На море в Турция - тема 38

  • 123 752
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Ужасно си прав, peterky2002  Mr. Green

# 481
  • Мнения: 5
Да така е за храната и десертите ,но всяко удоволствие се заплаща за толкова пари толкова екстри

# 482
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Да така е за храната и десертите ,но всяко удоволствие се заплаща за толкова пари толкова екстри



Не само за храната и десертите!
Четете между редовете.
Едно е като разглеждате хотела да пише 800 стаи , друго е 120 и още по друго 50.Колкото и да е уредено едно е съжителството с 1 800 души е едно , друго е с 80.А и всеки търси различни екстри - едни тишина и спокойствие , други 500 човека до 4 часа в дискотеката на хотела   bouquet

# 483
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Извинявайте,но чак сега намерих време да седна да опиша нашата почивка в Palm Wings Didim.
Между другото,повечето мнения,на които аз попаднах за въпросния хотел гласяха,че много пъти е писано за хотела и се потвърждава,че всичко е страхотно. За съжаление много малко пълни мнения намерих,та затова ще се постарая моето да бъде изчерпателно.
Хотелът избрах благодарение на хората,пишещи в тази тема,за което огромно благодаря!
Пътувахме в Турс клуб. Автобусът не беше нов,нямаше и монитори на седалките,но ние извадихме късмет,защото настаняването на седалките е по реда на направените резервации. Явно сме били от първите,тъй като мъжа ми седна на първа седалка с екскурзовода,ние с детето зад него. Пътувахме около 18 часа до Дидим. Пътят е поносим. Просто се настройваш.
В хотелът пристигнахме около 8 часа и веднага ни сложиха гривните и с една количка ни закараха до ресторанта. Момчето,което ни возеше,през цялото време ни показваше кое къде се намира.
След закуска във фоаето ни очакваше представителката на тамошната посрещаща агенция,която ни каза,че стаята е готова и се настанихме.
Стаята огромна. Вътре имаше единично легло за детето,а не като в други хотели диванче. Ние бяхме в къщичка. Прекрасна тераса със столчета и маси. Почистваха ежедневно. Всеки ден ни зареждаха и по една бутилка минерална вода. Единственото неудобство беше,че нашата къщичка беше далече от всичко останало. На тази голяма територия си има значение къде си настанен.
Морето е чисто. В началото малко камъни и после е пясък. Обаче ни се стори малко хладно. Имаше едно семейство,което беше в Garden of sun(между другото,много са разочаровани от хотела),та те разказаха,че и при тях е било студено морето. Като цяло стояхме на басейните. Те са огромни и страхотни. С три големи пързалки и една малка. Проблемът там бяха шезлонгите. Около 10 сутринта не можеш да си намериш и на най-отдалечените места. Кърпите си ги оставяха още по тъмно.
Храната-много обилна,но честно казано,не ми беше много разнообразна. Всяка вечер имаше пиле на грил,телешко и пилешко с някакъв сос. Почти същото и на обяд. Искаше ми се да има повече риби,но пробвахме само ципура. Имаше и бяла риба,както и някакво,което се наричаше морски локум,ако не се лъжа. Разни морски деликатеси нямаше. На салатите и десертите са царе! Хлябът също много вкусен.
Анимацията е уникална. Вечер ставаше страхотно шоу. Ние,принципно,обичаме да не стоим в хотела вечер,а да се разхождаме. Там всичко е направено така,че да искаш да не излизаш от хотела.
Хотелът е страхотен! На всякъде е много зелено и чисто. Много палми. Прекрасно е.

Ако някой го интересува още нещо,което съм пропуснала,питайте!  bouquet

# 484
  • Мнения: 5 459
Да, вярно е, че се вглеждам в детайлите, ама нали все пак за това си плаща човек, за да изкара добре.Ако исках да ям скумрия и херинга, щях да отида във Флора в Кушадасъ, или в Бегонвил.....

