На море в Турция - тема 38

  • 123 740
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 737
Здравейте,
Някой да сподели инфо за Vogue hotel Bodrum?
Предварително благодаря.

# 541
  • Мнения: 2 666
За хотел Vogue hotel Bodrum отзивите са невероятни ,много красив хотел  и е от типа ДЕМ-че.

# 542
  • Мнения: 737
За хотел Vogue hotel Bodrum отзивите са невероятни ,много красив хотел  и е от типа ДЕМ-че.
Благодаря Simira, само какво е ДЕМ  Rolling Eyes

# 543
  • Мнения: 3
Благодаря на всички за помощта и отделеното време. Резервирахме за Ic green residence в крайна сметка. Летим на 8- ми септември. Като се върнем ще споделя как е било Simple Smile

# 544
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Здравейте ,
Търсих на първа страница , но не открих отзиви за хотели които ми предлага агенция за  м Септември . Може ли ако някой е ходил да сподели впечатления
Амара клуб марини Кемер
Амара Исланд Бодрум елит

Милиони руснаци почиват в Турция и хиляди от тях пишат в десетките им туристически сайтове , вижте там:
http://www.ayda.ru/otzyv/28941
http://www.tury.ru/otzyv/id/197139-turciya-gyuverdzhinlik-amara- … -otel-kategorii-5
http://www.turpravda.com/tr/kemer/question-38906.html
http://tonkosti.ru/%D0%9E%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C_Amara_Wing_Resort_5*_%D0%9A%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%80_%D0%A2%D1%83%D1%80%D1%86%D0%B8%D1%8F
http://tonkosti.ru/comment.php?id=1823300
http://www.otzyv.ru/read.php?id=176163

# 545
# 546
  • Мнения: 22
През юни бяхме във Vogue. Разкошен хотел, огромна, озеленена и добре поддържана територия.
Стаите са просторни, има предостатъчно място и за допълнително легло. Бяхме в основната сграда, изглед градина - тихо и спокойно.В стаите към басейна сигурно е  по-шумно, тъй като музиката на басейна и вечер от дискотеката е доста силна. Мини-барът се зарежда ежедневно с безалкохолни, вода, бира и ядки.
Храната е вкусна и изобилна. Предлагат се морски дарове и риба, суши, разнообразни десерти, включително баклави, халви, кадаиф и много плодове. Има няколко бара. Сервитьори на ролери обслужват хората около басейна. Правят чудесни коктейли. Сервира се вносен алкохол.
Басейните са няколко. Единият е с пясък - супер е за малки деца. Аквапаркът работи по 2 часа сутрин и следобед. Не пропускайте пързалката-кобра - жестока е!
За децата има страхотни забавления. Мини-клубът е направен като истински град. Организират много игри, има и тийн-клуб. На разположение на гостите има и велосипеди. Има лунапарк, зоопарк и кино. Няма да съжалявате, ако го изберете.  Да не досаждам повече. Ако имате още въпроси, ще радвам да помогна.
Искам да благодаря на водача ни - бай Митко от Турс Клуб - благодарение на интересните истории и шегите му пътят мина неусетно.

# 547
  • Мнения: 737
През юни бяхме във Vogue. Разкошен хотел, огромна, озеленена и добре поддържана територия.
Стаите са просторни, има предостатъчно място и за допълнително легло. Бяхме в основната сграда, изглед градина - тихо и спокойно.В стаите към басейна сигурно е  по-шумно, тъй като музиката на басейна и вечер от дискотеката е доста силна. Мини-барът се зарежда ежедневно с безалкохолни, вода, бира и ядки.
Храната е вкусна и изобилна. Предлагат се морски дарове и риба, суши, разнообразни десерти, включително баклави, халви, кадаиф и много плодове. Има няколко бара. Сервитьори на ролери обслужват хората около басейна. Правят чудесни коктейли. Сервира се вносен алкохол.
Басейните са няколко. Единият е с пясък - супер е за малки деца. Аквапаркът работи по 2 часа сутрин и следобед. Не пропускайте пързалката-кобра - жестока е!
За децата има страхотни забавления. Мини-клубът е направен като истински град. Организират много игри, има и тийн-клуб. На разположение на гостите има и велосипеди. Има лунапарк, зоопарк и кино. Няма да съжалявате, ако го изберете.  Да не досаждам повече. Ако имате още въпроси, ще радвам да помогна.
Искам да благодаря на водача ни - бай Митко от Турс Клуб - благодарение на интересните истории и шегите му пътят мина неусетно.
Благодаря ти   bouquet Много ми помогна с инфото. Аз точно заради детето (на 5г.) съм си го избрала, единственото, което ме притеснява е, че е доста голям и ще е много шумотевица...

