На море в Турция - тема 37

  • 109 561
  • 732
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 132
Здравейте!
Да се похваля,че днес финализирах сделката с Турс Клуб Simple Smile. Вече остава само да броя дните.
Ходих до агенцията лично и ме посрещна един много симпатичен и разговорлив младеж(не съм сигурна дали не сме си комуникирали тук,така че,ако се разпознае да свирка:) ). Още като казах ,че сме избрали Палм Уингс Дидим той ми каза,че сме направили страхотен избор и хотела е много висок клас.Което се препокрива с всички коментари тук. Вече наистина нямам търпение да идва 3 юли Simple Smile

Ако пътувате с личен транспорт ще правите ли почивка по пътя?

# 721
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Да се похваля,че днес финализирах сделката с Турс Клуб Simple Smile. Вече остава само да броя дните.
Ходих до агенцията лично и ме посрещна един много симпатичен и разговорлив младеж(не съм сигурна дали не сме си комуникирали тук,така че,ако се разпознае да свирка:) ). Още като казах ,че сме избрали Палм Уингс Дидим той ми каза,че сме направили страхотен избор и хотела е много висок клас.Което се препокрива с всички коментари тук. Вече наистина нямам търпение да идва 3 юли Simple Smile

Ако пътувате с личен транспорт ще правите ли почивка по пътя?

Ще ползваме транспорта,организиран от Турс клуб.

# 722
  • Мнения: 408
Местните туристически агенции в Мармарис подбиват цените на нашите туроператори. Дали е Били, Брендан, или не -не се затормозявайте да го търсите, защото са много учтиви и на всеки ъгъл има местна туроператорска фирма. Всичко е с пазарлък. Ако нашите екскурзии са по 30-40 евро, техните са по 20-30 лири с пазарлък. Особено ако сте повече от двама души, сделката е налице. Приятно пътуване Simple Smile
Дали? Монетата има две страни. Дали пък "нашите" туроператори не надуват цените?!

# 723
  • Мнения: 2
Здравейте  на всички за първа година ще ходя на море в Турция,и се нуждая от вашата помощ кой от двата хотела бихте ми препоръчали Sole Hotel Santa Maria или ДИДИМ, HOTEL BUYUK ANADOLU засега съм се спряла на тия но незнам ..Искам да знам каto All inclusive кой е по добър  Thinking

# 724
  • Мнения: 2
Здравейте на всички Simple Smile За първа година ще ходя на море в Турция спряла сам се на тези 3 хотела HOTEL BUYUK ANADOLU Дидим,хотел The Holiday Resort Дидим или Sole Santa Maria Кушадасъ.Кой от тях като  All Inclusive е по- добър

# 725
  • Мнения: 3 271
Здравейте  на всички за първа година ще ходя на море в Турция,и се нуждая от вашата помощ кой от двата хотела бихте ми препоръчали Sole Hotel Santa Maria или ДИДИМ, HOTEL BUYUK ANADOLU засега съм се спряла на тия но незнам ..Искам да знам каto All inclusive кой е по добър  Thinking
Втория започва сезона с лоши отзиви.

# 726
  • Мнения: 164
vanq_6119,
Благодаря за доброто описание и поздравления за отличните изживявания в Мармарис. Моля, за малко повече информация за Били.
На какъв език комуникирахте?
Какви цени на екскурзиите ти предложи?
100 % ще посетя Родос, но не мисля да ползвам агенция, а директно да хвана ферибота. Колебая се за Острова на Клеопатра. До река Далян по-скоро няма да ходя, защото не съм уверена, че ще издържим цял ден на лодка. Интересуват ме цените на Били за екскурзиите, които си посетила, за да мога да ги сравня с офертите на посрещащата ни агенция.
qq50  Hug някои дами вече са ти отговорили на въпросите, но и аз го правя.
Били е роден в БГ, изселник от Шумен. Говори чудесен , правилен български език.
Свързах се с него още от БГ във Фейсбук. Ето координатите му във Фейса:
Marmaris Brendan Bülent
Пишете му на лични, веднага ще ви отговори.Бях проверила цените на някои местни агенции; проверих и цените предлагани в агенции около Паша бийч и равносметката бе, че цените на Били ме устройват най-добре.
В Мармарис съм била на всички екскурзии. Сега исках да повторя Далян и екскурзията в залива с яхта.
Цени на посрещата Калипсо:
Далян - 25 евро
Разходка с яхта - 20 евро
Цени на агенция пред Паша бийч:
Далян - 27 евро
Разходка с яхта - 25 евро
Клеопатра - 25 евро
Цени на Били:
Далян - 18 евро
Разходка с яхта - 10 евро.
Или спестих 17 евро на човек.
Бих те посъветвала да избереш Далян. За мен най-уникалната екскурзия в района.Прехода с лодка не се усеща. Избери варианта с автобус до Кьойджеиз.
qq50 пиши на Били във Фейсбук, ще ти даде цени и подробности.

