Пролет, лято, есен, зима - тук е най-борбената дружина - 178

  • 24 806
  • 735
  •   1
Отговори
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982


ТАКА ВСЯКА ОТ НАС ЩЕ ОСТАНЕ В ТЕМАТА ЗАВИНАГИ!!! А ВСЯКА УСПЯЛА ЩЕ Е ЛЪЧ СВЕТЛИНА И НАДЕЖДА ЗА ЧАКАЩИТЕ И МОЛЕЩИТЕ СЕ!

Списъчето с успелите момичета на тази тема! Списък, който ни радва и ни дава най-важното, без което не бихме успели -НАДЕЖДА!!!




1.suzimi EFP stork-girl
2.roxanna EFP stork-boy
3.S@NDR@ EFP stork-boy
4.emma-smith EFP stork-boy
5.mecani EFP stork-boy
6.sunnyyyyyy EFP stork-girl
7.Veseto* EFP stork-girl
8.stelaaa (Теичка) EFP stork-girl
9.deedeetu EFP
10.HappyKali EFP
11.Snowche EFP
12.Баба Яжка EFP
13.foxy-the infant prodigy EFP














ПЪРВИ СТЪПКИ В БЕБЕПРАВЕНЕТО







И накрая, но не на последно място....

Нека никоя от нас не забравя, че "Никога не ти се дава мечта, без да ти се даде ШАНС да я осъществиш" !!!

Мечтайте, вярвайте, дерзайте!!!

# 1
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Благодаря Меци  Hug
Пожелавам си да я изпълним с много и прекрасни новини, а така като гледам списъка, започваме с една такава  Hug

ПП: Защо така Сигме?

# 2
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Еми, здравейте момичета! Аз съм Йоли, ако не знаете!  Crazy

# 3
  • Мнения: 3 191
Ами тук съм...недоволна съм  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, но съм тук.....  Hug, дано станат нещата, въпреки, че според мен ще стане страшна каша и всеки пост ще е сам за себе си.

Меци
- благодаря ти, че си ме включила в списъка в началото!  Hug

Меци, Шоки - мерси за съветите за кр. група в предишната тема. Ще изчакам значи  Peace

Сигме
- абсолютно те разбирам  Peace

П.П. Е това вече не ми харесва - не мога да се вредя да публикувам #Cussing out

# 4
  • Мнения: 1 633
Здравейте и от мен Simple Smile Сега малко ще се опознаваме наново, но няма лошо. Дано ни донесе новата обща тема повече двучертичкови тестове и проплакали бебчета Simple Smile Може би не е лоша идея всеки да се представи наново с по 2-3 изречения, за да можем да се слеем някак Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 571
Здравейте и от мен. Съжалявам за случилото се и се надявам да няма напрежение помежду ни. В крайна сметка всички имаме еднаква цел.  Hug
Дано е за добро!
Хубав ден на всички!   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 038
Меци, отдавна не си пускала темата май, но не си загубила тренинг  Hug Ти я списваше, когато аз се записах в лето 2011-то Simple Smile
По другия въпрос - едва ли някой е във възторг от обединяването на темите, но каквото-такова. Ако станат нещата, станат, ако не - здраве.
Пънче, от колко си на преглед?  Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 9 140
Здравейте и от мен в новата обща темичка  Hug.
Надявам се да успеем да запазим уюта от предишните теми  Peace.

# 8
  • Мнения: 833
Меци ,страхотна темичка,благодаря  bouquet
хайде дано ни е на късмет Praynig
Пънче,палците не са пуснати Praynig

# 9
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 168
Здравейте от мен...Предполагам с времето ще се опознаем! На 28 години съм с ПКЯ и ИР,  борим се за бебе от 1 година и 3 месеца. Това е на кратко за мен Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 авг 2015, 12:09 от Хера

# 10
  • Мнения: 39 637
Ами в такъв случай списъка на виделите две черти, на бебета и на чакащите съвсем не е актуален.

# 11
  • Мнения: 615
Привет и от мен   bouquet Дано новата тема да ни е на късмет и да ни донесе много положителни тестове!!!

# 12
  • Мнения: 1 943
Да, не е актуален, надявам се да се пазят линковете към нашите списъци, за да можем да ги добавим (в google docs са).

# 13
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Надявам се да успеем да запазим уюта от предишните теми  Peace.
Присъединявам се към този призив и имам една огромна молба:
моля ако има списъци от другите теми, с които се обединяваме, да ми бъдат изпратени на лични , за да помогнем на Меци с обединяването на темите.

ПП: Докато се публикувам е станало дума точно за списъците

За първоначалното подреждане на списъците съм поела ангажимент към Меци да и помогна, защото информацията е много.

# 14
  • София
  • Мнения: 522
Йоли правеше последните теми и тя има актуална инфо за списъка. Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт