КВАРТАЛЪТ НА БОГАТИТЕ от 7 юли по БТВ - ТЕМА 1

  • 64 048
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 27 735


п.п.
А, ето, че я изписахме темата. Peace Вече може да се прехвърляме...спазихме правилата. Wink

Иве, би ли сложила отново линк за новата, моля! Hug

# 736
  • Мнения: 93
Здравейте, поздравления за темата, но тъй като виждам, че тук няма да пишете какво ще се случва във филма, моля ви дайте инфо къде да чета какво ще се случи Simple Smile. Любопитко съм Wink.

# 737
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
http://medcezir-ca.blogspot.com/2014/03/Metin-MarieClaire.html

 Party Party Party Party

Ани    love001  love001  love001  го преведе това и още й тежи  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

За друг материал става дума, но и той е доволно стар. Оказа се че е от 13.09.14  ooooh!

# 738
  • Мнения: 25 350
Здравейте, поздравления за темата, но тъй като виждам, че тук няма да пишете какво ще се случва във филма, моля ви дайте инфо къде да чета какво ще се случи Simple Smile. Любопитко съм Wink.

Здравей  Hug ако искаш може да питаш в другата тема, където вече сме изгледали сериала или питай в тази тема само, че в новата посочена по-горе и ще ти отговаряме в скрит текст, ако момичетата нямат нищо против.  Peace И аз винаги искам да знам какво се случва.  hahaha hahaha Обаче при онлайн гледането само гадаехме, нямаше как да знаем.  Joy Joy

# 739
  • Мнения: 93
Здравейте, поздравления за темата, но тъй като виждам, че тук няма да пишете какво ще се случва във филма, моля ви дайте инфо къде да чета какво ще се случи Simple Smile. Любопитко съм Wink.

Здравей  Hug ако искаш може да питаш в другата тема, където вече сме изгледали сериала или питай в тази тема само, че в новата посочена по-горе и ще ти отговаряме в скрит текст, ако момичетата нямат нищо против.  Peace И аз винаги искам да знам какво се случва.  hahaha hahaha Обаче при онлайн гледането само гадаехме, нямаше как да знаем.  Joy Joy

МНОГО БЛАГОДАРЯ АНИ

Общи условия

Активация на акаунт