след седмица, както и за Маркова. При други не съм ходила скоро, но ако пита на регистратурата кой може да я приеме най-бързо, със сигурност ще има поне 2-3 лекаря още същата седмица.

# 159
  • Мнения: 1 687
е, нали търсим и добър специалист Wink

# 160
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Засега в гинекологията на Токуда не съм срещала недобър специалист. Лазарова ми направи секциото, Маркова - абразио, при Евтимова, Димитров и Корсачки съм била на прегледи. Нямам никакви съмнения в компетентността им  Naughty Колева също ми е правила абразио, от нея оплакванията ми са, че забрави да направи едно изследване, за което се бяхме разбрали предварително, но по отношение качеството й на работа нямам забележки.
От всички изброени само за Димитров съм чакала по един месец за преглед.  Peace

# 161
  • Мнения: 26
може ли някой да ми даде контакти на д.р. Людмила Лазарова?

поздрави
сърдечно благодаря

# 162
  • Мнения: 310
Някой знае ли къде отива доктор Лазарова?

# 163
  • Мнения: 624
Момичета, имам въпрос за присъствието на таткото по време на секцио. През 2007 година не можеше, защото операцията се правеше в операционния блок при всички останали операции. (В съседство на моето секцио правеха мозъчна операция)
Обаче сега от рекламното им клипчета виждам, че имат зала за секцио в родилното. Това променя ли нещата?
Извинявам се, ако е обсъждано в предишните теми, не ги изчетох всичките.  bouquet

# 164
  • София
  • Мнения: 5 193
На отворените врати казаха, че таткото не може да присъства на секцио.

Общи условия

Активация на акаунт