Добър акушеро-гинеколог - София

  • 2 331
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, мили дами! Преди един месец ме оперираха по спешност от апендицит. По време на лапароскопската операция докторът установява, че имам кисти на яйчника, една от които спукана и срастване на яйчника с червото. Всичко мина успешно, но искам да отида на преглед при акушеро-гинеколог в София. И затова ви моля да ми препоръчате някой добър. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 5
Болница "НАДЕЖДА", изключителни специалисти и много мили хора, работят със здравна каса и направление. Д-р Нели Димова, на нея поверих 20-годишната си дъщеря, много съм доволна, невероятен човек и професионалист.

# 2
  • Мнения: 14
Нели Димова вече не работи със здравна каса Sad

# 3
  • Мнения: 794
Ако предположим, че ти трябва АГ, който да е и специалист в лапароскопска хирургия, тогава бих ти препоръчала Д-Р Елиза Тюфекчиева (от МД, но си има и частен кабинет) или Д-р Божидар Славчев (пак от МД, но си има частен кабинет) или Д-р Румен Димитров (пак Simple Smile от МД, има частна клиника "Фемина").

Ходила съм на прегледи и при тримата, много добри специалисти в областта на АГ хирургията.

# 4
  • Мнения: 1 531
Здравейте, мили дами! Преди един месец ме оперираха по спешност от апендицит. По време на лапароскопската операция докторът установява, че имам кисти на яйчника, една от които спукана и срастване на яйчника с червото. Всичко мина успешно, но искам да отида на преглед при акушеро-гинеколог в София. И затова ви моля да ми препоръчате някой добър. Благодаря предварително!

Доц. Мария Попова в МБАЛ Сердика. Приема в кабинета си на бул. Сливница, 231. На лични, ако се интересуваш, мога да ти пусна телефоните.

# 5
  • Мнения: 4
Д-р Гунев от Майчин дом- работи в частния си кабинет на бул.Петко Славейков

Общи условия

Активация на акаунт