На море в Турция - тема 37

  • 109 548
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 856
 liv1892, разбира се ще бъде сложен коментара. Peace

# 706
  • Мнения: 408
vanq_6119,
Благодаря за доброто описание и поздравления за отличните изживявания в Мармарис. Моля, за малко повече информация за Били.
На какъв език комуникирахте?
Какви цени на екскурзиите ти предложи?
100 % ще посетя Родос, но не мисля да ползвам агенция, а директно да хвана ферибота. Колебая се за Острова на Клеопатра. До река Далян по-скоро няма да ходя, защото не съм уверена, че ще издържим цял ден на лодка. Интересуват ме цените на Били за екскурзиите, които си посетила, за да мога да ги сравня с офертите на посрещащата ни агенция.

# 707
  • sofia
  • Мнения: 114
Завърнахме се от Мармарис на 14.06 от хотел Class beach, бюджетен хотел ,който не ни разочарова с нищо, въпреки негативните мнения който бях чела.
Пътувахме с Турс клуб и водач Иво и в двете посоки. Комфортен автобус ,стъклата на автобуса бяха затъмнени и не се усещаше парещото слънце,което даваше възможност да се разглежда всичко по пътя. Пътувала съм до Турция доста пъти,но Иво е единствения водач,който се сети да ни разкаже малко и за българската история.Много спокоен,не нервничи. С две думи пътуването мина много спокойно и отново бих пътувала с Турс клуб.
В хотел Класс бийч  пристигнахме към 07.00ч., гривни не слагат в този хотел, веднага ни поканиха на закуска и в 08.40 вече бяхме настанени в стаята с най-прекрасната гледка.
Хотелът е малък ,чист и с приятна атмосфера.
Стайте се чистят всеки ден,а чаршафите се сменят 2 пъти в седмицата или ако се налага и по-често.
Плажът е собствен, чакълест и има доста камъни в морето,така че аква обувките са задължителни. Плажът е разделен на 2 и има и част в която се плаща.
Храната е доста еднообразна,но е достатъчна за всички и вкусна. Напитките са стандартните -кола,фанта, спрайт и сокове от машина, алкохола- местен, кафето от автомата не беше лошо.

От посрещащата агенция Калипсо ,също сме доволни и по- специално от Есра,много приветливо момиче и винаги точна. Само не ни хареса, че при записани доста екскурзии не дават отстъпки,при което губят доста клиенти.
Екскурзиите на който ходихме бяха доста различни и всичките много интересни.

Анимация в хотела няма, басейна е много малък и не сме го ползвали.
Хотела се намира точно на границата на Мармарис и Ичмилер ,вечер в 00.00ч спира всякаква музика и може да се спи спокойно,което е голям плюс.
 За децата няма никакви забавления,така че за хора с малки дечица мисля,че няма да бъде подходящо, но за хора който търсят бюджетен хотел и тези който залагат на повече разходки и допълнителни екскурзии е много добро решение.
Ако имате въпроси съм насреща. Ние сме доволни от полученото ,спрямо това което платихме.   Simple Smile

# 708
  • София
  • Мнения: 1 865
vanq_6119,
Благодаря за доброто описание и поздравления за отличните изживявания в Мармарис. Моля, за малко повече информация за Били.
На какъв език комуникирахте?
Какви цени на екскурзиите ти предложи?
100 % ще посетя Родос, но не мисля да ползвам агенция, а директно да хвана ферибота. Колебая се за Острова на Клеопатра. До река Далян по-скоро няма да ходя, защото не съм уверена, че ще издържим цял ден на лодка. Интересуват ме цените на Били за екскурзиите, които си посетила, за да мога да ги сравня с офертите на посрещащата ни агенция.

Присъединявам се към мнението на vanq_6119 относно екскурзиите - Брендан е много точен, позитивен и сърдечен човек! Преди месец ползвахме услугите му за екскурзията по р. Далян, но избрахме варианта автобус до езерото, после корабче, защото бях с 2 малки деца и прецених, че така ще е по-леко за тях. На първа страница на темата в сектора за Мармарис има web адреса на сайта му, ще го напиша и тука:

http://www.excursions-marmaris.com/tr/index.php

В сайта има цени за всички развлечения, които предлага фирмата му. В зависимост от броя на хората и броя на екскурзиите дава отстъпки. Цените му са по-добри от тези на посрещащата агенция ( нашата беше Калипсо и от Турс клуб заедно с ваучерите ни дадоха и оферта за екскурзиите им)
Брендан е изключително сърдечен човек, говори български, защото е родом от Бг, даже зимите разбрах, че си ги кара в Б-я при роднини. Горещо го препоръчвам!

Желая прекрасна почивка и слънчево лято на всички от форума!   bouquet


# 709
  • Мнения: 408
Alleks, благодаря за отговора!

  bouquet

# 710
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Благодаря на vanq_6119 за чудесното описание  Hug. Много полезен коментар! Ние сме в Пашата от 19.09, но от сега се размечтах като ви прочетох! Кога и как се свързахте с този Брендан? От хотела ли му се обадихте или ходихте направо в агенцията му или още от България?

