Фермата- сезон 1, тема 4

  • 54 534
  • 865
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
“Фермата” е вълнуващо телевизионно риалити, излъчвано с грандиозен успех в над 50 държави по света. “Фермата” има доказан интернационален успех, дължащ се на оригиналността и невероятното качество на формата.

Описание:

Скрит текст:
„Фермата” ще върне 16 българи 100 години назад във времето, за да живеят 3 месеца далеч от пътища и градове, без течаща вода и ток, без удобствата на модерната цивилизация. Животът в изолираната ферма е тежък, но за всички тези, които мечтаят за романтичния живот от миналото, това е шансът да разберат какъв точно е бил той... За да оцелеят участниците ще трябва да се научат да се грижат за земята и за животните около тях, тъй като единственото нещо, което ще имат на масата си е това, което ще произведат със собствените си ръце. “Фермата” е едно романтично пътешествие назад във времето, но освен това е и състезание, в което всяка седмица, след зрелищни дуели, един участник ще отпада, а победителят във Фермата ще спечели 100 000 лева.

Менторът

По време на своя престой във фермата участниците ще получават помощ от своя Ментор. Той ще бъде съвсем истински и колоритен фермер, който ще им помага в ежедневните сблъсъци с фермерсkия живот, ще ги съветва как нещо да бъде направено в случай, че участниците не могат да се справят съвсем сами. Менторът ще дава на участниците основни наставления как да се грижат за животните и за градината, ще им покаже как да облагородят оборите си, ще ги учи на тънкостите на различни занаяти, ще им покаже как сами да си правят хляб, сирене, кашкавал, масло и прочие. Менторът ще има достатъчно богат опит, за да може да дава необходимите съвети за всичко, свързано с живота във фермата. Освен това, всяка седмица той ще дава на участниците различни задачи, обвързани по тематика с живота във фермата. Успешното справяне с отделните задачи по един или друг начин ще подобрява условията във фермата и ще помага на участниците да превърнат живота си там в по-приятно предизвикателство.

Фермер на седмицата

Всяка седмица един от участниците ще бъде избиран за Фермер на седмицата. Той/Тя ще се ползва със сериозни привилегии - ще живее в самостоятелна постройка, в която ще намери повече удобства от главната къща; ще получи мигновен имунитет от елиминиране за конкретната седмица, ще има право да избира 2-ма чираци – един мъж и една жена, ще седи на централно място на масата за хранене, ще разпределя отговорностите по изпълнението на седмичните задачи и цялата останала работата във фермата между останалите участници; ще отговаря за хазната.

Чираците

Избраните чираци ще трябва да се преместят в бедняшка колиба и да живеят в непосредствена близост с животните цяла седмица. Те ще трябва да прислугват на останалите – да се грижат за прането, почистването, готвенето, сервирането на храната, да вършат главната мръсна работа покрай животните и т.н.

Елиминации

Освен предизвикателството за участниците да се справят с тежките условия на живот във Фермата, всяка седмица един от тях ще отпада. В края на всяка седмица двама участници ще се изправят на дуел един срещу друг.

Как се определят двамата дуелисти?

Участниците във Фермата ще посочват първия дуелист, като това трябва да бъде един от двамата чираци на седмицата – мъжът или жената. Първият дуелист сам избира своя опонент, който трябва да бъде от същия пол. Вторият дуелист пък има правото да избере естеството на самия дуел.

Дуел

Дуелите ще тестват силата, сръчността и фермерските знания на двамата дуелисти. Преди да се изправят един срещу друг, те ще прекарват последната нощ, отделени от групата - в две отделни колиби, където да се подготвят за дуела. Този, който загуби дуела, напуска фермата завинаги и така докато накрая не останат само финалистите.

Победителят в първия сезон на Фермата в България ще спечели 100 000 лв!

https://www.facebook.com/dimitar.gospodinov.9?fref=pb&hc_loc … ef=friends.recent
https://www.facebook.com/asen.alejandro?fref=pb&hc_location= … ef=friends.recent
https://www.facebook.com/salim.mehmedov.5?fref=pb&hc_locatio … ef=friends.recent
https://www.facebook.com/jorko.tsanov?fref=tl_fr_box&pnref=lhc.friends
https://www.facebook.com/simeon.naydenov.12?fref=pb&hc_locat … pnref=friends.all
https://www.facebook.com/maria.wyatt.12?fref=pymk
https://www.facebook.com/vessotan?fref=pb&hc_location=friend … pnref=friends.all

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 17:02 от Тарталета

# 1
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Довечера ще разберем какво е решил Гошко и от кво се е шокирАла Мара.
Мен връщането на Асенчо съвсем ме вкара в мисли за "велика конспирация" .  А предложението му да падне на дуел с Митко - това си беше жива излагация от страна на сценаристите. То го предполагах, че може да го решат, но като го И чух, щях да падна.

