Еркан Петеккая-филми,изяви,колеги,"Paramparça-Твоят мой живот "~Тема 107

  • 101 267
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 803
   





         

Beyaz Gelincik 2005
Памуковата принцеса

Може да гледате сериите във V BOX7ТУК


Sessiz firtina 2007
Тиха буря



Son Bahar 2008
Любов назаем

Сериите с БГ аудио във V BOX7ТУК


Gecenin Kanatlari 2009
Крилете на нощта

Игрален филм...с БГ субки и аудио...ТУК


Oyle Bir Gecer Zaman Ki 2010-2011
Времето лети



Dila Hanim 2012-2013
Дила ханъм



Yeni Dunya 2014

Игрален филм ,чиято премиера беше на 6 март.


И...новият сериал с Nurgul Yesilcay



Всеки понеделник от 20ч. по STAR TV





Всеки делничен ден от 20ч. по БТВ



Продукция на:Ендемол Турция
Режисьор:Джевдет Мерджан/Алтан Дюнмез
Сценарист:Йълдъз Тунч




         
ЕДНА ЛЮБОВ,РАЗБИТА НА ПАРЧЕТА
Нито могат да бъдат заедно, нито могат да се разделят...
Историята на една голяма, разбита на парчета любов...
Двама души, които принадлежат към различни светове, нито могат да се разделят,
нито да се съберат...
Две катастрофи /два инцидента/ ще пресекат пътищата на 6 души...
Гюлсерен живее с 14 год. си дъщеря и зълва си в много трудни икономически условия...
Младата жена, чийто съпруг я е изоставил преди години, в един дъждовен ден, в резултат на едно травмиращо събитие се сблъска с Джихан.
Джихан, който е женен и има две деца. Един добър баща, смел бизнесмен,
без щастие в живота му. Преди 15 години, с две произшествия, животът и съдбата
на две жени, един мъж и три деца, без да очакват, завинаги ще бъдат свързани един с друг.
Много въпроси без отговор, без възможност да се намери решение.





                             

 
   
     
   


 


                             








       



     





   




                         



Последна редакция: ср, 09 дек 2015, 23:26 от Svet_sz

# 1
  • София
  • Мнения: 5 334
Пу, първа! Flutter bowuu

Свееет, за пореден път благодаря за хубавата и уютна темичка. Със здраве да си я изпишем! Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 27 478
Светле  newsm51 smile3525

 Тинииииииииии Mr. Green
Скрит текст:
Crazy

Скрит текст:

# 3
  • София
  • Мнения: 5 334
Тази снимка много ми харесва:



Особено черно-бяла - излъчва някаква достолепност. Ако и Нургюл беше на нея, щеше да е съвсем. Sunglasses Heart Eyes Heart Eyes

П.П. Феми, предупреждавай, бе, жена............ Отивам да ударя едно, за да се успокоя, че получих сърцетуп... Shocked Shocked Shocked
П.П.2 Предупреждавам те: bishop bishop bishop

Скрит текст:

# 4
  • София
  • Мнения: 6 287
Благодаря за темата!  bouquet

Тинче, прилича ми на онази снимка, на която са и четиримата, само дето тук Нургюл е изрязана.

Гледам "Черна обич" и мина фрагмана на Парченцата. Дилара наистина ли е бременна? Да не се окаже и Гюл скоро?  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 5 334
Благодаря за темата!  bouquet

Тинче, прилича ми на онази снимка, на която са и четиримата, само дето тук Нургюл е изрязана.

Гледам "Черна обич" и мина фрагмана на Парченцата. Дилара наистина ли е бременна? Да не се окаже и Гюл скоро?  Mr. Green
И аз се замислих да не е монтаж, че Ебру и Баръш ми изглеждат в онези пози, ама... ooooh!

Ще видим в следващия епизод дали наистина е бременна. Grinning Някой беше казал, че е възможно сериалът да приключи пак в родилното - Дилара и Гюлсерен раждат едновременно, в една и съща болница. Пак момичета (нали затова беше загатването на Джихан за момиченце). hahaha

# 6
  • Мнения: 10 803
Благодаря ви, моми4ета Hug Hug Hug

Даааааааа...Дито е хамилееееее... bowuu...чакаме и Гюл да ни зарадва Grinning Joy Joy Joy

Тине...не бях чувала за такъв крайй.... Naughty Shocked Joy Joy Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 6 287
Ще видим в следващия епизод дали наистина е бременна. Grinning Някой беше казал, че е възможно сериалът да приключи пак в родилното - Дилара и Гюлсерен раждат едновременно, в една и съща болница. Пак момичета (нали затова беше загатването на Джихан за момиченце). hahaha
Точно същото си помислих и аз.  Joy  hahaha

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 5 334
Да, значи наистина черно-бялата снимка е онази снимка. Както винаги, Нургюл е отрязана... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Впрочем, като видях горната снимка - още не мога да възприема Дениз... Не знам защо така... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 10 803
Защо ли са я отрязали  newsm78 ooooh!...явно "някои доброжелатели" #2gunfire #2gunfire #2gunfire...Нуришката е жена отвсякъде... bowuu Peace

На мен Дениз ми допада... Peace...да видим по нататък  Rolling Eyes

Аз изчезвамммммм,Тинеее Hug...Лека... smile3524 smile3524 smile3524  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 27 478
   Тинче да не сънуваш Мурат  фнимавай Joy    С Еркан и Ча ако  ша играят  сърцетупа ша е секи ден  Joy  бая алкохол ша гъвръткаме за успокоение   hahaha

 Лека  smile3524

Последна редакция: чт, 10 дек 2015, 01:38 от femmi2

# 12
  • Мнения: 2 131
Добро утро Свати Hug Hug Hug Hug

Скрит текст:

Адаш  Hug отново си направила чудесна тема, майсторка си,Аферим,Машалла smile3501 newsm51



Коментирали сте снимката от промото на 2сезон на сериала и че някой,, доброжелател ,,е резнал Нургюл
за съжаление доста са феновете на Еркан,руските и някои от турските които не харесват Нургюл и затова може би тя липсва на снимката  bowuu всеки си има вкус  bowuu

# 13
  • Мнения: 2 131
поздравче за Тинчето и всички фенове на Мурат Боз lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss



https://www.youtube.com/watch?v=C4WYc_uSJMU&list=PLA9383AF58 … 7663&index=86


# 14
  • Мнения: 5 435
Хайде и аз да не ви изгубя. Благодаря за темата!  bouquet
Харесва ми сериала и то много.
Благодаря на момичетата, които са превеждали сериите.  Hug По Бтв е един час и с тези реклами, почти нищо не може да се гледа.

Общи условия

Активация на акаунт