На море в Турция - тема 38

  • 123 735
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 271
Не знам какво е нивото му но ми е направило впечатление че този хотел е с вечно предлагащи валчери.http://www.lapni.bg/offer/14881/%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%9E-%D0%9A% … -100-%D0%BB%D0%B2
Ваучерите в сайтовете за колективно пазаруване се предлагат от ТА, а не от хотела. Едва ли в Alkoçlar знаят за съществуването на lapni.bg.
Да знам това.

# 346
  • Мнения: 3
Само Уни Холидейс ли предлагат хотел Адакуле?!
Потърсих в Емералд и Турс клуб, но там го няма

Здравейте,
днес случайно се заприказвах с позната по повод проучването ми за хотел Адакуле и фирма Уни Холидейс.
Жената ми разказа чудесни неща за организацията в хотела, топлото им посрещане, не знам дали е вярно, но мисля да проверя сама следващата седмица Simple Smile и ще Ви пиша как е било. Относно ТА също даде добър коментар, всичко по организацията е протекло бързо и лесно през мейл с тях. Били са коректни.
Ето и линка. Относно предлагането му, аз го открих само при тях,а и цената им е доста добра. Май ще буквам в понеделник.Ако до тогава някой има повече инфо, моля пишете Simple Smile
http://pochivki.uni-holidays.bg/promocii-pochivki/hotel.html?hid … 756&oid=25464

# 347
  • Варна
  • Мнения: 495
За хотела има както положителни, така и отрицателни мнения. Както е писано за него това е бивш
затвор направен на  хотел, стаите нямат балкони, а плажа е на платформа.   Има и допълнително тяло - анекс , където стаите били по- добри и с балкони. Цитирам  чужди мнения.
С тази търсачка може да видиш всичко писано за хотела в старите теми. Има доста информация за него. Просто го копни.

ада куле site:www.bg-mamma.com

Дано съм бил полезен.  Пожелавам чудесно изкарване където и да е !

Последна редакция: сб, 11 юли 2015, 08:09 от ninoto

# 348
  • Мнения: 408
Както е писано за него това е бивш затвор направен на хотел
Мисля, че това е градска легенда.

# 349
  • Мнения: 260
Почивахме в Адакуле през лятото на 2013 г. Тук съм описала по-подробно:
Скрит текст:
Тази година бяхме в Адакуле. Не сме много доволни. Доста занемарен е!
За пътуването: Пътувахме с автобус на Ориент 99 и мога да кажа, че техните автобуси са едни от най-добрите.
За настаняването: Пристигнаме към 5 часа сутринта,сложиха ни гривни към 10 ч.,а ни настаниха към 12:00ч. Ние не бяхме в основната сграда, а в Анекса,който е на 50 м. от нея. Стаите не са лоши, просторни,но мебелировката и банята са доста захабени. Имаше и тераса, но изгледа беше към едни чукари.
Интернет в стаите нямаше,само в лобито и ресторанта.
За хигиената: Стаите ги чистиха всеки ден след обяд, но не сменяха нито хавлиите, нито чаршафите. Басейните не ги чистиха всеки ден и водата се замърсяваше.
За храната: Еднообразна храна, липсваха плодове, освен диня и пъпеш,няколко пъти ябълки и сини сливи. След обяд имаше много хубави пици, гюзлемета, пидета и други техни специалитета.
За плажа и басейните: Плажът е на платформа с малко шезлонги. Басейните са 5 или 6, има и бебешки, и аква парк с три пързалки.
За анимацията: Изключително слаба, да не кажа, че почти нямаше такава.
Зеленината и тревните площи не са особено много, хотелът е разположен на терен с огромна денивелация и се стига с асансьори до плажа- всичко е на тераси и общо взето е доста стръмно.
Ресторанта е хубав с изглед към морето, но на терасата няма никаква сянка,нито чадъри ,нето тенди и на обяд не може да седнеш там, защото ще се опечеш здраво. Вечер чак към 8 часа можеш да седнеш.
Проблем има с шезлонгите и особено чадърите, сутрин се става рано за да си запазваш място.
Туристите са предимно турци и руснаци.
Окачванията ни бяха за нещо по-добро, но уви!
 

# 350
  • Мнения: 3 939
Здравейте,
Разглеждам Ефталия Сплаш Резорт в Алания. На много добра цена е за октомври месец.
Виждам, че има много забавления, както и безплатен достъп до акварпарка на брега на морето. Но имам опасения, че това ще компенсира други неща - примерно храната и като цяло хотела.
Бихте ли споделили мнение, ако сте ходили там. На първа страница няма отзив за него точно.

# 351
  • София
  • Мнения: 1 422
От някъде мога ли да видя кои хотели на кои вериги, собственици са. Най-вече ме интересува Веноса кои хотели държи.

# 352
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
nadjuska Май има нещо такова,с еднакъв вкус сме към хотелите Hug
valerko Palm Wings Beach Resort-Дидим
Palm Wings Beach Resort-Кушадасъ,до колкото разбрах и Сюрменли-Кушадасъ,но за него не съм сигурна.

# 353
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Днес се завърнахме от Палм Уингс Дидим. Като цяло сме доволни сме със съвсем леки забележки.
Ако някой го интересува нещо,на разположение съм Simple Smile.

# 354
  • Мнения: 408
Здравейте!
Днес се завърнахме от Палм Уингс Дидим. Като цяло сме доволни сме със съвсем леки забележки.
Ако някой го интересува нещо,на разположение съм Simple Smile.
Здравей, добре дошла!

След 3-4 месеца започва чуденето в кой хотел да направим резервация за следващото лято, а малко по-късно отварят ранните записвания. Тогава 100 % ще има някой, който ще се интересува от Палм Уингс Дидим. Предлагам ти да опишеш впечатленията си сега, когато са пресни, а не след 4 месеца.

# 355
  • Мнения: 5 695
Може ли някои да каже кой от двата аквапарка в Кушадасъ е по-хубав: Адаланд или Аквафентази? Какви са цените и има ли обществен транспорт до там?
Ние ще почиваме в Батихан, но искаме да отидем до един от двата аквапарка. Знам, че в екскурзиите го предлагат, но мисля че ако сами си организираме посещението ще е по-добре. Вие как мислите?

# 356
  • Мнения: 5 459
Вчера се завърнахме от почивка в Паша Бийч, Мармарис. Искам да се извиня на дамата срещу, която реагирах по отношение на Дорис, защото ми се струваше , че преувеличава. Просто съм възмутена и искрено се надявам да не ми се налага повече да пътувам с тях-да си платиш за да изживееш кошмар....

# 357
  • Мнения: 3 271
Вчера се завърнахме от почивка в Паша Бийч, Мармарис. Искам да се извиня на дамата срещу, която реагирах по отношение на Дорис, защото ми се струваше , че преувеличава. Просто съм възмутена и искрено се надявам да не ми се налага повече да пътувам с тях-да си платиш за да изживееш кошмар....
Ще чакаме да разкажеш по подробно за Дорис и най вече за хотела

# 358
  • Мнения: 408
Искам да се извиня на дамата, срещу която реагирах по отношение на Дорис, защото ми се струваше, че преувеличава. Просто съм възмутена и искрено се надявам да не ми се налага повече да пътувам с тях-да си платиш за да изживееш кошмар...
След тези думи се прекръстих три пъти! Май месец имах направена резервация през тях, но я анулирах, защото не ми допадна идеята от Бургас да пътувам до Сливен, а от там до Турция.
Всички чакаме подробности за хотела и превозвача.

# 359
  • Мнения: 5 459
За хотела не ми се говори, защото до сега слушах и четох само позитивни мнения, а аз съм безкрайно разочарована. Само ще споделя, че сами си сменяхме хавлиите, стаите ни бяха отрупани в пясък и се почистваше отгоре и когато в редките мигове някой се сетеше да смени хавлиите те бяха натръшкеани на едното легло като отпадъци.......Един ден ги бяха прибрали и до вечерта стояхме без хавлии.......Храната свършваше бързо и цяла тайфа българи търчаха с пълни чинии по стаите си, а ние понеже не искахме да се тълпим и ходехме по към края обирахме, каквото е останало......Просто Грийн нейчър е класи над Пашата-направо ми липсваше. От тази прекрасна и разнообразна храна, която се предлагаше там, в Пашата нямаше и следа. На ден само по един вид риба-херинга, или пъстърва-само 2 дни имаше сьомга. Месото само пилешко и пуешко /аз не ям хвърчащо месо/, само веднъж агнешко и 2 пъти телешко. Единствено съм доволна от прекрасното бяло вино и от анимацията. Понякога се налагаше да хапваме навън. А що се отнася до пътуването беше кошмарно. Имаше една банда от 8 полунормални жени, които пищяха, слушаха музика и играеха кючеци, без да се съобразяват с никого и в двете посоки и не ни оставиха да почиваме изобщо. Водачката ни Габриела се присъедини към тях и не обръщаше внимание на никой друг. Горката жена нямаше никаква идея какво е да си гид и през цялото време сричаше  някаква информация с гръб към нас. Спирахме много рядко, защото шофьорите караха направо спънато и си мислеха, че карат картофи, а не хора..... а стюардесата ни подвикваше като на телета да пишкаме по-бързо..... Тръгнахме в 15 часа, а на другия ден към 13 и 30 бяхме в Мармарис-22 часа..

Последна редакция: пн, 13 юли 2015, 13:47 от alinnna

Общи условия

Активация на акаунт