На море в Турция - тема 38

  • 123 744
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 128
Анелия знам само евтин паркинг до летището-15лв за 7 дни. Използваме го като летим в чужбина. Ако те интересува ще ти дам координати
Би ли ми дала координати, моля?
заповядай
сайт за регистрация https://www.parkvia.com/bg-BG/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8%D0% … D1%84%D0%B8%D1%8F
сайт на хотела за информация http://www.atm-hotel.com/index.php/kontakti.html

# 181
  • Мнения: 5 459
Някой в Мармарис на плажа засичал ли е змии в морето.......защото доста ме уплашиха..... Sad

# 182
  • Мнения: 24
Здравейте, днес се завърнах от EFTALIA VILLAGE

Пътувахме с  Турс Клуб. Като цяло сме много доволни от пътуването, но имаше и минуси - неработещ телевизор в автобуса. Също така като препоръка - да се предоставя кафе сутрин на отиване - дори и срещу заплащане, тъй като на  мястото на последната почивка не се предлага такова.
Пристигнахме в хотела около 8 часа и веднага ни сложиха гривните. Закусихме, сложихме банските и отидохме на плаж. Около 14 часа се върнахме на рецепция за настаняване. Там се опитаха да ни предложат Ефталия аква срещу 30 евро допълнително, но отказахме и ни дадоха ключа. За изненада в стаята ни беше оправена спалня и едно единично легло, без дивана, а ние сме семейство 2 възрастни и две деца на 4 и 12 г. Ходих два пъти на рецепция и обещаваха, че ще го оправят - и така две вечери. Накрая писах на Иво да даде телефон на посрещата фирма (която за три дни не се беше появявала). Той каза, че ще им се обади и наистина дойдоха и веднага оправиха и дивана. Иначе проблеми като на Роси, като отказ за настаняване или обяснение, че няма места не сме имали.

Храна - бих казала, че ми липсваха тематичните вечери на Пайн Бей. Като цяло храната беше добра. Сутрин - много печени тестени закуски, на място приготвяха гевречета, мекици, палачинки. Имаше няколко вида колбаси, сирена, кашкавали, плодови млека, сушени плодове, локум, плодове, зърнени закуски и други
Обед- не мога да кажа какво е имало в основния ресторант, тъй като ние обядвахме в ресторантите на Аквапарка. Там има три ресторанта, които преливат един в друг и имаше голямо разнообразие от предложения за обяд и то всеки ден различно готвено - правеха страхотен миш-маш, печаха пилешко месо - дюнер, салати, страхотни спагети приготвяни на място с продукти по избор, страхотна баница и много, много други.
Вечеря - Винаги имаше месо за вечеря - предимно пилешко, имаше и риба-ципура. Едната вечер имаше и калмари и скариди, друга вечер пилешки пържоли и пържен дроб, агнешки дюнер. Плодове - предимно диня, круши, портокали, нектарини и ябълки. Едната вечер имаше и ягоди. Сладкиши - много и най различни на брой.

Аквапарк - страхотен. Всъщност това беше водещото при избора ни на хотел. Аз също заедно със сина ми се възползвах от пързалките - страхотни са. Помислено е от най-малките до най-големите. Дъщеря ми е влюбена в течащата река, в корабчето. На територията на аквапарка има много ресторанти, барове, магазини, сладолед близо до детския клуб (от 11 до 16 часа). Срещу 1 евро или 1 долар можеш да пиеш портокалов фреш.

Интернет имаше навсякъде - в стаята, ресторанта, басейните, аквапарка и то много бърз.

Територията на басейните и общите части се почистваха много, много добре. От почистването на стаите не съм доволна - смениха кърпите само веднъж, но след оплакване на третия ден нещата се промениха - фигурки от чаршафите, рози...

# 183
  • Мнения: 459
Анелия знам само евтин паркинг до летището-15лв за 7 дни. Използваме го като летим в чужбина. Ако те интересува ще ти дам координати
Би ли ми дала координати, моля?
заповядай
сайт за регистрация https://www.parkvia.com/bg-BG/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8%D0% … D1%84%D0%B8%D1%8F
сайт на хотела за информация http://www.atm-hotel.com/index.php/kontakti.html

Благодаря!
Може ли да се ползва без да си гост на хотела?

# 184
  • Мнения: 4 128
Може , да  Peace

# 185
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте!
И ние днес се върнахме от така очакваната от края на декември почивка в Турция.
Ще споделя моето мнение, като изрично искам да подчертая, че тръгнахме позитивно настроени и не съм търсила паяжини по ъглите на коридорите, нито листа и косми по стълбите на пързалките
Та, пътувахме с Албена Холидейз.. Автобусът голям и широк, телевизорчета на всяка седалка, водачите и шофьорите - без забележка, опитаха се да угодят и на най-капризните. Благодаря, Светльо, Силвия, Миро и Митко, за хубавото пътуване.

Хотелът - Голдън Ейдж - Бодрум!
Хотелът си заслужи според нас всяка стотинка!
Храната- много и разнообразна, салати над 20 вида, всяка вечер по два вида риби, другите меса на скарата не съм ги гледала, сладкиши и баклави - всяка вечер, момичетата и момчетата от ресторанта и баровете - винаги усмихнати и ведри, не знам кога почиваха тия хора!
Басейните и аквапарка - чисти и топли! Водата в морето лично за мен беше леко хладна, но чиста, хората си се къпеха.
Около басейните и в целия двор на комплекса е много чисто! Зеленина и спокойствие! Наоколо няма много къде да се разхождаш, има само улици, които водят до други хотели, но за нас това беше плюс. След вечеря се разхождахме около хотела и после се връщахме в амфитеатъра, където всяка вечер имаше различни тематични вечери - детска дискотека, турска вечер, мис и мистър Голдън ейдж.
Аниматорите много се стараеха, сутрин гимнастика, после дартс, игри в басейна, след обяд морска гимнастика и други неща, които ние пропускахме, щото спяхме по това време.
Като цяло съм с отлични впечатления от хотела и почивката ни, само една забележка имам - интернета беше слаб. На нас това не ни попречи на почивката, но изпитвах затруднения да се свържа с близките ми в България!
Препоръчвам хотела, подходящ е за семейства с деца, както и за хора, търсещи спокойствие и неангажираща почивка!
Не сме ходили на никакви допълнителни екскурзии, бяхме решили да се отдадем само на плаж и почивка. Посетихме Бодрум, разбира се, много красив град с уникално яхтено пристанище!
Цените на долмуша от хотела до Яликавак е 2.5 лири, оттам до Бодрум - 5 лири.
И накрая за а ла карт ресторантите - в холета имаше италиански и рибен, ние посетихме само рибния - беше страхотно!!!
Градини, басейни, чистота, отношение на персонала - много съм доволна!
Дано съм била полезна на тези, които планират своите почивки!
Топло и слънчево лято на всички!
Ако има някакви въпроси, насреща съм.

# 186
  • Мнения: 152
Здравейте!
Тъй като пътуваме другия петък,живот и здраве,за Дидим,но не сме от София,та се чудим къде да оставим колата. Имате ли представа къде е най-близкото място до автогара Сердика,където не е зона. Примерно някакви между блокови пространства. Платени паркинги има доста и ако не намеря в близост свободна зона,ще си платим. Но,честно казано,предпочитам да си спестя тези пари Simple Smile

Има един подземен паркинг точно на автогара "Сердика", но за цени не мога да кажа. Иначе наблизо има блокове на бул. Христо Ботев", но не зная дали не е зелена зона, а пък и е опасно да не я разбият. Районът не е много сигурен.

# 187
  • Мнения: 408
minkovai, благодаря много за споделеното изживяване   bouquet !

bidapet, благодаря много за впечатленията от Голдън ейдж и Албена холидейз   bouquet ! Този хотел съм го записала отдавна в списъка на предпочитанията. Един ден ще му дойде реда. В началото на годината, когато преглеждах офертите на туристическите агенции, се колебаех дали да запиша през Албена холидейз, но нямаше никакви отзиви и реших да не рискувам. Сега разбирам, че страховете ми са били неоснователни.