# 485
  • Мнения: 408
Anelia20, благодаря за чудесния разказ!   bouquet

# 486
  • Варна
  • Мнения: 398
Здравейте, тъй като и ние мислим тази година пак да почиваме в Турция сме много разколебани дали този път да не е в Кемер.
До сега сме били в Сиде и Лара.Но сега ни се иска да видим това съчетание от планина и море.
За сега имаме оферти за хотел Марти Мара, Кермер и Миарада дел Мар.
Много ще се радвам ако някой сподели лични впечатления.
В Кемер иначе вали ли често дъжд, понеже така чух.Като цяло морето там как е, плажовете разбрах, че са каменисти.
Всяка информация ще ни е от полза.

# 487
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Салина,аз съм била в Мирадата и ти казвам,че единственото хубаво нещо в този хотел е зеленината,стаята беше добра,обслужването куцаше,незнам дали е било,заради края на сезона,бъкано е с руснаци,има го описанието ми на първа страница,не ни валя,беше си доста топличко,почивах там октомври 2012,не ми хареса Кемер,била съм в Лара,Сиде,Белек,Манавгат,Кушадасъ,за другия хотел не мога да кажа нищо Peace

# 488
  • Мнения: 7 605
Щом до сега сте почивала в Сиде и Лара, според мен има голяма вероятност да не ви харесва в Кемер. Плажовете там са без пясък, вярно, морето е кристално, но хубаво помислете дали такъв плаж ви устройва. Мирадата наистина няма добро реноме.

Ако искате да съчетавата море и планина, ви препоръчвам курорта Саригерме в района на Даламан. Там плажът е страхотен  Peace

# 489
  • Мнения: 164
Никони,спокойно.Нищо от това,които описва Алинка , не ми се е случило. Да парите си Паша  бийч е перфектен. А да недоволните следващата година - Джумейра в Бодрум  или Регнум Кария в Анталия. Там всичко ще им е ОК.

# 490
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Никони,спокойно.Нищо от това,които описва Алинка , не ми се е случило. Да парите си Паша  бийч е перфектен. А да недоволните следващата година - Джумейра в Бодрум  или Регнум Кария в Анталия. Там всичко ще им е ОК.

Риксос Премиум,Риксос Сънгейт,Ай Сий Грийн,Макс Роял,Глориите,Суено Голф,Папилон Айша,Ела Куалити,Адам и Ева,Корнелия Даймънд Mr. Green

И новия Делфин,пфууу,чак се засрамих,че го забравих hahaha

# 491
# 492
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте   bouquet
Някой тази година да е ходил в Majesty Club Tuana Park - Фетие?
Нещо руснаците тази година го плюят много Thinking
Ще бдем в него от 25.08.

# 493
  • София
  • Мнения: 350
Здравейте, тъй като и ние мислим тази година пак да почиваме в Турция сме много разколебани дали този път да не е в Кемер.
До сега сме били в Сиде и Лара.Но сега ни се иска да видим това съчетание от планина и море.
За сега имаме оферти за хотел Марти Мара, Кермер и Миарада дел Мар.
Много ще се радвам ако някой сподели лични впечатления.
В Кемер иначе вали ли често дъжд, понеже така чух.Като цяло морето там как е, плажовете разбрах, че са каменисти.
Всяка информация ще ни е от полза.
Категорично Марти Мира. Голяма територия в борова гора и наскоро реновирани стаи. Повечето плажове в Кемер наистина са с дребни кръгли камъчета, но в някой хотели от скъпи вериги това не е така. Морето е кристално чисто. Тук е и един от любимите ми хотели - Риксос Премиер Текирова. Иначе за мен в областта Кемер е много живописно. Самото градче е приятно и може да се разходи човек. А колкото до времето зависи в кой период ще ходите. Аз съм ходила през май и облаците са събират бързо, извалява се за половин час и после грейва слънце. Даже ми е приятно като се освежи въздуха.

# 494
  • Мнения: 539

 А колкото до времето зависи в кой период ще ходите.


През 2008г. бяхме от 18.10 в Кемер и времето беше прекрасно,а 2009г. в началото на октомври бяхме в района на Окуджалар - Алания и два дни валя.


Общи условия

Активация на акаунт