# 727
  • Мнения: 217
Привет и от мен Peace завърнахме се от Голден ейдж и макар със закъснение споделям впечатления! Благодаря отново на всички за споделеното в темата и отзивите, които ни помагат!
Първо за Bibi_29 от BUYUK ANADOLU оставихме и на връщане взехме  семейство с 2 деца-не бяхя доволни поне с една звезда по-малко заслужавал  хотела и като чистота и като обслужване, от менюто също не бяха кой знае колко очаровани Hug но все пак препредавам чуждо мнение!

За нашия хотел хубав беше-чистеха всеки ден и смяна на кърпи, чаршафите на 4 дни веднъж. Храната в изобилие-много риба, плодове, салати готвено и тн имаше, както и специално организирана турска вечер-тогава имаше печено агнешко, дюнери и вс. техни специалитети, само липсата на вода в шишета дразнеше-трябва да ходиш до някоя машина да пълниш или в чашки я дават Hug Много свободни места на плажа, по- малко на басейна, но е пълно с кътчета-за деца, за игри на тенис, хамаци, пързалки и навсякъде охрана и спасители имаше.
Пътуването беше с леки препятствия/автобуса на отиване едвам се държеше и се развали на една бензиностанция на 40 км от Бодрум, но бързо реагираха и дойдоха да ни вземат! Първата ни стая се случи на една ръка разстояние от централната климатична система на сградата, ужасен шум Sad, но успяха да ни настанят в друга още същата вечер Hug Компанията ни по-скоро не можа да въприеме Бодрум- не им хареса в сравнение с Дидим! Доста отдалечен е от града хотела/пътуването е със смяна на 2 маршрутки/, като цяло е значително по-скъпо, особено по крайбрежната-сувенири, дрехи, магнитчета/за мен Бодрум много наподобява стария Несебър и Слънчев бряг с толкова забавления/ Иначе ходихме до музея на подводната археология на пристанището и много ни хареса , видяхме и дискотеката Катамаран, а  яхтите закотвени там изглеждаха супер Peace Изобщо както каза екскурзоводката Айше на отиване наистина курорта е Уау ! Една част от компанията ходиха на остров Кос -много доволни бяха, а тайфата младежи организирано на дискотека, но не от агенцията беше 30е, а от хотела за 30 лири на Сапфир с включено 1 питие/коктейл и транспорта до Бодрум! Дълго стана... и снимки ще кача, ако има въпроси  моля Hug
За превозвачите на Емералд, относно местата -по реда на записването бяхме, за първия автобус вече споменах, втория на връщане беше читав, но поне по 1-2 две изречения да бяха споменали за местата през които пътуваме, само успяхме да разбрем, че кулите-близнаци в Измир са вече завършени и открити, строят и един нов небостъргач или нещо подобно, но е трудно да измъкнеш каквато и да била информация от тях... все едно, че е строго секретно Simple Smile

Последна редакция: ср, 17 юни 2015, 23:45 от ahat

# 728
  • Lovech
  • Мнения: 28
Ahat, блаодаря за  инфото,  в петък пътуваме за Голдън ейдж. Интересува ме интернета как е на територията на хотела и дали има къде да се глади евентуално, или трябва да си нося ютия. Благодаря предварително. А водата в морето как е и трябват ли аква обувки?

# 729
  • Мнения: 217
bidapet нета в лобито е силен, на пул бара е по-слаб сигнала и не се хваща вигаги Hug За аква обувки ако искате си вземете, има камъни само в началото на плажа - ние нямахме, но не ни пречеше особено, влизахме през една ивица без камъни-много чисто, няма водорасли...има морски звезди, дори хванахме една, но като я разгледахме я пуснахме и тя се зарови обратно на дъното!За ютия -не търсих, повечето ми дрехи не изискват гладене-в стаите няма, но ако поискаш може да намерят Peace Има хавлии долу в спа центъра-срещу картончета, безплатно ги дават!

# 730
  • Мнения: 262
Някой с впечатления от Crystal Waterworld  до Белек?
Ако сте се спрели на него,не сте сбъркали/веригата Crystal е една от емблематичните/.Като цяло хотела е тесен ,но доста дълъг ,т.е от задната част до плажа се ходи доста. В момента хотела строи втори корпус,отстрани на пътя . Това ми напомня за Alva Donna който изгради Deluxe корпуса през пътя който минава край хотела. Crystal Waterworld  притежава страхотен Аквапарк и ако сте с деца повечето време ще прекарвате край басейните и пързалките. За храната няма какво да се коментира-отлична. Стаите са нови и модерно обзаведени. Сравнително просторни. Като минус бих посочил зеленината на територията,има какво да се желае. В цялост -много добър хотел,ако и цената Ви устройва смело резервирайте. thumbsup

# 731
  • Мнения: 408
vanq_6119, благодаря за отговора   bouquet
Записах си споменатите от теб цени на Били. Силно ми препоръчваш Далян - колко време трае прехода с корабче?
Благодаря още веднъж  Hug

# 732

Общи условия

Активация на акаунт