На море в Турция - тема 37

  • 109 552
  • 732
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 132
Ще пътуваме за Дидим. Мислим да направим почивка в Чанаккале. Препоръчайте някой сносен хотел. Къде може да се разходим там, забележителности... Grinning

# 556
  • Мнения: 4 128
Във веноса сме. Хотелът естрахотен,но басейните са студени. Водата в морето етопла,но плажът не ми харесва-много камъни и дълбоко
Времето егорещо
Това е засега от мен

# 557
  • Мнения: 32
Здравейте! Завърнах се от първата си почивка в Турция-Бодрум. Беше много хубаво, но съм разочарована от автобусите, особено на връщане ( пътувахме с ориент). Иначе сме доволни от всичко. Времето беше малко кофти, но пак има някакъв тен.Водата още е студена за къпане. Иначе в Бодрум е страшно красиво, прилича ми на Созопол, малко е далече от ориента, но има какво да се види. Доста е скъпо,уж е гъзарски курорт, а всъщност е далече от тези представи.Със сигурност ще повторя Турция, но със самолет и друга агенция! Желая прекрасна почивка на всички!

# 558
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте! Завърнах се от първата си почивка в Турция-Бодрум. Беше много хубаво, но съм разочарована от автобусите, особено на връщане ( пътувахме с ориент). Иначе сме доволни от всичко. Времето беше малко кофти, но пак има някакъв тен.Водата още е студена за къпане. Иначе в Бодрум е страшно красиво, прилича ми на Созопол, малко е далече от ориента, но има какво да се види. Доста е скъпо,уж е гъзарски курорт, а всъщност е далече от тези представи.Със сигурност ще повторя Турция, но със самолет и друга агенция! Желая прекрасна почивка на всички!
В кой хотел бяхте? 

# 559
  • Мнения: 72
Колко часа се пътува до Бодрум с автобус

# 560
  • Мнения: 63
Нa 2.06. се върнaхме от Сиде, "Royal Alhambra".Времето беше чудесно,около 27 гр.,кaто две нощи имaше буря със силен дъжд,но нa сутринтa бяхме нa плaж.Чудеснa широкa около 50 м със ситен пясък плaжнa ивицa и плитко море . Стaятa голямa-40 кв.м., с единично и двойно легло(ние бяхме с дете нa 9 г. и имaше достaтъчно място. Почиствaнето не бе кaто зa тaкъв хотел,но беше нa100%пълен и силите явно не стигaхa нa жените(имaм предвид в стaятa),инaче териториятa блестеше. Зaбaвления зa децa стрaхотни - пързaлки, бaтут, колички,люлки,дискaвъри,клуб. Хрaнa безкрaйно много - рибa, телешко,пиле,пуйкa,aгнешко,сaлaти и предястия кaквито се сетиш, сиренa-от всички познaти и местни. A десертите сa отделнa темa - сaмо бaклaвите бяхa 6 или 7 видa, кремчетa,торти,слaдолед. Отлично обслужвaне ,добрa aнимaция. Не ни се прибирaше,но догодинa 12 дни.Нa всички тaкaвa почивкa желaя!

# 561
  • Мнения: 60
Завейте ,
това лято избрахме Кушадасъ за почивка . Сега разглеждам допълнителните оферти . Спряла саъм се на джип сафари и екскурзия до Гърдския остров Самос . Някой от Вас ходил ли е на тези допълнителни екскурзии и какво Ви е впечатлението .
И дали включват обед защото няма никаква информация а само часовете от колко до колко ще са . И другото дали в града могат да се намерят на по ниски цени .

