VIP Brother - Сезон 7, Тема 7

  • 74 566
  • 2 211
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607


Предаването се излъчва всеки делничен ден от 20 часа по Нова телевизия!

1. ПРЕСЛАВА - гост 2. ГЪМОВ 3. ДЕЯН

4. КИЧКА 5. МОНИКА 6. СВЕТЛАНА

7. ИВО 8. ЛЮСИ 9. ЛУНА

10. ЕРНЕСТИНА 11. РИТОН 12. ДЖОРДЖАНО

13. КРИСТИНА 14. ДЖИНО 15. КАТРИН

БОГДАНОВ АНИТА КИРИЛ

КАТЯ

Полезни линкове:

Официален сайт
Гледай на живо NovaPlay
Facebook Big Brother Bulgaria


Архив:
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4[/color]
Тема 5[/color]
Тема 6[/color]

от Мари....
https://drive.google.com/folderview?id=0B8Hhe961RmaffnZ6dm1OWnBt … M&usp=sharing

записи от живото

# 1
  • Мнения: 9 706
Първа! Първа! Първа!  Mr. Green

Спасих Кичка.

# 2
  • Мнения: 5 776
Мерси за темата Маме  bouquet
Гласувах за Кичка и Ернестина, от другите който и да си тръгне, все ще е заслужено. Все пак се надявам да е Иво  Peace

# 3
  • Мнения: 14 840
Спасих ,Ернестина
Още се надявам да я видя как подпалва паркета

Благодаря за темата

# 4
  • Мнения: X
Ох, какво пак е говорила Кичка тая сутрин? Чета призиви в нета, че ЦИК трябвало да се самосезира, заради предизборна агитация в деня на изборите от страна на Кичка Бодурова Shocked
Ще ме умори това моето Киче, такъв талант има да се забърква в каши, още в момента щом си отвори устата Laughing

# 5
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Спасих Ернестина.

# 6
  • Мнения: 19 053
Спасявам Кичка и Катрин

# 7
  • Мнения: 32 282
Ох, какво пак е говорила Кичка тая сутрин? Чета призиви в нета, че ЦИК трябвало да се самосезира, заради предизборна агитация в деня на изборите от страна на Кичка Бодурова Shocked
Ще ме умори това моето Киче, такъв талант има да се забърква в каши, още в момента щом си отвори устата :lol:

И аз затова си я аресвам. Все забърква каши. Ама го прави естествено и винаги с добри намерения  Joy

Спасих Кичка ъф корс и Катрин. Катрин я save-нах, за да продължи да лази по нервите на съквартирантите.

Мерсаж за темата Маме.  Grinning

# 8
  • Мнения: 4 188
Спасих Ернестина и Кичка.

 bouquet

# 9
  • Мнения: 3 154
Много, много  се съмнявам, че Кичка, заедно с Ритон ще са последните финалисти - някак прекалено е драматично, твърде предсказуемо и доста излишно вече - щото отдавна не се разчита на SMS, за да създават чак такава драма.  Г-жа Бодурова я използваха като ракета-носител на формата този сезон -както беше с Пламен Медаров, за да завихрят сюжетите около нея и да отнесе негативите естествено. Виж баш до финала надали ще я пуснат Confused  - предполагам ще е на почетното трето място, а на финала ще останат Ритон и някой от по-дребните - Ерна, Криса може би. Така ще изглежда съвсем закономерна и в реда на нещата "победата"  на Ритон.  Wink

# 10
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Голям цирк ще стане, ако Катрин остане, за сметка на Иво. Иначе очаквам Слабаков в студиото да защитава жена си.

# 11
  • Мнения: 14 840
Ох, какво пак е говорила Кичка тая сутрин? Чета призиви в нета, че ЦИК трябвало да се самосезира, заради предизборна агитация в деня на изборите от страна на Кичка Бодурова Shocked
Ще ме умори това моето Киче, такъв талант има да се забърква в каши, още в момента щом си отвори устата :lol:

И аз затова си я аресвам. Все забърква каши. Ама го прави естествено и винаги с добри намерения  Joy

Спасих Кичка ъф корс и Катрин. Катрин я save-нах, за да продължи да лази по нервите на съквартирантите.

Мерсаж за темата Маме.  Grinning

Мен пък точно това ме дразни в Кичка.Вечно е оплескала нещата
Сякаш става дума или за неосвестил се тийнейджър или за човек с деменция
Еми не може жена с нейния статут , с нейните претенции вечно да не е разбрала .Не може първо да действаш ,после да мислиш.... и накрая рев в тоалетната
С добри намерение ама  резултата е винаги ред сълзи ,ред сополи

Голям цирк ще стане, ако Катрин остане, за сметка на Иво. Иначе очаквам Слабаков в студиото да защитава жена си.

Танев едва ли ще го преживее това.И ще се радвам да видя Слабаков

# 12
  • Мнения: 14 506
Не бих спасила нито един от номинираните Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 5 508
Гласувам за Ернестина. Надявам се Иво да се махне вече Naughty

# 14
  • Мнения: 32 282
Ох, какво пак е говорила Кичка тая сутрин? Чета призиви в нета, че ЦИК трябвало да се самосезира, заради предизборна агитация в деня на изборите от страна на Кичка Бодурова Shocked
Ще ме умори това моето Киче, такъв талант има да се забърква в каши, още в момента щом си отвори устата :lol:

И аз затова си я аресвам. Все забърква каши. Ама го прави естествено и винаги с добри намерения  Joy

Спасих Кичка ъф корс и Катрин. Катрин я save-нах, за да продължи да лази по нервите на съквартирантите.

Мерсаж за темата Маме.  Grinning

Мен пък точно това ме дразни в Кичка.Вечно е оплескала нещата
Сякаш става дума или за неосвестил се тийнейджър или за човек с деменция
Еми не може жена с нейния статут , с нейните претенции вечно да не е разбрала .Не може първо да действаш ,после да мислиш.... и накрая рев в тоалетната
С добри намерение ама  резултата е винаги ред сълзи ,ред сополи



Ако няма кой да прави цирк, ще ни е скучно  Mr. Green
Даже ако не правеше такива неща, щяхма да я обявим за безлична и скучна.

Общи условия

Активация на акаунт