На море в Турция - тема 39

  • 129 658
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 110
Здравейте ! И нашата почивка наближава , на 4.10 тръгваме.  Преди няколко дни моето момче пострада , 3 скъсани сухожилия на китката , операция , и сега гипс ... шевовете ще ги махнат на 28.09 , а гипса след като се върнем  . Трябва да се сменя превръзката на 3-4 дни , което значи , че ще трябва да я сменим и да се почисти раната веднъж там . В хотела знам ,че има медицински център . Въпроса ми е - Застраховката ни важи ли в този случай , или ще трябва да си платим ( питам просто информативно ) ? Ще бъдем в "Spice and Spa" Belek.

# 526
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Привет и от мен.Преди да разкажа за невероятната ни почивка в Мармарис искам да помоля за помощ някой който е там в момента или ще бъде там тази седмица.
Скрит текст:
ходихме на джип сафари и при получаването на снимките ни се оказа, че,са объркали диска и на него са други хора от друг ден.Водача на сафарито се представя като Батман и още като се прибрахме в неделя и установихме грешката се свързахме с него по телефона.Каза ,че няма приблем и ,че правилния диск със снимки ще ни бъде изпратен до България.Като СМС изпратихме ареса си ,но до този мент няма нищо.Пращаме съобщения и звъним ,но......................Молбата ми е ако някой може да отиде на място и до вземе диска.Ще посоча и телефони за свързка с Батман. Ако някой може да помогне да ми пише на ЛС

# 527
  • Мнения: 41
Здравейте момичета, предоставям ви разказа си за нашата ваканция в Анталия. За първи път използвам помощни сайтове и не се получи както трябва... снимките се разместват и не знам как да ги оправя, но все пак се добива представа.
http://radmila74.blogspot.bg/

# 528
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Радмила,с голямо удоволствие прочетох разказа ти,страхотно си го описала.
cska_kazanlak и твоят разказ прочетох с голямо желание,точно така се прави!

# 529
  • Мнения: 1 377
Момичета споделете как се минава границата който скоро е пътувал... Нещо като гледам новините хич не ми харесва ситуацията, а от агенциите естествено нищо няма да кажат за да не стряскат туристите. Скоро и ние пътуваме за Дидим.

# 530
  • София
  • Мнения: 102
HOTEL SUNRISE PARK RESORT&SPA 5* Side
9 нощувки със собствен транспорт.
Пътуването мина много добре  Simple Smile въпреки че ни отне около 15 часа.
Това ни е първата почивка в Анталия (били сме на море в Турция четири пъти),най-добър хотел до момента  Hug  х-л Веноса в Дидим.
Сънрайс има много красива и добре поддържана градина и това за съжаление е единственото нещо ,което ни хареса  Crossing Arms 95% от персонала са от Киргизтан ,мръсна и овехтяла база...самите къщички (бяхме настанени в една от тях)също доста занемарени !
Хигиена -на много лошо ниво  Angry мръсотия в ресторантите, около басейните,на плажа ... а почистването на стаята се изразяваше в оправяне на леглата ,забърсване на пода и до там  ooooh! банята не се пипаше ,освен да се оставят кърпи,отново да подчертая за стаята се "грижеше" киргизка.
Храна-много плодове  Simple Smile  иии не добре приготвена храна ,направо  Sick липса на свободни маси в ресторантите и караници поради тази причина...за мръсотията вече си знаете
Туристи-само руско говорящи ,нахални ,вечно блъскащи се и много шумни.
Плаж-голяма плажна ивица със стотици шезлонги,като след 8:30 всички бяха заети и първите два дни ходехме само след 13;00ч.(по това време тук-таме се освобождаваше място,но само на плажа)на басейните с анимацията местата свършваха до 7:30ч.... та всяка сутрин си навивах алармата за 6:30 и се надбягвахме с рускините по пътечките за шезлонги и чадър  #Crazy  такова нещо във Веноса никога не ми се е случвало!
Не се оплаквам,просто давам информация за хотела,защото няма такава на първа страница,но това ще ми е за урок ,занапред да не избирам места в промоция и с по-ниска цена от хотелите в които сме били...
Хотелът беше претъпкан и това се усещаше в ресторантите ,басейните и плажа!

