KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 61

  • 24 948
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 116
Нали си ме знаеш ,аз винаги съм снощна  Wink Laughing Laughing Laughing



fay fay, Денизчето обърка работата, джанъм!
И тази щеше да стане хубава, с тези хубави думи, които си наговориха,
Махир нямаше търпение, Фериде Ич не беше з....копняла!  Heart Eyes

Ама пък е такъв сладур, че не ми омръзва да го гледам!
Сигурно, като са го преспали, са се видели...по така са си обърнали внимание! Joy Joy Joy

# 706
  • Мнения: 20
От много време нямах време да следя сериала бях стигнала до 70 епизод.Вече съм до 79 но има преведени само части от него.Къде ги има целите преведени епизоди или трябва да ги гледам на турски въпреки че нищо не разбирам.


Здравей, lizincety!  Hug

В първият пост на темата са посочени линкове към епизодите, които се намират из нета с бг суб. От епизод  79 до епизод 85 там са с превод на по важните моменти. Тук http://vbox7.com/collection:2026638доколкото знам ги има с превод, но са за лично ползване на преводачката и споделени само с приятелите й.  Grinning  Grinning Защо е така, аз не мога да кажа.  smile3503
Благодаря ви.Намерих сега ей тук ги има целите http://vbox7.com/collection:1786746?&page=15

# 707
  • Мнения: 15 391
Топло, топло... новото видео за рожденния ден е готово  Peace




... което, много малко се различава от миналогодишното. В последната си част само. Хич не са се постарали!  Naughty

# 708
  • Мнения: 349
Нали си ме знаеш ,аз винаги съм снощна  Wink Laughing Laughing Laughing



fay fay, Денизчето обърка работата, джанъм!
И тази щеше да стане хубава, с тези хубави думи, които си наговориха,
Махир нямаше търпение, Фериде Ич не беше з....копняла!  Heart Eyes

Ама пък е такъв сладур, че не ми омръзва да го гледам!
Сигурно, като са го преспали, са се видели...по така са си обърнали внимание! Joy Joy Joy

https://instagram.com/p/4CnpU7rla5/

Ben senin derdini bilirim de..  Laughing Laughing
Какво да правим, детето си иска при мама.... Тоз Махир много нахален - кога си дойде, кога му взе мястото Grinning

Варна, хошгелдин Heart Eyes Аз ти се радвам, но Финдо - не.. Тамън стана феймъс момчето и те взеха, че те амнистираха Mr. Green

# 709
  • София
  • Мнения: 744
Я ме светнете Кенан бил ли е гадже с тази мацката от Езел,не Ейшан,а тази височката с дългите коси,играеше го някаква барманка,не и знам името,защото съм гледала само от части филма?

# 710
  • Мнения: 12 152
Топло, топло... новото видео за рожденния ден е готово  Peace




... което, много малко се различава от миналогодишното. В последната си част само. Хич не са се постарали!  Naughty

Хубаво е!   bouquet
Обаче само с Езел, на мен сега ми липсва Махир Кара както преди ми липсваше Езел Байрактар  



# 711
  • Мнения: 15 391
Я ме светнете Кенан бил ли е гадже с тази мацката от Езел,не Ейшан,а тази височката с дългите коси,играеше го някаква барманка,не и знам името,защото съм гледала само от части филма?
Кенан не, гадже й беше Езел!  Peace


Без думи, но от сърце  Peace ЧРД Кенан!  Hug  от el be   bouquet

# 712
  • Мнения: 12 152
Я ме светнете Кенан бил ли е гадже с тази мацката от Езел,не Ейшан,а тази височката с дългите коси,играеше го някаква барманка,не и знам името,защото съм гледала само от части филма?
Кенан не, гадже й беше Езел!  Peace

И Джело от "Ejder kapani"  Wink



https://www.youtube.com/watch?v=f2fpZ5qLGUc

# 713
  • Мнения: 2 723
Ох и аз имам симптоми на заболяването. Първият е,че изобщо не ми се говори. Пуснах КПА-28, че го зарязах още от ноември ,ама нещо хич не върви. Не е същото като с Карадайъ, спирам го,гледам тук,там. Тъпо ми е,празно. Е ,очаквам 2те успокоителни(преведените части на финала)И после не знам,като дойде кризата.Благодаря ви за всичко,за хубавите клипчета,преводите и шегите,искрено ме радват.Съжалявам само,че толкова късно ви открих ,но се надявам ,че и занапред,ще продължиме хубавата тема,независимо как ще се трансформира.  bouquet txtloves

# 714
  • Мнения: 15 391
Пускам си и мойта честитка от сърце за любимия актьор!  Hug и бегам да легам  Laughing Laughing Laughing

 
Честит рожден ден!
Happy birthday to you!
Милионер в зелено и всички екстри!





С пожелание за много, много лични и професионални успехи!
Нека в живота му се появи една истинска "Фериде", която го дарява с много любов и зарежда с усмивки!

# 715
  • Мнения: 13 302
Тук съм за РД на Кенан аби!



Да илядиш, аби! Сени чок севийорум!

# 716
  • София
  • Мнения: 744
Мерси за инфото Джиджи,Косе Hug
Ама не знам защо си мисля,че съм виждала някакви снимки на тях двамата от реала,на някакъв плаж май,яхти,ама може и да бъркам

# 717
  • Мнения: 12 152

Doğum Günün Kutlu Olsun

Съвсем искрено Всички негови желания са мои пожелания!

# 718
  • Мнения: 12 152
Мерси за инфото Джиджи,Косе Hug
Ама не знам защо си мисля,че съм виждала някакви снимки на тях двамата от реала,на някакъв плаж май,яхти,ама може и да бъркам

Имаше Фифи, от миналото лято...но мисля, че са само приятели  hug

# 719
  • Мнения: 12 152
Иха! Супер видео на el be   bouquet
Махир и Фериде в една стая  Heart Eyes Heart Eyes С него ви пожелавам лека нощ!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт