Отзиви от пътувания с "Насам Натам"

  • 10 158
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 940
Здравейте. Simple Smile

Търсих такава тема,но не можах да намеря и затова реших да ви питам!Попаднах случайно на техния сайт,търсих поредната екскурзия,но не ми се виждат мнг. надеждни и затова реших да ви питам,дали има някой да е пътувал с тях и дали сте доволни!Гледам,че мнг.предложения за дестинации имат! Simple Smile

Благодаря ви!

# 1
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 854
Доколкото съм разглеждала сайта - nasamnatam. com е платформа, която събира предложения от доста агенции, така че по-скоро трябва да търсите отзиви за конкретната агенция, която предлага това, което сте харесали  Peace

# 2
  • Мнения: 889
Точно така. Насам-натам е посредник. Виж в самата оферта коя е агенцията, която предлага екскурзията.

# 3
  • Мнения: 940
Да видях,че има и фирми но на някои оферти не пише фирма,а само насам натам дали и те организират,не знам! Simple Smile

# 4
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 854
Да видях,че има и фирми но на някои оферти не пише фирма,а само насам натам дали и те организират,не знам! Simple Smile

Не мисля, по скоро е пропуск в предоставянето на данните.
Насам натам не са туристическа агенция  Peace

# 5
  • Мнения: 940
Благодаря ви,и аз така мислих! Simple Smile Малко подвеждащо е! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 021
Аз също знам, че са посредник, но и аз съм виждала оферти, на които пище - офис, или позвънете, или само "насам-натам"... Може да са по-непопулярни дестинации, или те да съществуват, но да не им са дадени като на посредник. Ако има интерес към нещо - те проверяват, намират... предположения от моя страна. Иначе имат интересна информация на сайта им относно държави, май имаше връзки към блогове, или просто пътеписи /в момента не се сещам точно/. Колкото до резервации... аз лично бих търсила конкретна фирма. То и с тях няма сигурност относно качество, но, ако знам фирмата, след това си правя проучване и евентуално бих взела решение.

Общи условия

Активация на акаунт