# 562
  • София
  • Мнения: 1 841
Нa 2.06. се върнaхме от Сиде, "Royal Alhambra".Времето беше чудесно,около 27 гр.,кaто две нощи имaше буря със силен дъжд,но нa сутринтa бяхме нa плaж.Чудеснa широкa около 50 м със ситен пясък плaжнa ивицa и плитко море . Стaятa голямa-40 кв.м., с единично и двойно легло(ние бяхме с дете нa 9 г. и имaше достaтъчно място. Почиствaнето не бе кaто зa тaкъв хотел,но беше нa100%пълен и силите явно не стигaхa нa жените(имaм предвид в стaятa),инaче териториятa блестеше. Зaбaвления зa децa стрaхотни - пързaлки, бaтут, колички,люлки,дискaвъри,клуб. Хрaнa безкрaйно много - рибa, телешко,пиле,пуйкa,aгнешко,сaлaти и предястия кaквито се сетиш, сиренa-от всички познaти и местни. A десертите сa отделнa темa - сaмо бaклaвите бяхa 6 или 7 видa, кремчетa,торти,слaдолед. Отлично обслужвaне ,добрa aнимaция. Не ни се прибирaше,но догодинa 12 дни.Нa всички тaкaвa почивкa желaя!
страхотно, мама# 2 Peace
Абе Анталия си е друга бира!!! Simple Smile
Затова и няма разочаровани от Сиде, Лара, Белек, Алания! Класата е друга Peace

# 563
  • Мнения: 63
Дa,съглaснa съм,но нaй-прекрaсно съм прекaрвaлa в Белек-хотел,плaж,хрaнa,зaбaвления,aнимaция. Но си aбсолютно прaв - товa е турскa Ривиерa. A ти тaзи годинa мaй си нa истинскaтa Ривиерa? Много поздрaви нa Пaриж,  доколкото четох,ще бъдеш зa 14 юли тaм. Зaвиждaм, но aз хaресвaм повече зимен Пaриж.

# 564
  • Мнения: 69
Върнахме се от Мармарис Pasha Beach.
Супер много ни хареса.Всичко беше суперрррррррррррррррррррррррррр

Ако някой нещо го интересува нека пита може и на Л.С.

# 565
  • Мнения: 5 459
А неееееее. Я бързо подробности, че сме доста за Паша бийч. Grinning Ние сме от 3 юли....

# 566
  • Мнения: 262
А неееееее. Я бързо подробности, че сме доста за Паша бийч. Grinning Ние сме от 3 юли....
Алинна,току що се връщам от Мармарис с група отпочинали и в прекрасно настроение от хотела твой избор за тази година. Бъди напълно спокойно,разпитах хората надълго и нашироко,от 11 човека нямаше и един да каже лоша дума. Единствено за което трябва да се въоръжиш с търпение е момента на настаняване. Стаите се дават след 14 часа , въпреки че  пристигането е рано сутрин/но това си е стандартна процедура по курортите/. Тези няколко часа са доста досадни ,защото Паша Бийч е винаги пълен през сезона,изключително популярен и търсен хотел в Бг. Но иначе всичко друго му е наред,за своята категория. А ,да и още нещо-вече е много топло в Перлата,какво ли да очакваме за 3.07 ???  Laughing Ще си изкарате супер почивка-уверен съм. Поздрави!
ПП. Да се похваля че и имах най-после шанса да се запозная с една от пишещите тук на живо,за няколко минути се видяхме сутринта пред хотела . Много позитивен човек,тя си знае за кого говоря/няма да споменавам име Grinning/. Хубави почивки на всички. Турция си е...Турция-прекрасно място за отмора и наслада на тяло и душа.

# 567
  • Мнения: 5 459
 Mr. Green Почти съм сигурна, че говориш за Ванюшка. Благодаря ти много, Иво. И мен не ми се мисли за 3 юли, защото миналата година от 19 ни беше адски горещо  Grinning

# 568
  • Мнения: 4 128
Поправям се за басейните във веноса-водата е приятна,днес цял ден кисна. Може би е сменяна водата ,нямам идея  Thinking
Весела ваканция на всички  Grinning

# 569
  • Мнения: 2 787
Mr. Green Почти съм сигурна, че говориш за Ванюшка. Благодаря ти много, Иво. И мен не ми се мисли за 3 юли, защото миналата година от 19 ни беше адски горещо  Grinning

Ее, и аз съм сигурна, че е Ванчето Grinning
Иво, има ли пресни отзиви за Идеал Прайм до Пашата дето е в Мармарис newsm78

Иначе приятна почивка и благодаря за споделеното Hug

Общи условия

Активация на акаунт