# 548
  • Мнения: 16
След много чудене и разглеждане на хотели в крайна сметка се спрях на VOGUE HOTEL BODRUM 5 *. Не можах да харесам друг хотел с толкова много забавления за деца в моя бюджет. Ще летим от Варна на 11 септември с пакет на Емералд. Всички ме уверяват , че ще ни хареса повече от миналогодишният DELPHIN BOTANIK PLATINUM 5, към който нямам нито една забележка. Само се моля времето да е хубаво!  Praynig Благодаря ви отново за помощта!   bouquet

# 549
  • Мнения: 22
Около пясъчния басейн и в аквапарка не е толкова шумно. Има доста хора, но не се усеща. Изберете стая с изглед градина или бунгало. Те също са хубави и тихи, но са разпръснати по хълма. Има бъгита, които те возят докъдето поискаш, така че разстоянието не е проблем. Детето ще е във възторг от детския клуб, аниматорите са много мили и много ги забавляват. Има и отделен детски ресторант до основния - пускат им филмчета, докато се хранят, има специално меню.
Имай предвид обаче, че през юни беше доста ветровито.
Забравих да кажа, че почиващите са основно руснаци и турци, много малко англичани и, за щастие,  никакви румънци.  Grinning Ако владеете руски, използвайте го - определено е на почит.

# 550
  • Мнения: 210
Цитат на: monii link=topic=853727.msg31207694#msg31207694 date=14367672цркой от двата [b
аквапарка[/b] в Кушадасъ е по-хубав: Адаланд или Аквафентази? Какви са цените и има ли обществен транспорт до там?
Ние ще почиваме в Батихан, но искаме да отидем до един от двата аквапарка. Знам, че в екскурзиите го предлагат, но мисля че ако сами си организираме посещението ще е по-добре. Вие как мислите?
Никой ли няма мнение по моя въпрос? Моля, ако има такива, които са посещавали аквапарковете да споделят!
Аз съм ходила и в двата и препоръчвам Адаланд.  В Аквафентъзи съм била само през 2007-ма година и след това само в Адаланд 5 пъти и има много екстремни пързалки. В Адаланд можеш да плуваш с делфини, което е невероятно приключение, на което имах възможността да се насладя.
 И двата аквапарка са страхотни и се обновяват като строят през няколко години нови пързалки. Виж в ютюб клипчета и на сайтовете и си избери. Адаланд е по-голям.
Maria, благодаря ти! Може ли да ми кажеш каква е цената и близо ли са до града?
Здравей Мони,  да близо са до центъра на около 7-8 км може би . Аз съм ходила винаги с ваучър закупен от турската агенция, която работи с фирмата, с която пътувам и цената е 20€ на възрастен за един от двата аквапарка. Като цената включва и пътя с автобус около 15 - 20 минути в зависимост от кой хотел си спрямо аквапарковете. Ако търсите по-евтин вариант отидете в центъра на Кушадасъ и там има много агенции, които предлагат Памуккале, Ефес и аквапарковете на по-ниски цени. Аз лично не съм ги ползвала - винаги съм плащала екскурзия от хотела, нека други да кажат дали всичко е наред. Кой аквапарк си хареса?
P.S. Да предупредя, че цената не включва храна и напитки - в аквапарка си зареждате карта с колкото пари си решите и после катоэси тръгвате си взимате остатъка.