Явно в този формат не са забранени уговорките, иначе трябваше да ги санкционират.
Мен лично предложението на Асен да падне от Митко не ме шокира, тъй като преди това гледахме същото предложение от Алла - да падне от Мария.

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 954
Жорко да вземе да номинира Норчето за фермер Laughing

# 3
  • Мнения: 31 374
Довечера ще разберем какво е решил Гошко и от кво се е шокирАла Мара.
Мен връщането на Асенчо съвсем ме вкара в мисли за "велика конспирация" .  А предложението му да падне на дуел с Митко - това си беше жива излагация от страна на сценаристите. То го предполагах, че може да го решат, но като го И чух, щях да падна.

Явно в този формат не са забранени уговорките, иначе трябваше да ги санкционират.
Мен лично предложението на Асен да падне от Митко не ме шокира, тъй като преди това гледахме същото предложение от Алла - да падне от Мария.
Подкрепям. bouquet

# 4
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Жорко да вземе да номинира Норчето за фермер Laughing
По-шокиращо е да избере някой от мъжете  Laughing
Тарти, благодаря за темата bouquet

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
На Мара залагам аз, геят е твърде ясен сякаш.

# 6
  • Мнения: 18 037
На Мара залагам аз, геят е твърде ясен сякаш.

И аз така мисля за жалост

# 7
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
На Мара залагам аз, геят е твърде ясен сякаш.

Е тя тогава що е шокирана? И какъв е удара по женския лагер?
Или викате само ни дразнят сценаристите Wink

# 8
  • Мнения: 18 037
На Мара залагам аз, геят е твърде ясен сякаш.

Е тя тогава що е шокирана? И какъв е удара по женския лагер?
Или викате само ни дразнят сценаристите Wink

Аз поне не съм гледала промото още, не знам  Peace
Може пък Жорж да е решил да направи нещо мъжко  Mr. Green

# 9
  • varna
  • Мнения: 871
Нали уж се връщал първият отпаднал от предаването, който в случая е Асенчо. Значи трябва бая назад да почва конспирацията, ако има такава, още с избирането от Веско на Асен, който пък избра Сашко newsm78

# 10
  • Мнения: 9 865
Някой питаше защо върнали точно Асен, нали организаторите твърдят, че връщат първия отпаднал, това беше Асенчо. Ако беше Дони или някой друг, вероятно щяха да върнат него.
Може и да сте го уточнили вече... ако да, бройте го за запис.

Мда... пост преди мен е казано. Crazy
Трябва ми самозастрелващ се емотикон.

# 11
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Най - напред да благодаря на Тарти за темата. bouquet
На секънд хенд да се подпиша под това мнение
Скрит текст:
Цитат
Изключително неподходящи коментатори. Неадекватни, преднамерени, зле аргументирани /ако изобщо може да се говори за аргументация каквато и да била/. Не виждам смисъл всички да подкрепят един и същи персонаж. Трябва да има защитници и на двамата играчи, за да има диалог. Това тази вечер беше едно безсмислено кудкудякане. И се сипеше глупост след глупост. Хайде, той Варсамов е ясен - на него мозъчето му е стафидка, морал липсва, ценностна система - съвсем. Но другите бяха абсолютни конници без глава. Гого бил победител. И той като БСП на избори. Какъв победител е??? Че той беше брутално размазан! И то не на игрите, където беше очаквано. А там където "интелектът" му трябваше да посече противника. Е, да, ама не! Е, тогава? Пълна излагация. Да, Гого беше безапелационен победител по злост, глупост и подлост. Изумително зло човече! Изобщо, става все по-грозно. Включително и в студиото. Всъщност, глупостта в студиото, стелеща се като гъста мъгла под планински връх беше изненадващ за мен. Не двубоят.
аз половината неща ги казах снощи, но все пак.
И на трето място да си кажа и моето мнение за това, което сте коментирали нощес.
Изобщо не разбирам и не се съгласявам с довода, че върнали Асен заради Митко. Не гледате ли, не слушате ли? Значи ясно си казаха хората - връщат първия отпаднал, в случая това беше Асен, казаха, че и в другите страни било така, сега - ако някой от любителите на Агата Кристи е гледал чужд формат, тоест продукция, и там връщат втория, пък тук побългарили - ще се съглася. Но само защото на някой не му харесва Митко и поддръжниците му да се говори за световна конспирация - айде нЕма нужда. Чисто съвпадение си беше това с връщането на Асен. Че е точно Асен, а не Моника да речем.  И също така не вярвам, ама изобщо не вярвам на теориите за заговори предварителни и последващи между Варсамов и Митко, злобата и простотата /вродена за жалост, смятах, че е резултат от лоша среда, но уви - вродено е/ на Варсамов няма как да му позволи да е в мир със себе си ако се включи в нещо подобно. За Мен Димитър си е индивидуален играч, който във фермата намери поддръжници в лицето на Дони и Асен заради всичко друго, но не и заради интриги и манипулации. Постоянното повтаряна на пианиста, че бил видиш ли, "използван" от Митко - използван за какво, срещу кого, за какво? Какво спечели Димитър заради Георги, или въпреки него? Спомня ли си някой, че най - напред конфликтът беше именно между затворника и Мара джуката, той тръбеше наляво и надясно колко не може да я понася и търсеше постоянно поводи за война с нея? Какви интриги, какви пет лева? Да не би Димитър да го е насочил към тези крясъци и обиди, той Варсамов просто не можеше, не знаеше да комуникира по друг начин.
Как можа Мара да каже снощи - "Връщането на Димитър означава интриги" Shocked, та то никой не говори с него, с кого и как ще плете интриги? Те само Асен и Райно го отразяват като човек, и тяхното мнение е ясно, тя е толкова тъпоъгълно същество, че няма как да го вдене това. ooooh! Всички интриги тръгнаха от гейчето от Пирдоп с прословутата бележка, продължено достойно от джуклестата простакеса, оттам и разцеплението на лагери се почна, съответно с прескачането на Варсамов от един в друг като типичен представител на гей - дружинките /разлика в манталитета на двамата Жоровци няма бай дъ уей/. Но това е ясно на всеки грамотен и умен човек, гледащ предаването. По жалкото е как там присъстващите се оставиха едно момче с объркана сексуална ориентация и една "жена" с доста ясно изразена такава и ползваща я със специфично предназначение да им промият мозъците до степен шизофренна? Да си свидетел на изборът на Мара на съперник Янина /именно защото е слаба, според Мара, и оная ѝ "легна"/; на изборът на Варсамов на Райно /след всичките му грозни закани към Веселин и самодоволни приказки за "мъжкарство" и сила Tired, и след като Райно го размаза да се оправдаваш с пръст, кръст и г.з/; и въпреки това да седиш и да плюеш и нападаш Димитър, че избрал "една от тях"?????? WTF? Какви са тези хора без мнение, без път и посока? Ще върти глава рускинята  "Зло победило добро"????? Жалка работа. Stop
Гея е предвидим, според мен. Ако не е Мара, ще е Нора, досега все права излизах с предположенията си за него.

# 12
  • Мнения: 18 037

Как можа Мара да каже снощи - "Връщането на Димитър означава интриги" Shocked,

Ей това беше върха на наглостта снощи  Crazy

# 13
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079

Как можа Мара да каже снощи - "Връщането на Димитър означава интриги" Shocked,

Ей това беше върха на наглостта снощи  Crazy

Това беше направо изказването на века.
Merri_An напълно съм съгласна с теб. И аз многократно това повтарям, че не Митко използва Варсамов, а точно обратното и че точно педито направи първата интрига заедно с Мара и т.н.

# 14
  • Мнения: 3 749
да попитам какво се случи после с "намерената" бележка, имаше ли обяснения нещо, сега се сетих за нея и след като видяхме как Марчето си направи "шега" с Веселин със скритите ябълки, имам съмнения дали не е било пак нейна лудост и се потули всичко след това 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт