нова верига за бебешорски нещица-познавате ли я като име???

  • 3 379
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 481
Няма да се приеме като реклама - кажи къде е този магазин?

# 16
  • Мнения: 5 299
Мдаам, много хубави нещица, но не бях чувала за тази фирма досега Grinning

# 17
  • Мнения: 2 249
Няма да се приеме като реклама - кажи къде е този магазин?
щом мислиш-после да не ме бият- Embarassed
младост 4 -до фантастико има базар на 2 етажа-на вторият е-от преди 2 дни-днес го видях случайно и се разговорихме със собственика-каза ,че са представители не само за България а и за бившите соц.страни Wink
но по неговите думи била популярна марка в европа и америка-та затва ми беше интересно-иначе за цени-не мога да споделя,защото нямам база за сравнение Embarassed-той самият каза ,че били доста добри цени-ако някоя мама посети да казва Hug

# 18
  • Мнения: 3 537
Не бях,чувала за фирмата,наистина има хубави нещица Wink

# 19
  • Мнения: 1 370
Има интересни неща. За първи път чувам, за тази марка

# 20
  • Мнения: 6 164
не се отваря
 а на този адрес - http://www.farlin.com намерих само чифтокопитни  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И аз на някви крави попаднах! #Crazy
farlin.lk се получи... сладурски нещица, но не съм виждала нищо с лого на това ококорено бебе Laughing

# 21
  • Мнения: 3 042
Не ми е позната тази марка..

# 22
  • Мнения: 375
Не е популярна в Англия,тук единственото нещо което е популярно и го има по магазините е Авент и Джонсън #2gunfire

# 23
  • Мнения: 1 382
Хич не са лоши нещата,харесват ми

# 24
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Много ми харесаха нещата в сайта, не съм ги чувала до сега. Ще мина утре или в понеделник да поразгледам.

# 25
  • Мнения: 575
Дам, днес с МЕРЕЛИН ходихме и чикото (собственика)много запалено обясняваше. Стоките изглеждат добре и на нормални цени, но някак си съм по - склонна да се доверя на традицията и марката познати на мен, а не на нещо ново. Макар че не е нужно ваничката на бебето да е задължително Чико:) За козметиката обаче....Утре ще попитам 2-3 приятелки в чужбина знаят ли я въпростната фирма и ще споделя

# 26
  • Мнения: 670
Не съм виждала стоки на Farlin във Варна, но в site-a си харесах доста неща. Ще се поразровя из нета, може и да намеря някой представител във Варна.

# 27
  • Мнения: 575
Не съм виждала стоки на Farlin във Варна, но в site-a си харесах доста неща. Ще се поразровя из нета, може и да намеря някой представител във Варна.

Няма нужда да търсиш Simple Smile нямат представителство все още никъде. Днес подреждаха първия си магазин в България въобще Simple Smile Но както сподели собственикът имат големи планове за вбъдеще. Вторият магазин щял да бъде в Красно село/поляна (бъркам ги двата щата) а 3-я в Пловдив .

# 28
  • Мнения: 1 425
Мъжа ми живееше в Англия, но каза, че не я е чувал тази марка. Беше ми изпратил доста неща от там и все качествени, дано и тази марка да е от тях.

# 29
  • Мнения: 658
хей, момичета от Младост,
няма ли вече отзиви за Фарлин? Все пак се продава от три месеца в Младост ... и все пак вече някои мами са ползвали тяхни продукти ...!?
Мен лично малко ме притеснява това, че са тайвански продукти, но пък изглеждат разумно newsm78
Миналата седмица като бях на проучване  Laughing в магазина продавачката, която всъщност е практикуваща детска сестра от 25 ДКЦ ми каза, че магазина се премества в новата кооперация на ул. "д-р Москов" до бл.438. Така че от юли месец трябва да ги търсим на новото място.

Общи условия

Активация на акаунт