Последна редакция: нд, 20 сеп 2015, 12:34 от WONDERS

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Съжалявам за неприятните емоции, Wonders  Confused
Явно хотелът се е изложил по всички параграфи.

Последна редакция: сб, 19 сеп 2015, 21:11 от miss july

# 532
  • Мнения: 3 271
Момичета споделете как се минава границата който скоро е пътувал... Нещо като гледам новините хич не ми харесва ситуацията, а от агенциите естествено нищо няма да кажат за да не стряскат туристите. Скоро и ние пътуваме за Дидим.
Късно снощи се прибрахме /Одрин/.Нищо необичайно и притеснително.Нямаше нито емигранти.нито жандармерия.За първи път обаче хващаме колона от коли на границата.

# 533
  • Мнения: 1 521
Това е супер успокоително,след 2 часа тръгваме и ние. Ще минаваме граница на Малко Търново,не знам дали ще мога да пиша от границата но после ще пиша задължително.

# 534
  • Мнения: 408
Това е супер успокоително,след 2 часа тръгваме и ние. Ще минаваме граница на Малко Търново,не знам дали ще мога да пиша от границата но после ще пиша задължително.
На Малко Търново не би трябвало да има никакви проблеми. Емигрантите са пред Одрин, но турските власти не ги пускат в града. Мои познати се върнаха днес. Минали са през Одрин и всичко е било напълно нормално и спокойно. monikss, с кой превозвач пътуваш?

# 535
  • Варна
  • Мнения: 3 943
HOTEL SUNRISE PARK RESORT&SPA 5* Side
Не се оплаквам,просто давам информация за хотела,защото няма такава на първа страница,но това ще ми е за урок ,занапред да не избирам места в промоция и с по-ниска цена от хотелите в които сме били...
Хотелът беше претъпкан и това се усещаше в ресторантите ,басейните и плажа!


Просто поглеждайте и на други места.Рейтинга му по руските сайтове е 3 - 3,5.В много сайтове го наричат '' конура для мышей!!!'' , ''вонючем номере'' , ''Пахнет гнилью, плесенью, ''
''Люди, это ужас!!! Мы просто в шоке от отвратительного сервиса и хамства персонала, хуже отеля просто нет... номер отвратный, старый,ничего не работает, мы после бессонной ночи (ночной перелёт), а под окнами в 00.30 орет дискотека из соседнего отеля. Персонал хамит''

Читать полностью на http://tophotels.ru/

# 536
  • София
  • Мнения: 102

Да,благодаря   bouquet
Ще бъда по-внимателна и информирана за следващата почивка !

# 537
  • EU
  • Мнения: 164
Привет, ние тръгваме от Варна в 12 вечерта на 25. 09 за Бодрум хотел vogue  . Има ли други пътуващи със собствен транспорт по това време? Моля ако мпмичетата които ще пътуват тези дни и минават през Чанак кале да споделят за проблеми и въобще как е минало пътуването  Hug

# 538
  • Мнения: 582
Привет, ние тръгваме от Варна в 12 вечерта на 25. 09 за Бодрум хотел vogue  . Има ли други пътуващи със собствен транспорт по това време? Моля ако мпмичетата които ще пътуват тези дни и минават през Чанак кале да споделят за проблеми и въобще как е минало пътуването  Hug


Лек път и приятно изкарване. Ние също ще почиваме там, но през октомври. Моля те, пиши как е положението с хотела, как е времето и т.н.

# 539
  • Мнения: 807
Здравейте, в момента съм в Ephesus princess kusadasi. Понеже някой пита на предната страница - изкарваме си страхотно! Храната е хубава, стаите са много чисти, анимацията е малко слаба и плажът долу на пясъка не е хубав. Но като цяло - хотела е супер! За рент а кар не знам, ние обикаляме с организираните екскурзии и с маршрутките.
Ако имате конкретни въпроси - питайте Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт