Мама малки дрешки стяга, а ЮНСКО бебе в корема се протяга

  • 35 350
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 540
Здравейте момичета!!
Вчерашната разходка беше супер....ама от слънцето съвсем се превърнах в петниста хиена. С тази бременност получих всички екстри,дори и пигментни петна
Днес мисля да приключа вече с подготовки и всичко,трябва да изгладя бебешорските дрехи и ми остава да чакам беба
Да ви питам,как ще процедирате при изписването относно почерпката ,какво смятате да занесете,ще носите ли изобщо. Аз с баткото бях купила една огромна кутия бонбони\50 или 80 бонбона\ и голям букет за главната акушерка,тази която дава бебетата,но тогава ми казаха "ми на обяд те изписваме" а всичко живо на работа,та никой не успя да реагира и мисли за по голяма почерпка..
За тези без брак,трябва и декларация че таткото припознава детето..

# 721
  • Мнения: 5 173
Поля, редактирай името, не е коректно така да се изтипосват имената във форума.
Теди, казах ли ти още преди няколко месеца, че това, че си първа по термин не значи, че първа ще родиш? Ама то хубаво, че твоят иска да си стои в корема. Колкоото по-късно излезне, толкова по-добре Simple Smile.
Бубенце, на изписването свекърите подготвяха торбата. Не знам какво са слагали, нашите дадоха една торба на екипа, който си мислеха, че ме е израждал, к ме изкараха от родилна зала, за да ме видят. Сега не знам как ще процедираме.

# 722
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Честити бебета на мами Dessy_ и buggibang !!! Да са им живи и здрави мъничките вързопчета и бързо възстановяване!

Много хубави новини от сутринта, още юни е далеч а си имаме толкоооова бебета, хехе

Момичета, благодаря за вчерашното търкаляне в парка. Беше ми изключително приятно  Hug Ще се радвам да го повторим в най- скоро време. Другия път и аз ще се присламча за обяда  Mr. Green

Бубе, ти с петна си се сдобила, а аз се сдобих с комбайнерски тен  hahaha
desyy1, споко не си единствена. Опашката и мен ме боли, особено, ако се заседя по- дълго време в седнало положение. При раздвижване си минава. Моят док каза, че бебето било притискало и тн тн тн....

# 723
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Здравейте, момичета! Влизам за да ви разкажа за моите премеждия тази нощ  Mr. Green. Събуждам се аз към 2 ч с едно необичайно чувство на долната устна. Все едно съм я прехапала. Ставам, поглеждам се в огледалото - леко подута. Лягам си пак, но чувствам как устната се уголемява. Ставам, поглеждам се, и леле майко, огромна, подута,червена. Като на негърка или по скоро се видях как ще изглеждам с ботокс. Будя мъжо, той като ме видя се шашна. Оттам се мятам на колата и бързо към Пирогов, държа да отбележа, че бях сама, защото мъжо остана с детето. Тия в Пирогов бяха шокирани как така с тоя корем сама съм карала по нощите  Mr. Green. Викам, нищо ми няма, само не мога много да говоря. Много държаха да ме оставят там, но казах, че по скоро трябва да остана в родилното, не при тях  Laughing Та, биха ми урбазон, опитахме се да отгатнем от какво ми е станало така, но засега нищо конкретно. Минавам на диета, но устната е все още като на чалга певица - ужас. Дано да спадне, че детето ще има празник за завършването и ,ако се явя в този вид, не ми се мисли.
Е, оплаках ви се. Слънчев ден от мен!

# 724
  • София
  • Мнения: 2 660
Суза, да си сменила червило или гланц - имсла съм такова приключение с един гланц, но с урбазон мина за ден-два.

# 725
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте, момичета! Влизам за да ви разкажа за моите премеждия тази нощ  Mr. Green. Събуждам се аз към 2 ч с едно необичайно чувство на долната устна. Все едно съм я прехапала. Ставам, поглеждам се в огледалото - леко подута. Лягам си пак, но чувствам как устната се уголемява. Ставам, поглеждам се, и леле майко, огромна, подута,червена. Като на негърка или по скоро се видях как ще изглеждам с ботокс. Будя мъжо, той като ме видя се шашна. Оттам се мятам на колата и бързо към Пирогов, държа да отбележа, че бях сама, защото мъжо остана с детето. Тия в Пирогов бяха шокирани как така с тоя корем сама съм карала по нощите  Mr. Green. Викам, нищо ми няма, само не мога много да говоря. Много държаха да ме оставят там, но казах, че по скоро трябва да остана в родилното, не при тях  Laughing Та, биха ми урбазон, опитахме се да отгатнем от какво ми е станало така, но засега нищо конкретно. Минавам на диета, но устната е все още като на чалга певица - ужас. Дано да спадне, че детето ще има празник за завършването и ,ако се явя в този вид, не ми се мисли.
Е, оплаках ви се. Слънчев ден от мен!

И при мен се е получавало, но от прехапване. Минавало си е от само себе си. Но явно пък при теб си е направо силикон. Дано мине по- бързо.  Peace

# 726
  • Мнения: 410
добро утро коремчета...

като гледам слънчицето очертава се много приятен ден...днес стъпвам с крачето доста по-смело newsm44

Пожелавам ви много спокоен ден!



# 727
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Суза, да си сменила червило или гланц - имсла съм такова приключение с един гланц, но с урбазон мина за ден-два.
Алергия на 100% от храна. Аз подозирам едни " български градински ягоди" , които ядох сутринта с киесело мляко. Но лекарите казаха, че ако е било оттях до 12ч се появяват симптомите.А при мен доста по късно. Такова нещо само не ми се беше случвало, ама кво да се прави, човек докато е жив все нещо ново му се случва. Важното, е че не е много сериозно, щото аз се притесних, че ако се подуе и гормата устна няма да мога ни да ям, и да пия нещо. То сега с тая устна пиенето е леко затруднено - дано не завали, че ще ми се пълни с дъждовна вода устата Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сега пих Шуслерови соли и определено виждам как започва да спада.

# 728
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Добре дошли в новата ни темичка НОВА ТЕМА
newsm19

# 729
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета Simple Smile Чак сега се включвам и аз, но никога не е късно, нали? Много се радвам че намерих тази селекция от мами с юнски бебета 2015  Hug

# 730
  • Мнения: 955
eli.top имаме нова тема и пишем там. Заповядай - НОВА ТЕМА Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт