Дисниленд Париж - тема 2

  • 92 758
  • 751
  •   1
Отговори
# 405
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Mila_MN, оттук можеш да видиш програмата.

http://download.disneylandparis.com/Disneyland-Paris_Shows-and-Parades.pdf

Но в момента още не е заредена. Търси я ден, два преди датата.
Вие ще сте там по времето на две програми за два периода:
11.6-17.6
18.6-24.6

Първата можеш да си я разпечаташ оттук, за да се ориентираш. Втората - направо оттам.
Програмите ги има в оригинал на входовете на двата парка.

Jedi Training Academy e нещо много забавно, за деца от 7 до 12 години. Записването за участие става в самия ден. Провежда се във Видоепололис. В момента записването стартира в 10,45 до свършване на местата (по 16 деца на представление). Хубаво е да сте на опашката в 10 часа, за да вземете час (имайки предвид колко много хора има в момента), може и 15 минути преди 10 за по-сигурност. Може един да чака, останалите се разхождат. В момента, в който пуснат опашката и на гишенцето ви дойде ред ОБАЧЕ, детето трябва да е до чакащия, за да се представи. Можете (ако не са заети всички тайм слотове) да си изберете желан час за участие според програмата ви за деня (може да искате да гледате парад, да имате запазен час в някой ресторант и т.н.). Часовете са описани в дневната брошура, мога да ги напиша, ако трябва. Дават ви картонче и трябва да се явите половин час преди шоуто за подготовка (обличат детето в джедайски дрехи, показват им позициите, в които ще стоят на сцената, учат ги как да включват, изключват меча и какви са движенията за битката с Дарт Вейдър). С тях може да влезе един родител, за да снима. Другия отива на сцената и заема удобна за снимане позиция (в този момент тече предното шоу, като станат родителите, може да се седне на добри места). След обучението идва ред на децата. Излизат на сцената под звуците на тържествена музика, а съпътстващите родители имат честта да седнат на първия ред (гледайте да седнете така, че да можете да виждате детето, помолете родител да се смените, не е проблем).

Накрая дават на децата сертификати, нашият стои в почетна рамка.

Ако има още неясноти, питайте.

Последна редакция: чт, 02 юни 2016, 13:29 от Mileto

# 406
  • Мнения: 1 829
Всичко е както го е описала Милето Hug Ние се отказахме точно поради факта, че и тук трябваше да чакаме поне един час само за да се запишат ooooh! Но ако имате време предполагам си заслужава Heart Eyes

Ето още един сайт с програмата, който аз много харесвам и ползвах за подготовката Flutter

http://www.hellodisneyland.com/calendrier/horaires-et-programme- … disneyland-paris/

# 407
  • Мнения: 112
Благодаря ви! Страхотни сте!
Всичко ли от програмата е безплатно - и кината?
Има ли други спектакли, където могат да участват децата освен Jedi Training Academy?
Нещо за момичета има ли?Simple Smile

# 408
  • Мнения: 356
Хора, а покрай тези наводнения в Париж има ли отражение върху атракциите в Дисниленд?

# 409
  • София
  • Мнения: 3 854
Хора, а покрай тези наводнения в Париж има ли отражение върху атракциите в Дисниленд?
Аз не зная има ли затворени атракции, но моят съвет към всички заминаващи, към които времето няма да е благосклонно и ще вали, задължително непромокаеми обувки.При нас уж не беше някакъв супер силен дъжд (само вечерта, през деня ръсеше леко) и уж бяхме добре обути - всички бяхме с малко или много мокри крака.В резултат като се върнахме всички се разболяхме.Видях, че масово децата са с гумени ботушки и с право, имаше доста много локви.
Въпреки това, изживяването не може да се замъгли от един дъжд Simple Smile.

# 410
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Париж и Дисни са на съвсем различни места. Дисни си е с неговите си изкуствени реки, езера, няма как да е наводнено.
Да, винаги трябва да се мисли за облекло при дъждовно време. Дъждобрани можете и оттук да си вземете на много по-ниска цена, необемисти чадъри.

Всичко от програмата е безплатно, влиза в цената на билетите. Плащате си в магазините за сувенири, в ресторантите.

Друго участие, точно като в Jedi Academy, няма. Има много срещи с дисни герои, среща с принцеси в специалния павилион, шоуто в Чапарал Театър, което започва скоро (вчера му беше soft opening-a).

# 411
  • Мнения: 937
Здравейте, и ние се завърнахме - 20 годишното чакане да отида там си струваше, а какво по хубав от това че го споделих с дъщеря си. Както всички преди мен ще кажа, това е магия, няма малки, няма големи всичко е веселие и музика. Времето не беше с нас, но това нито за час не ни отдели от вълшебството. Ние бяхме 4 дни и на последния определено скучахме и се редихме на опашки за снимки с герой, качихме се на абсолютно всичко, което работеше, дори и на по бебешките неща, доста от атракциите повторихме и потретихме.
Рождения ден в ресторант Инвеншънс беше черешката на тортата ни, благодаря на Милето за препоръката.
Завиждам благородна на всички на които им предстои.

# 412
  • Мнения: 4 762
Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала, но ви чета. Предвидила съм Дисниленд за догодина и в тази връзка искам да попитам по-опитните колко по-рано трябва да резервирам, за да докарам възможно най-ниските цени - става въпрос за престой от 3-4 дни. Повече не мога да издържа. Миналия път резервирах един месец по-рано, ама такива бяха обстоятелствата и хич не ми излезе евтино - отделно, че бяхме двама възрастни, един тийн и едно полубебе.

Галюшана, би ли споделила за празнуването на РД? Мисля си пък дали да не заведа детето за РД - пада се в началото на септември, точно преди началото на тукашната учебна година, но дали си заслужава за петгодишния РД или да отложа РД за по-нататък? Това пак за догодина - тази година вече съм я подредила откъм ваканции и отпуски.

# 413
  • Мнения: 1 829
Nedi, аз резервирах три месеца по-рано и офертата беше добра. Сигурно може и по-добре, ама струва ли си изобщо да го мислиш Flutter

За мен два дни си бяха достатъчни, но всеки сам си преценява.

Галюшана, радвам се, че сте изкарали хубаво, въпреки ужасното време ooooh! При нас единият ден преваляваше и честно казано беше малко тъжно, но на следващия имахме слънчице и оценихме хубавото време! Паркът е къде по-прекрасен когато не те вали Mr. Green

# 414
  • Мнения: 4 762
Nedi, аз резервирах три месеца по-рано и офертата беше добра. Сигурно може и по-добре, ама струва ли си изобщо да го мислиш Flutter

За мен два дни си бяха достатъчни, но всеки сам си преценява.

Три месеца е поносимо, мислех си, че е добре по-рано. Май горе-долу толкова трябва и за влака, за да се хванат по-евтини билети - не ми се ходи с кола. Ние бяхме три дни и беше добре, та си мисля пак за нешо такова. Миналата година обаче го нямаше проблемът с магазините, т.е. желанието на детето да влиза в магазини. Предполагам обаче, че догодина няма да е така и ще трябва да влизаме във всяко нещо с четири стени и покрив. Май ще трябва специално да го инструктирам предварително.

# 415
  • Мнения: 937
Аз лично резервирах 5 месеца по рано, защото промоцията беше с подарък 2 нощувки, а в момента е 1 нощувка, за това имах 4 нощувки в Санта Фе, като 2 са ми подарък. В момента с наличните аткракции ние ги обходихме за 2 дни и половина, после вече повтаряхме, не сме се качвали само на две от тях –детето го достраша. Заради дъжда ходихме до аквариума, които е на една спирка от Дисни и там загубихме половин ден, но си струваше на малката много й хареса. Но времето ни стигна, защото са затворени наистина доста неща в момента. Тъй като имахме 4 дни в които да гледаме парада, на третия го пропуснахме и през този един час, се качихме на 5 атракции без да чакаме изобщо, просто отиваме и влизаме, хората си бяха по улиците да чакат парада и тогава беше най-готиното ни време там. Има наистина много хора и чакане от 40 нагоре беше нормално. На Рататуй един се редеше друг взимаше фаст пас, и така два дни подред за да се качим 4 пъти, наистина е много приятно. Дисни студио го разгледахме първо, защото е по малко и после в парка. Возихме се дори на вътрележките, само и само да правим нещо. Остана време и за снимки с герой с чакане пак от 30 мин. нагоре. Така че, 3 пълни дни са достатъчни на този етап. Бяхме със стандартен ваучер, бях направила резервации по телефона и всичко беше точно, никъде не сме имали проблеми.
Nedinka -За годините на детето на мен лично ми се струва малка, но ако имате възможност да го посещавате и друг път е без значение, за нас това е преживяване един път в живота и чаках да е на възраст хем да има детско, хем да осъзнава случващото се и се надявам да има спомени. Деца там има всякакви, по малките са по изнервени по опашките, по изнервени родители съответно видях, докато ние си чакахме спокойно, говорехме си и не се усещаше чакането. Рождения ден на рецепция при настаняване казах че имаме рожденичка, дадоха й малък подарък и значка с името, която носеше на дрехата си цял ден, честно казано свободно разхождащи се герой не видяхме, притичваха към мястото за снимки без да обръщат внимание на децата които им викаха, за това не мога да кажа че има някакъв ефект от значката. А да по време на парада една от принцесите я посочи и й каза Happy Birthday, но тя не го видя това, аз й го казах. По съвет на милето резервирах вечерята в Inventions ресторант с герой, ползвах ваучерите които имам и доплатих на място разликата, но пък се снима с 5 героя без да чакаме за това. Торта също си заявих от тук през сайта заедно с резервацията на хотела още, носех си свещичките цифри, но те имаха от обикновените ако забравите.
Вечеряхме в Plaza garden и Billy Bob и двата са много красиви като интериор, като кухня са различни, но много разнообразни и вкусни неща имат.
Ако искате мога да кача някоя снимка за вдъхновение.  Heart Eyes

# 416
  • Мнения: 4 762
Галюшана, мерси за споделеното. Две нощувки подарък звучи много добре, ама пет месеца по-рано ми се струва трудно да планирам такова нещо. Трябва първо да видя календара за учебната година  newsm78.

Ние живеем на час и половина с влака от Дисни (в Белгия), ама не можем да ходим всяка година - не са само финансите, ами и времето не стига за всичко, което искаме и трябва да направим. Така че ще помисля за РД, може би някой по-нататък е по-подходящ, както ти си казала.

А за снимки винаги съм насреща, така че ако имаш време и желание, качи - ще се радвам да видя.

# 417
  • Мнения: 1 829
Неди, и на мен ми се струва много 5 месеца по-рано, но офертата наистина е била добра! За съжаление обаче това значи, че освен 2-те безплатни нощувки ще са необходими средства за прехрана през това време, та ние затова се спряхме на една нощувка. Децата ни излязоха "без пари" и сумата беше прилична (ако може да се говори за такива суми в Дисниленд Mr. Green) Може би 2 нощувки е оптимален вариант, за да не препускаш много!

# 418
  • Мнения: 937
Ето няколко снимки.
Само да спомена, че платих парите на два пъти, по голямата част  беше месец преди датата на настаняване.





# 419
  • Мнения: 1 750
А защо не са работели много неща? Юли добър вариант ли е за посещение? Има ли тогава оферти, дори и 5м. по-рано?

Общи условия

Активация на акаунт