# 711
  • Мнения: 1 844
Ние заминаваме за Мармарис, хотел Паша бийч, на 1.09. Благодаря за мнението на Ваня, беше ми много полезно!
Искам да попитам за тази агенция, която организира ексурзиите (тази на Брендан), за да се възползваш от услугите им трябва ли да сте се събрали повечко хора, или мога да се обадя само за двама човека и съответно той да ни причисли към някоя група? Peace

# 712
  • Мнения: 167
Здравейте - ние се прибрахме на 13.06. от хотел Nashira Resort&Spa - Манавгат.Моето мнение е , че хотелът не отговаря на 5-те си звезди. Давам му максимум 4 и то заради страхотната територия - много зелено и красиво: . Пътувахме със собствен транспорт: трима възр+дете /5г. /.На отиване разстоянието го взехме за 16часа, на връщане 22часа!!! Пристигнахме в 10ч. сутринта - гривните ги сложиха веднага, а ни настаниха след 14ч. Почти никой не говори английски. Дори и на рецепция - учтиво те молят, ако може на руски... Laughing В концепцията на хотела пише цитирам: Почистване - ежедневно /два дни никой не дойде-на третия ден си платих 3лири на чистачката и тогава се сетиха... /  ,Смяна на бельо-3 пъти седмично / за 8нощувки не ни го смениха нито един път  Close /,Мини бар - зареждане всеки ден /за целият ни престой го заредиха общо 4пъти /. Имаше и други българи в хотела - при тях изобщо липсваше зареждане на мини бара...Аква парка, заради който се спряхме на този хотел: Голям, с много пързалки, но недостатъчно надуваеми буици за спускане / всичко на всичко бяха около 10бр, от които 4-5бр бяха спаднали наполовина /. Виждах хора, които се опитваха да си ги надуват с уста   smile3511 Чистотата е под всякаква критика - особено около детските басейни където би трябвало да е чисто: угарки от фасове, пликчета, салфетки и т.н. В групата във фейсбук съм качила албум - който иска може да го разгледа. Храната: изключително еднообразна и безвкусна. Детското меню 8 дни включваше едно и също: кренвирши с доматен сос, пържени картофи и варено пилешко месо... newsm11
Положителни страни на хотела: На четвъртия ден свикнахме с недостатъците и обърнахме внимание на плюсовете Simple Smile Много спокойно поради големият брой басейни и разположението на първа линия. Хубав детски кът и в комплекса и на плажа. Силна страна лично за мен беше анимацията: Всяка вечер в 21ч имаше дискотека за децата , а след това и програма за възрастни, която свършва към 23ч. Дискотеката е в основната част на хотела - много малка/на нас лично не ни хареса./
Равносметка: със сигурност няма да повторим в този хотел преди всичко заради чистотата. Ако някой има допълнителни въпроси съм насреща Simple Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 1 865
Ние заминаваме за Мармарис, хотел Паша бийч, на 1.09. Благодаря за мнението на Ваня, беше ми много полезно!
Искам да попитам за тази агенция, която организира ексурзиите (тази на Брендан), за да се възползваш от услугите им трябва ли да сте се събрали повечко хора, или мога да се обадя само за двама човека и съответно той да ни причисли към някоя група? Peace

Няма значение колко човека сте, включва ви към група  Simple Smile Цените са за възрастни и 50% за деца от 7 до 13 години. Децата под 7 години са безплатно!
Можете да отидете до офиса му - на централната улица се намира, срещу един голям магазин ( имаше в името си Blue ...... ), в който има Kipa, от дясната страна като вървите в посока Ичмелер. Можете и по тел или вайбър да се свържете и той ще дойде при вас в хотела.  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 1 844
Ние заминаваме за Мармарис, хотел Паша бийч, на 1.09. Благодаря за мнението на Ваня, беше ми много полезно!
Искам да попитам за тази агенция, която организира ексурзиите (тази на Брендан), за да се възползваш от услугите им трябва ли да сте се събрали повечко хора, или мога да се обадя само за двама човека и съответно той да ни причисли към някоя група? Peace

Няма значение колко човека сте, включва ви към група  Simple Smile Цените са за възрастни и 50% за деца от 7 до 13 години. Децата под 7 години са безплатно!
Можете да отидете до офиса му - на централната улица се намира, срещу един голям магазин ( имаше в името си Blue ...... ), в който има Kipa, от дясната страна като вървите в посока Ичмелер. Можете и по тел или вайбър да се свържете и той ще дойде при вас в хотела.  Simple Smile

Благодаря много за информацията!  bouquet

# 715
  • Мнения: 1 164
Местните туристически агенции в Мармарис подбиват цените на нашите туроператори. Дали е Били, Брендан, или не -не се затормозявайте да го търсите, защото са много учтиви и на всеки ъгъл има местна туроператорска фирма. Всичко е с пазарлък. Ако нашите екскурзии са по 30-40 евро, техните са по 20-30 лири с пазарлък. Особено ако сте повече от двама души, сделката е налице. Приятно пътуване Simple Smile

# 716
  • Сoфия
  • Мнения: 295
anito1232 като се сетя, колко се колебах между TURAN PRINCE WORLD и NASHIRA...  Whistling
Хотела излежда наистина прекрасно, жалко за всичките му негативи и негативите останали след почивката ви...  Confused Определено отпадна окончателно от "моя списък" с хотели...

# 717
  • Мнения: 236
Някой с впечатления от Crystal Waterworld  до Белек?

# 718
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Някой с мнение за този хотел? Като за първо ходене в Турция с дете на 4г. подходящ ли е?
http://www.astralholidays.bg/pochivki/program/40/country/7/hotel … _transport_id=558

# 719
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Да се похваля,че днес финализирах сделката с Турс Клуб Simple Smile. Вече остава само да броя дните.
Ходих до агенцията лично и ме посрещна един много симпатичен и разговорлив младеж(не съм сигурна дали не сме си комуникирали тук,така че,ако се разпознае да свирка:) ). Още като казах ,че сме избрали Палм Уингс Дидим той ми каза,че сме направили страхотен избор и хотела е много висок клас.Което се препокрива с всички коментари тук. Вече наистина нямам търпение да идва 3 юли Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт