Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~75~

  • 21 524
  • 707
  •   2
Отговори
  • Мнения: 30 820
Fatih Harbiye




Резюме: В квартал  Фатих в Истанбул, живее младо момиче на име Нериман. В ранна детска възраст,
тя губи майка си, която е от богато семейство и сега Нериман живее с баща си и родната си леля Гюлтер. Тяхното семейство живее спокойно и спазва семейните традиции.
Нериман има приятел от детството - Шинаси, който е влюбен в нея и иска да създадат заедно семейство. Нериман мечтае да се измъкне от мизерията и нищетата, да разкъса оковите на деспотичните  правила и норми, които са насаждани от векове и насочва всичките си усилия за това.
В Истанбул Нериман има вуйчо, който е съдружник в компания "Арджаоулу Текстил". Той има две дъщери  - Дуйгу и Пелин. Маджит Арджаоулу е богат младеж, в който Пелин
е влюбена. По повод на неговото завръщане от Америка, Пелин организира тузарско парти. Въпреки, че Нериман не поддържа връзки със семейството на вуйчо си, по стечение на
обстоятелствата и тя е поканена на това парти. Там Нериман се запознава с Маджит и животът й коренно се променя.
С кого ще остане Нериман - с приятеля си от детството, Шинаси, или с първата си любов-Маджит...


Неслихан Атагюл е родена на 20 август 1992 г.  През 2006 година се снима в "Листопад", изпълнявайки ролята на Дениз (голямата дъщеря на Таксим). Участието в хитовата драма веднага изстрелва актрисата на върха. Следват "Първа любов" (филм-2006 г.), "Скъпи татко" (2011 г.), "Араф" (филм- 2011), "Животът продължава ( 2011-2012 г.) ,  " Това, което ми остана от теб" ( филм- 2015 г.) и Черна любов ( Kara sevda 2015 г. ). Първата й главна роля в сериал е във "Фатих Харбие" (2013 - 2014 г.). Актрисата печели редица награди за участието си във филма "Araf", като "Най-добра актриса" на фестивалите в Москва и Токио.





Кадир Доулу е роден на 19 април 1982 г. в гр. Мерсин. Първата му главна роля е в сериала "Малки Тайни" (2010 - 2011 г.) в ролята на Али (най-добрия приятел на Чет и гадже на Арзу.). Следват  "Мръсната седморка" (2012 -2013 г.),"Двете лица на Истанбул" (Fatih Harbie 2013-2014 г.), "Любов моя, Алабора" ( Sevdam Alabora 2015 г. ) и "Великолепният Век - Кьосем" (Muhteşem Yüzyıl - Kösem 2015г.)















                                             

Стари теми



Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12 Тема 13 Тема 14 Тема 15 Тема 16 Тема 17 Тема 18 Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33 Тема 34 Тема 35 Тема 36 Тема 37 Тема 38 Тема 39 Тема 40 Тема 41 Тема 42  Тема 43 Тема 44 Тема 45 Тема 46 Тема 47  Тема 48 Тема 49 Тема 50 Тема 51  Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема 55 Тема 56 Тема 57  Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61 Тема 62 Тема 63  Тема 64 Тема 65 Тема 66 Тема 67Тема 68 Тема 69 Тема 70 Тема 71 Тема 72 Тема 73 Тема 74





Приятни минути в темата!


   

    

    

 

 

# 1
  • Мнения: 5 138
Записвам се с едно хубаво Неслиханче, това момиче с каквато и прическа да е все е красива и и отива



Рени  Hug
Скрит текст:
ако ти се доядат идвай в нас имам цяла кутия Simple Smile

Мой си превод на озета 10еп.

Нихан не може да избегне въпроса за брака си. От отговора на Нихан у Кемал се появяват още повече въпроси. Емир търси кой е предал за капана на Кемал.
Прехвърля в главата си всички свои врагове и разпитва този когото най-много от всички подозира. Докато търси къртицата , той е още по-близо до най-слабото място в семейството на Кемал. Зейнеп опитвайки се да се спаси от брака със Салих тръгва по път , който и на акъла не би и дошъл. А Тарък в старанието си да се доказва , попада в неочаквана игра. Вилдан и Ондер крият своите чувства, за да скрият миналото си от всички. На вратата на Лейля отново ще почукат.Нихан започва за първи път да има съмнения за нощта в която даде съгласието си на Емир.Няма да губи и минута за да тръгне след следата, която намира.Докато Кемал търси отговор на въпроса ,който зародила Нихан в главата му, тя преминава през тъмната пътека.В това време Емир намира къртицата, която помогнала на Кемал.Различните пътища за Нихан и Кемал ги отвеждат в нова критическа точка.Тази точка ще ги доведе до нова безизходица.