Последна редакция: чт, 23 юли 2015, 13:51 от Maria Draganova

# 551
  • Мнения: 539
Моля ви, предложете ми екскурзии в Алания, а също така се интересувам и от плуване с делфини пак в района на Алания- къде, кога, цена.


Здравейте! Може да посетите пещерата Даламан, крепостта,която е на пристанището и да си вземете яхта.В кой хотел ще бъдете? Между хотелите Лонг бийч и Вигинген Инфинити се намира делфинариума,където може да се плува с делфини. Представления с делфини има всеки ден от 10.30 часа и преди 3 години струваше 45 лири.

Последна редакция: чт, 23 юли 2015, 15:07 от tedizonova

# 552
  • Мнения: 5 695
кой от двата аквапарка в Кушадасъ е по-хубав: Адаланд или Аквафентази? Какви са цените и има ли обществен транспорт до там?
Ние ще почиваме в Батихан, но искаме да отидем до един от двата аквапарка. Знам, че в екскурзиите го предлагат, но мисля че ако сами си организираме посещението ще е по-добре. Вие как мислите?
Здравей Мони,  да близо са до центъра на около 7-8 км може би . Аз съм ходила винаги с ваучър закупен от турската агенция, която работи с фирмата, с която пътувам и цената е 20€ на възрастен за един от двата аквапарка. Като цената включва и пътя с автобус около 15 - 20 минути в зависимост от кой хотел си спрямо аквапарковете. Ако търсите по-евтин вариант отидете в центъра на Кушадасъ и там има много агенции, които предлагат Памуккале, Ефес и аквапарковете на по-ниски цени. Аз лично не съм ги ползвала - винаги съм плащала екскурзия от хотела, нека други да кажат дали всичко е наред. Кой аквапарк си хареса?
P.S. Да предупредя, че цената не включва храна и напитки - в аквапарка си зареждате карта с колкото пари си решите и после катоэси тръгвате си взимате остатъка.
Избрахме Адаланд и ще говорим с агенцията, защото така ще е по-добре и по-изгодно. Благодаря за съветите!

# 553
  • Мнения: 25
Здравейте
Някой почивал ли е в Amara Island Bodrum Elite Hotel? Никъде не срещнах отзиви за този хотел и ще съм много благодарна ако някой ми отговори. След провалената ни резервация с ранни записвания за Тунис нямам нерви и време да избирам хотел

Здравейте отново
На 8 юли съм задала въпроса си, но до момента никой не е писал нещо за този хотел.
Четох в руските сайтове отзиви и на база тях направих резервация за 29.08 със самолет, но предпочитам ако някой от форума е бил там да даде информация от първа ръка. От 7 години почиваме в Турция, били сме само в хотели 5 звезди, но никога до сега в Бодрум. Какви са екскурзиите в този район и на коя си заслужава да се отиде. В Ефес и Памуккале сме били.

Последна редакция: чт, 23 юли 2015, 17:40 от dia1

# 554
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте
Някой почивал ли е в Amara Island Bodrum Elite Hotel? Никъде не срещнах отзиви за този хотел и ще съм много благодарна ако някой ми отговори. След провалената ни резервация с ранни записвания за Тунис нямам нерви и време да избирам хотел

Здравейте отново
На 8 юли съм задала въпроса си, но до момента никой не е писал нещо за този хотел.
Четох в руските сайтове отзиви и на база тях направих резервация за 29.08 със самолет, но предпочитам ако някой от форума е бил там да даде информация от първа ръка. От 7 години почиваме в Турция, били сме само в хотели 5 звезди, но никога до сега в Бодрум. Какви са екскурзиите в този район и на коя си заслужава да се отиде. В Ефес и Памуккале сме били.
Препоръчвам ви остров Кос и разходка с яхта покрай заливите на Бодрум.

Общи условия

Активация на акаунт