Спешно търся добър гинеколог в София!!!

  • 9 003
  • 24
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Здравейте, спешно  ми трябва добър гинеколог в София.Цикълът ми закъснява с повече от 10 дни ,не съм бременна и в същото време имам постоянна болка и тъмно течение от няколко дена.Надявах се ,че може да ми закъснява на нервна почва ,а и в работата ми беше доста напрегнато последният месец.Но вече сериозно започнах да се притеснявам  и искам да намеря КОМПЕТЕНТЕН ЛЕКАР.Моля Ви помогнете ми.

# 1
  • Мнения: 5 867
Цената на прегледа има ли значение? Т.е. държиш ли да е с направление?

Питам, за да знам към кого да те насоча. Peace

Последна редакция: сб, 24 окт 2015, 00:15 от Гърне без похлупак

# 2
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Няма значение цената.Може и без направление да бъде.

# 3
  • Мнения: 5 867
Като изключително добри специалисти са спрягани Николай Попов, Румен Велев, Антони Ненов, Божидар Славчев  - някои от тях съм ги посетила лично, но те принципно се занимават с доста по-сериозни неща, операции и т.н. И за обикновен преглед може да отидеш при тях, но не знам дали ще си заслужава чакането и парите - мисля, че записват часове чак за няколко седмици напред, но за това не съм на 100% сигурна, вероятно зависи.

Иначе, чувала съм страхотни мнения за д-р Димитър Папукчиев (25 ДКЦ), но не съм ходила лично при него. Той вече работи със ЗК.

Успех! Peace

P.S.: Ако искаш, хвърли едно око и на тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=856625.0 - която пуснах преди време.

# 4
  • Мнения: 1 732
Аз мога да препоръчам д-р Христо Станков от Шейново.

беше в спасителния екип, благодарение на който сестра ми е жива. Февруари той ме оперира и всичко мина благополучно.

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Преди 6 месеца ми правиха конизация ,но не в България.Няма как  за момента ,да се консултирам с лекарката която ми я прави и за това съм притеснена повече от нормалното. Четох много добри отзиви за д-р Ганчева,но първият свободен час при нея е чак за 2.12.2015 ,а на мен ми се иска да отида на преглед колкото се може по рано.И без това вече се забавих доста ,докато се надявах всичко да си се оправи от самосебе си. Cry

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 11 989
Защо ти правиха конизация?
Препоръчвам да потърсиш добър онкогинеколог.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=866331.new;
на първа страница на тази тема има посочени добри лекари, виж кой ще те приеме най-скоро.

# 8
  • Мнения: 11 358
Освен Ганева има добри отзиви и за другите лекари в Щерев.

Но се успокой! Това кафяво течение може да се дължи на нисък прогестерон не е задължително да е нещо лошо.
Особено ако си около 40-те е напълно нормално в месеците без овулация да нямаш цикъл, а такова кафяво зацапване, което трае към 10 дена. Стискам палци  Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Препоръчвам д-р Петър Марков от МЦ "Марковс". Работи и в Майчин дом в Първа гинекологична клиника, ръководена от д-р Славчев.

# 10
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Освен Ганева има добри отзиви и за другите лекари в Щерев.

Но се успокой! Това кафяво течение може да се дължи на нисък прогестерон не е задължително да е нещо лошо.
Особено ако си около 40-те е напълно нормално в месеците без овулация да нямаш цикъл, а такова кафяво зацапване, което трае към 10 дена. Стискам палци  Peace

На 27 години съм .

# 11
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Защо ти правиха конизация?
Препоръчвам да потърсиш добър онкогинеколог.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=866331.new;
на първа страница на тази тема има посочени добри лекари, виж кой ще те приеме най-скоро.


Папилома вирус ....изменения III СТЕПЕН. Лекарката  прецени ,че конизацията ще е най-добрият вариант. Самата операция мина добре ,но след това забелязах промяна в цикъла ми.А сега даже не ми и дойде ,а това не ми се беше случвало до сега. За това и искам да направя консултация с добър лекар.

# 12
  • Мнения: 674
Доктор Еленчев от клиника Надежда. Само платен преглед.

# 13
  • София
  • Мнения: 983
И аз препоръчвам д-р Еленчев, последните ми 2 контролни прегледа (и аз съм с конизация) бяха при него и д-р Гунев, който ми я направи: много добър специалист, има частен кабинет,който съм посещавала, а иначе работи в МД София,но за там не знам дали/кога и как приема.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 989
И аз съм конизирана, бях с ЦИН 2. Оттогава ходя само при онкогинеколог за всичко.
Избери си някой от посочените тук или в темата, за която ти дадох линк.

Общи условия

Активация на акаунт