Последна редакция: пн, 14 дек 2015, 14:30 от Г-жа Нервакова

# 2
  • София
  • Мнения: 13 621
Прехвърлям се вече в новата тема  Heart Eyes
Ренка  Hug love001
За това че не ни забравяш
Скрит текст:


# 3
  • Мнения: 22 037
Запис в новата тема  Whistling

Рьоне  Hug Heart Eyes bouquet

Да не съм с празни ръце, си сложа влюбените душички  Heart Eyes


Нервак, Неслихан става все по-красива  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 15 391
 Hug Hug Hug

            2 фрагман

# 5
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет моми4ета  Hug

Ренка  Hug за новата тема  bouquet
Невра4е, Hug  Еве  Hug  за преводите  bouquet
Георгиева  Hug за фрага  bouquet

нащо Нихан4е се загледа по Кемо и се удари в кофите за боклук  Joy Joy Joy

а Зейнепка хвърка ли хвъркааа,  Joy Joy Joy Joy да видим на къде ще отлети  Joy Joy

сега в туй резюме пак се споменава за миналото на Вилдан и Ондер  newsm78 има ли нещо друго или ще е само това дето ни показаха  newsm78

Емир разбира, 4е Нихан го е предала...това няма да е надобро!!!
Кемал 4акал отговор от Нихан, ами 4е тя нали му отговори, какво още 4ака  newsm78
и ще тръгнат по разли4ни пътища  newsm78 явно всеки ще си разследва за себе си  Joy Joy

Казах ви 4е Кемал запо4на да се разсъбли4а  Joy Joy Joy Joy ха сега и разкоп4ан, в следващия еп о4аквам да го видя гол в банята и Нихан да нахълта търсейки го  Laughing

# 6
  • Мнения: 30 820
bouquet сана не Mr. Green

Меги Hug Ирко Hug

# 7
  • Мнения: 22 037
Ако може да ми спестят голия Кемал в банята  Stop

Гале  Hug Heart Eyes bouquet

# 8
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ако може да ми спестят голия Кемал в банята  Stop

Гале  Hug Heart Eyes bouquet

 Joy Joy Joy Joy ще си затвориш о4ите джанъм беним  Joy Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 5 138
От фрага става ясно, че този когото Емир подозира и намира е Ондер
честито на позналите той е разбрал за аборта и е пратил снимката на Бану
но не той е човека с флашките , предстои да се убедите
Емир разбира ,че е той и го претрепа пред дома на Бану
Нихан е отишла в къщата на събитието от онази нощ както и предполагах по рано днес
Кемо я пита сигурна ли си че ще можеш да влезнеш в този дом отново и тя му отговаря ,че за да ги спаси е готова на всичко.

# 10
  • Мнения: 22 037
Кемал: Добре ли си?
Нихан: Какво те интересува?
Зейнеп: Защо ме доведе тук?
Емир: По-правилно е да попиташ... къде ще ме отведеш.
Асу: Снощи за пръв път останах у Кемал. Това беше най-хубавата нощ в живота ми.  #2gunfire
Кемал: Готова ли си да влезеш в този дом след толкова години?
Нихан: Готова съм да направя всичко, за нашето спасение.

# 11
  • Мнения: 30 820
От фрага става ясно, че този когото Емир подозира и намира е Ондер
честито на позналите той е разбрал за аборта и е пратил снимката на Бану
но не той е човека с флашките , предстои да се убедите
Емир разбира ,че е той и го претрепа пред дома на Бану
Нихан е отишла в къщата на събитието от онази нощ както и предполагах по рано днес
Кемо я пита сигурна ли си че ще можеш да влезнеш в този дом отново и тя му отговаря ,че за да ги спаси е готова на всичко.
bouquet

# 12
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Аз не мога разбера Нихан, какво я интересува каква нощ е била в живота на Асуто, ама айде чик от там ма, какво  я занимаваш с твоите сънища  ooooh!

# 13
  • Мнения: 9 530
Кемал: Добре ли си?
Нихан: Какво те интересува?
Зейнеп: Защо ме доведе тук?
Емир: По-правилно е да попиташ... къде ще ме отведеш.
Асу: Снощи за пръв път останах у Кемал. Това беше най-хубавата нощ в живота ми.  #2gunfire
Кемал: Готова ли си да влезеш в този дом след толкова години?
Нихан: Готова съм да направя всичко, за нашето спасение.
Браво , благодаря !А аз се ровя в ю-тюб за превод на английски !
Направо този сериал ме е обсебил - дано не го развалят с ориенталския си манталитет !

# 14
  • Мнения: 30 820
Аз не мога разбера Нихан, какво я интересува каква нощ е била в живота на Асуто, ама айде чик от там ма, какво  я занимаваш с твоите сънища  ooooh!
hahahaЕ как ма Laughing с Кемал нощ Laughing

Общи условия

Активация на акаунт