Отговори
# 255
  • Мнения: 1 770
А сега по служебни въпроси.
 alert
Слушайте внимателно няма да повтарям!   People No Good

Разбрах се с Дуци да взема от нея големи памперси за Люлинските бебета, но малки размери при нея вече няма. Значи ви моля да ми отделите малки памперси за Кико от Роман, моля ви. Вчера Мария ми се обади и ми казва, че свършват онези, които им бях занесла преди. Ще дам на Дуци пари за каузата. Независимо кога ще е следващото пазаруване, моля ви, моля ви, този път не ме забравяйте.  newsm17

  bouquet  Wink  Sunglasses

добре де ,нали ти казах,че ще ти донеса днес-всякакви размери ще взема

Да де, ама аз ти видях късно съобщението  Crazy

# 256
  • Мнения: 1 770
ще ти отделя още тази седмица като взема пампите за св.Параскева и ще ти свирна - след понеделник ще е - само кажи колко ти трябват горе долу за да им стигнат до края на месеца когато ще ходим да взимаме пампи Hug

Значи Роси ми донесе 3 пакета х 10 бр. 9-18 кг (30 бр.) и 4 пакета х 4-9 кг (40 бр.). В Роман, когато ида, искам да занеса повече бройки, защото там ходя рядко. Значи както и преди бях писала, искам да взема памперси общо за около 20 лв. - значи около 200 бр. Днес не можах да дам парите на Роси, щото нямах в мен, но ако се видя в неделя с Дуци, ще й ги дам на нея. Ако не, ще ти ги дам направо на теб. Та дотук имам 70 бр. и искам още 130 бр., значи 13 пакета - 9 пакета от малките 4-9 кг и 4 пакета от големите, 9-18 кг.
Ако взема 4 пакета от Дуци в неделя, ще остава да взема 9-те пакета малки размери следващата седмица. А може направо да взема от теб и големите, и малките с едно виждане.
Оф, че объркано.  newsm78

Става ли така? Кажете как да процедираме.

# 257
  • Мнения: 4 195
НА 20 И 21 МАЙ 2006 ГОДИНА, ОТ 10.00 ДО 13.00 ЧАСА, В ЮЖНИЯ ПАРК - ВХОД ОТКЪМ УЛИЦА НИШАВА, "ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" ЩЕ ПРОВЕДЕ ВТОРАТА СИ АКЦИЯ ЗА НАБИРАНЕ НА СРЕДСТВА, НЕОБХОДИМИ ЗА ОСИГУРЯВАНЕ НА МЕСЕЧНАТА НУЖДА ОТ ПАМПЕРСИ ЗА ДЕЦАТА В ГР. ПЕРНИК.Акцията отново е под надслов "да спестим едно кафе - да е сухо едно дупе", като очакваме и евентуалното и заснемане от екип на Нова телевизия, при първата акция бяха събрани БЛАГОДАРЕНИЕ  на всички Вас повече от 1100 лева, с които бяха закупени над 12000 памперса, разпределни между домовете в Перник, Св. Параскева в София и майките сираци, на които Движението помага,също така с парите бяха закупени и малко количество мокри кърпички, а съвместно с служителите на центарлния офис на една софийска банка - закупени и необходимте памперси за децата с увреждания от село Медвен.
Мили майки, бащи и всички вие , които направихте живота на дечицата малко по лек и приятен - призовавам ви с цялата си майчина душа да се включите отново - Вашата помощ ни е безценна, благодарността ни към всеки един от вас ОГРОМНА, и вече знам - че заедно наистина можем много.
очаквам ви - с цялата си Благодарност - viki1 - Кристина Николова
 

Последна редакция: пт, 05 май 2006, 20:46 от viki1

# 258
  • Мнения: 4 195
само да добавя , че всички желаещи да помогнат но нямащи възмжност да дойдат на акцията могат да ипратят пари по пощенски апис на мен или по банков път на името на движението - всички данни ги има на първа страница на темата Hug

# 259
  • Мнения: 2 125
viki1 , това нали е окончателно, за да го копна в кварталната?

# 260
  • Мнения: 4 195
viki1 , това нали е окончателно, за да го копна в кварталната?
[/quot
да да
това е окончателно
ако повечко мами си го копнат в кварталните ще съм адски благодарна Hug

# 261
  • София
  • Мнения: 6 743
бяха закупени над 1200 памперса,
Може би искаш да кажеш 12 000 памперса  newsm78
Вече пуснах линк в люлинската и априлската тема  Hug

# 262
  • Мнения: 4 195
бяха закупени над 1200 памперса,
Може би искаш да кажеш 12 000 памперса  newsm78
Вече пуснах линк в люлинската и априлската тема  Hug
ох да оправих го - правяописна грешка
мерси  bouquet  bouquet  bouquet

# 263
  • Мнения: 1 878
Копвам го в две от отчетните - родени 2005 - юли и август  Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 2 125
Копнах го в темата на кварталната - Ф. жилища, Банишора и Св. Троица още в след обяд
па да видим newsm78

# 265
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Копнах го в темата на кварталната - Ф. жилища, Банишора и Св. Троица още в след обяд
па да видим newsm78

страхотни сте  bouquet

# 266
  • София
  • Мнения: 6 743
В мен вече има 50 лева за каузата.От априлски майки  Hug
За да съм точна - 50, 25 лв.

Дона Делова   (Dona) - 10 лева
Славина Бахчеванова  (Slavi) - 10 лева
Веселина Георгиева   (Бъжева) - 5 лева
Елена Христова    (Wel) - 5 лева
Ивелина Чолакова   (Дамаянти) - 5 лева
Веси (не записах второто име  Embarassed(ВесиД) - 5 лева
Весела Колева    (Веси)  - 2 лева
Мария Йотовска   (MariaYo) - 2 лева
Светломира Тодорова   (svetlatedy) - 2 лева
+ бакшиша от априлското парти  - 4,25 лева

Последна редакция: нд, 07 май 2006, 18:19 от Дамаянти

# 267
  • Мнения: 4 195
В мен вече има 50 лева за каузата.От априлски майки  Hug
За да съм точна - 50, 25 лв.

Дона Делова   (Dona) - 10 лева
Славина Бахчеванова  (Slavi) - 10 лева
Веселина Георгиева   (Бъжева) - 5 лева
Елена Христова    (Wel) - 5 лева
Ивелина Чолакова   (Дамаянти) - 5 лева
Веси (не записах второто име  Embarassed(ВесиД) - 5 лева
Весела Колева    (Веси)  - 2 лева
Мария Йотовска   (MariaYo) - 2 лева
Светломира Тодорова   (svetlatedy) - 2 лева
+ бакшиша от априлското парти  - 4,25 лева

Hug Hug, това сте миналогодишните Априлки нали? Дамаянти мила ти ще ме засенчиш тотално - евала, но нали ще дойдеш на самата кация - и без друго сама няма да се справя, пък и стеб е веселба Hug Hug

# 268
  • София
  • Мнения: 6 743
Ще дойда разбира се.Ще доведа Люлинските майки  Laughing
А Криси, можеш да дариш букет в априлската тема - ще ти се зарадват!   bouquet

# 269
  • Мнения: 4 195
Ще дойда разбира се.Ще доведа Люлинските майки  Laughing
А Криси, можеш да дариш букет в априлската тема - ще ти се зарадват!   bouquet

ми а това те питах кои Априлки акар че и Априлки 2006 са голеи сладурки идваха на миналата акция, но вие овнета и телчета не сте за подценяване Hug

Общи условия

Активация на акаунт