Моля, препоръчайте ми наистина добър гинеколог в София! :)

  • 13 810
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 794
Д-р Божидар Славчев или Д-р Елиза Тюфекчиева ( и двамата са оператори в МД). На мен Тюфекчиева ми премахва полипи. Има и частен кабинет и определено е с голям опит в оперативната гинекология.

# 16
  • Мнения: 5 941
Страхотно, ще я имам в предвид, когато тръгна да планирам операцията си. Peace А при Славчев мисля да ходя на преглед съвсем скоро, ако успея да си запиша час. Thinking

# 17
  • Мнения: 5 941
Д-р Папукчиев бил на линия чак след 5-ти август, не разбрах защо. Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 794
Страхотно, ще я имам в предвид, когато тръгна да планирам операцията си. Peace А при Славчев мисля да ходя на преглед съвсем скоро, ако успея да си запиша час. Thinking
В частния му кабинет ли не можеш да се уредиш час? Странно... с тези неимоверно високи цени ...

# 19
  • Мнения: 5 941
А дали ще можете да ми препоръчате и някой, който работи със здравната каса? Оказа се, че се уредих и с направление, така че може да посетя още някой специалист, този път през ЗК.  bouquet

Само, ако може, да не е в Майчин Дом.

Знаете ли дали Д-р Петър Сидеров от 5-та Градска приема с направления?

EDIT: Всъщност, май - да, точно проверих. Wink

Последна редакция: пн, 06 юли 2015, 17:16 от Гърне без похлупак

# 20
  • Мнения: 15
Здравейте, не знам дали точно тук е мястото да задам въпросът си, но ако някоя от вас може да ми отговори ще съм много благодарна!
Ходих на преглед (с направление) при д-р. Велислава Хафузова в 25 ДКЦ и след резултат от цитонамазката ми каза, че трябва да си направя колпоскопия и HVP-тест, като колпоскопията ще ми струва 160 лева, а HVP-теста 30 лева. Попитах я дали не може да си направя тези изслвдвания с направление и тя каза, че не може. Някоя от вас правила ли си е тези две изследвания по ЗК и ако да, моля кажете ми при кой доктор?

# 21
  • Мнения: 794
Здравейте, не знам дали точно тук е мястото да задам въпросът си, но ако някоя от вас може да ми отговори ще съм много благодарна!
Ходих на преглед (с направление) при д-р. Велислава Хафузова в 25 ДКЦ и след резултат от цитонамазката ми каза, че трябва да си направя колпоскопия и HVP-тест, като колпоскопията ще ми струва 160 лева, а HVP-теста 30 лева. Попитах я дали не може да си направя тези изслвдвания с направление и тя каза, че не може. Някоя от вас правила ли си е тези две изследвания по ЗК и ако да, моля кажете ми при кой доктор?
за направление - не знам, напълно е възможно да не може. Но нещо, май, си объркала цените. Колпоскопията може да е 30 лв (примерно,аз си правя преглед, цито, колпоскопия и утразвук за 80-100 лв). За hpv - зависи колко щама  изследваш. Виж на сайта на лаборатория Геника. Аз си правих за 80лв, но може и по-евтино и по-скъпо- зависи от броя изследвани щамове.

# 22
  • Мнения: 794
Здравейте, не знам дали точно тук е мястото да задам въпросът си, но ако някоя от вас може да ми отговори ще съм много благодарна!
Ходих на преглед (с направление) при д-р. Велислава Хафузова в 25 ДКЦ и след резултат от цитонамазката ми каза, че трябва да си направя колпоскопия и HVP-тест, като колпоскопията ще ми струва 160 лева, а HVP-теста 30 лева. Попитах я дали не може да си направя тези изслвдвания с направление и тя каза, че не може. Някоя от вас правила ли си е тези две изследвания по ЗК и ако да, моля кажете ми при кой доктор?
за направление - не знам, напълно е възможно да не може. Но нещо, май, си объркала цените. Колпоскопията може да е 30 лв (примерно,аз си правя преглед, цито, колпоскопия и утразвук за 80-100 лв). За hpv - зависи колко щама  изследваш. Виж на сайта на лаборатория Геника. Аз си правих за 80лв, но може и по-евтино и по-скъпо- зависи от броя изследвани щамове.
Да, 84 лв са 4-те високорискови щама; 160 - лв са всичките щамове. Wink

P.s. аз си правих и колпоскопията и теста в Фемина. Те работят с Геника и през куриер им прещат материала.

# 23
  • Мнения: 15
olech_ka, благодаря за информацията Simple Smile
Объркала съм ги да, сега си видях записаното, обратното са.
Все пак, ако някой може да препоръча добър специалист при който мога да си направя колпоскопията по ЗК, нека пише Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте,
За първи път реших да пиша във форум след като бях жестоко разочарована от отношението и прегледа на Д-р Стоянка НИнова от Торакс - София. Първо беше изключително груба, неотзивчива и надменна, второ - веднага започна да слага диагнози без да прави изследвания - лично според мен искаше да ми "набута" от медикаментите, откоито сигурно взима процент. Добре, че отидох на друго място и  ми направиха изследвания. НЕ се плашете и не и вярваЙТЕ - тази жена може да ви съсипе от изказванията и като лекар. За жалост и при други специалисти в клиниката качеството е същото - никакво, некомпетентно, арогантно! НЕ ХОДЕТЕ ТАМ - НЕ Ходете при д-р Стоянка НИнова. Ходете при лекари, които разбират, защото всички лоши новини за лекарски грешки, които чуваме всеки ден са създадени от подобни хора!

# 25
  • Мнения: 14
Здравейте, дами! Имам нужда от вашата помощ. Търся добър и изпитан гинеколог, който да се занимава с лечение на HPV и да работи със здравна каса. Ако може локацията да е център или кварталите: Красно село, Красна поляна... Много Ви благодаря предварително!

# 26
  • Мнения: 794
Здравейте, дами! Имам нужда от вашата помощ. Търся добър и изпитан гинеколог, който да се занимава с лечение на HPV и да работи със здравна каса. Ако може локацията да е център или кварталите: Красно село, Красна поляна... Много Ви благодаря предварително!
Ми то какво лечение за ХПВ? за третиране на кондиломи ли става дума? Иначе, най-много изопринозин да ти изпише лекаря и това е... то няма лечение, по същество.

Общи условия

Активация на акаунт