# 188
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Тъй като пътуваме другия петък,живот и здраве,за Дидим,но не сме от София,та се чудим къде да оставим колата. Имате ли представа къде е най-близкото място до автогара Сердика,където не е зона. Примерно някакви между блокови пространства. Платени паркинги има доста и ако не намеря в близост свободна зона,ще си платим. Но,честно казано,предпочитам да си спестя тези пари Simple Smile

Има един подземен паркинг точно на автогара "Сердика", но за цени не мога да кажа. Иначе наблизо има блокове на бул. Христо Ботев", но не зная дали не е зелена зона, а пък и е опасно да не я разбият. Районът не е много сигурен.

Благодаря!
По препоръки на Роже ще оставим колата на 5-та градска,струва ми се по-безопасно.
Ей колко бил полезен този форум  bouquet .

# 189
  • Мнения: 136
minkovai,
И аз благодаря за споделеното!
Може ли само да дадеш информация и за алакартите? Постихте ли някой и кой би препоръчала?

# 190
  • София
  • Мнения: 9 517
Прибрахме се от Батихан в Кушадасъ. Не ми хареса. Плюсовете са ясни - хубаво помещение (бяхме във фамилна стая в основната сграда), супер любезен персонал, доста безплатни забавления, хубаво време. Минусите - лоша храна, мръсни чаши и за капак три дена преди да си тръгнем пристигнаха две румънски групи. След тяхното пристигане, но не твърдя, че е заради тяхното пристигане, нещата станаха доста зле - свършиха чиниите в ресторанта, храната също свършваше и беше заменяна от друг вид, а лудницата около тях няма да коментирам.

Имам обаче един въпрос - пътувахме със собствен транспорт. Чино си купихме стикер за магистралата от пощата 3 дена след като пристигнахме. На връщане обаче като се качихме на магистралата, светофара светна в зелено, но като излизахме от магистралата, светна в жълто и зави някаква сирена. На дисплея пишеше 33,7 или нещо от сорта. Подминахме, няма как да спрем на средата на магистралата и да чакаме да падне тавана. На някой случвало ли се е такова нещо? Сега ще се опитам да проверя по сайтовете, дали колата е вписана в списъка с длъжниците.

# 191
  • Мнения: 3 271
Дзвер твоето мнение се препокрива с моето мнение.За мен твърде прехвален хотел.Но аз си мислех че при нас се дължи на присъствието извън сезона но явно не е така.При нас храната беше вкусна но не и разнообразна почти всеки ден едно и също.Баклава така и не видяхме.

# 192
  • Мнения: 2 957
По време на почивката ни в Kefaluka Resort в Бодрум, съпруга ми има годишнина -  хотела обаче е малко в   нищото Simple Smile С какво мога да го изненадам  в рамките на хотела - някакви идеи newsm78

# 193
  • Мнения: 262
Благодаря на всички които са казали топли думи за мен ,след атаката организирана спрямо мен от Стилияна/Estella/,Росен/Roje/ и Tatjana. Въпреки че и на първите двама съм помогнал в някаква степен преди известно време,с мнения и насоки.Оттук нататък,"красавеца",няма да им вдига нервите и ще се ограничи до крайност в постовете си тук. Който иска да кореспондираме знае къде да ме намери във Фейсбук групите/мнозина вече са наясно/. Винаги съм се водил не от това къде работя, а от мисълта да бъда полезен за тези които имат колебания.Нито  за миг не съжалявам за участието си във форума,въпреки помията която тази троица периодично изсипва.Желая на всички хубави почивки и незабравими спомени от любимата дестинация.

# 194
  • Мнения: 83
Здравейте,към края на месеца мислим да почиваме в Турция,но тъй като ще ни е за първи път ще ви помоля да ми препоръчата къде да отидем-Бодрум или Мармарис ?

Общи условия

Активация на акаунт