Мнения за д-р Марио Даводков при проблемно забременяване

  • 1 061
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
Търсих инфо за този доктор, но не  можах да намеря и заради това пускам нова тема. Моля тези, които са били при него да ми дадат информация и дали са доволни от лечението, на някоя дали е помогнал да забременее. Преди няколко дни ми го препоръча една моя леля(нейната снаха била при него и уж забременяла с негова помощ), но не ми даде подробна информация. Знам, че е добър по ФМ, но за лекуване на стерилитет не бях чувала. Аз ходя при друг доктор във Варна(за сега сме само на витамини) и се чудя дали да не посетя и Давидков.
Моля да си кажете мненията и всякаква информация, която знаете свързана с лекуването на стерилитета-цени, какви лекарства изписва и т.н.
Благодаря на всички предварително!

# 1
  • Мнения: 57
Здравей, аз посещавам клиниката на Д-р Давидков, но лечението си провеждам при Д-р Козовски . Ще чуеш и добри и лоши отзиви, но така е за всеки лекар. Най-добре е да се срещнеш с него и да придобиеш лични впечатления.

# 2
  • Мнения: X
Виж колко отговора имаш. виж и темата за д-р  КОзовски в Зачатие и си направи сама изводите. Съжалявам, че бях там!!!

# 3
  • Мнения: 57
Виж колко отговора имаш. виж и темата за д-р  КОзовски в Зачатие и си направи сама изводите. Съжалявам, че бях там!!!

Здравей, в смисъл не си доволна от Давидков или в това число влиза и Козовски, аз съм с много добри впечатления от Козовски. Би ли споделила Моля те.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2015, 21:03 от elli_melli

Общи условия

Активация на акаунт