ФДТ за смесена кожа

  • 2 097
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
ами моята също е смесена и ползвам на loreal true match....-но ако искаш специално за такава кожа (защото този не е) на манхатан-за около 10 лв е..специално за смесена кожа и е нещо като лечебен....ползвах го до миналия месец-покрива много хубаво и не е скъп-а го има във всяко магазинче за козметика...

# 16
  • Мнения: 1 403
Аз съм много доволна от този фдт

# 17
  • Мнения: 99


L'oréal Paris Translucide Make-up - 15 Chair/ Light Beige
Аз също съм със смесена кожа и ползвам вече втори такъв ФДТ. Хубавото е ,че има SPF 12 и голямо разнообразие от цветове..

# 18
  • Мнения: 1 809


L'oréal Paris Translucide Make-up - 15 Chair/ Light Beige
Аз също съм със смесена кожа и ползвам вече втори такъв ФДТ. Хубавото е ,че има SPF 12 и голямо разнообразие от цветове..
Колко стува този ФДТ?А естесвено ли стои..в смисъл да не става лицето като маска? newsm78

# 19
  • Мнения: 99
Колко стува този ФДТ?А естесвено ли стои..в смисъл да не става лицето като маска? newsm78
Има добра покривност, лесно се разнася и стои съвсем естествено, поради наличието на малки частички, разпръскващи светлината. Ежедневно го използвам, попива идеално и след него дори нямам нужда от фиксиране с пудра. Незабравяй, че е много важно да избереш подходящият за твоя тен цвят- близък до твоя или един тон по-светъл.Цената на този ФДТ е около 17лв.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 477

L'oréal Paris Translucide Make-up - 15 Chair/ Light Beige
Аз ползвам абсолютно същият в момента Grinning. Също съм със смесена кожа. Много приятен и много икономичен е. 2-ра година го мажа. Flutter

# 21
  • Мнения: 3 010
Аз ползвам ето този на Буржоа    , също и крем пудрата от същата серия, която повече ми допада, само дето не намерих снимка. А и на Мейбелин муса, но ми е малко сух. Забравих да кажа, че кожата ми е доста мазна и ползвам мед. козметика, която изсушава и понякога я дехидратира, та и за това муса не ми допада.

# 22
  • Мнения: 18 542
на манхатан-за около 10 лв е..специално за смесена кожа и е нещо като лечебен....ползвах го до миналия месец-покрива много хубаво и не е скъп-а го има във всяко магазинче за козметика...
Този на Манхатън не е ли антибактериалния, със синя капачка?

# 23
# 24
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262

L'oréal Paris Translucide Make-up - 15 Chair/ Light Beige
Аз ползвам абсолютно същият в момента Grinning. Също съм със смесена кожа. Много приятен и много икономичен е. 2-ра година го мажа. Flutter
Само аз ли не съм доволна от този ФДТ? Confused.Определено е най-несполучливият, който съм ползвала, поне за моята кожа, която е смесена.Както и да е, отлетя при майка ми.Правеше ми кожата в сухите участъци, още по-опъната, а другите не ги матираше, да не говорим, че ако се усмихна и се нацепва, отврат просто.Но пак казвам-това е върху моето лице, да няма не чух, не разбрах, другарко, после. Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 9 477
Само аз ли не съм доволна от този ФДТ? Confused.Определено е най-несполучливият, който съм ползвала,
Съжалявам да го чуя. Wink
А слагаше ли кремче/овлажнител преди това или?
Интересна ми е причината, защо при теб така се е получило. Thinking
Аз, определено, по цял ден съм с него и нямам никакви оплаквания. Така добре ми лепва по лицето, като втора кожа ми е. Hug

# 26
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Само аз ли не съм доволна от този ФДТ? Confused.Определено е най-несполучливият, който съм ползвала,
Съжалявам да го чуя. Wink
А слагаше ли кремче/овлажнител преди това или?
Интересна ми е причината, защо при теб така се е получило. Thinking
Аз, определено, по цял ден съм с него и нямам никакви оплаквания. Така добре ми лепва по лицето, като втора кожа ми е. Hug
kopche, слагам разбира се крем, задължително. Grinning.Аз си го обяснявам с тези фоточастички, разпръскващите, може да ми дразнят кожата.Тя вярно е чувствителна, ама чак толкоз, не знам... newsm78.Въпросният ФДТ съм го виждала на приятелка да стои просто пИрфектно.Както и да е, затова си избирам козметика на базата на опита и пробата,  просто няма по-оптимален вариант засега.

# 27
  • Мнения: 433
на манхатан-за около 10 лв е..специално за смесена кожа и е нещо като лечебен....ползвах го до миналия месец-покрива много хубаво и не е скъп-а го има във всяко магазинче за козметика...
Този на Манхатън не е ли антибактериалния, със синя капачка?
да същия е Simple Smileсъжалявам че чак сега отговарям,но сега го виждам

# 28
  • Мнения: 178
Благодаря ви,момичета ама май съвсем се оплетох newsm78!

# 29
  • Мнения: 433
защо не попиташ козметичката си?..аз така направих

Общи условия

Активация на акаунт