Приморско - 2016 г. - почивка без край

  • 101 975
  • 691
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
След Коледните и Новогодишни празници, все повече човек си мисли за този прекрасен сезон лятото- време за почивка и безметежност. Така ще и тази година, в прекрасния град Приморско. И всички, които  очакват лятото и почивката си в Приморско, сигурно ще споделят своите мнения и  очаквания за всичко, което ще направи почивката в Приморко, едно прекрасно преживяване, едно прекрасно синьото лято.

                                              ПРЕКРАСНО, ВЕСЕЛО ЛЯТО В ПРИМОРСКО!!!
                                                                      Hug  Grinning

# 1
  • Мнения: 43
Въпреки снега навън и лошото време, добре е, че е поставена темата за почивка в много, добрия град Приморско. Почивката там, наистина добре се получава,  в синьото лято и всеки, който е съпричастен към темата, може да потвърди това. Е, има и неща, които не винаги допринасят за това, но както се казва на всеки не може да се угоди. Laughing Но така сме хората, различни, ако сме еднакви, хич не е добре.  Laughing В последните няколко години, толкова много ни е харесала, почивката в Приморско ... и тази година, пак ще повторим. Обичаме, този град ...   Hug

Последна редакция: пт, 08 яну 2016, 11:42 от 11 minutes

# 2
  • Мнения: 2 530
Вместо запис - вече съм с ранна резервация за Белведере Приморско.

# 3
  • Мнения: 50
И аз да се запиша в темата - тази година в търсене на перфектната почивка за семейство с 2 деца: АИ + хубав плаж и анимация. Колебая се м/у Форест Бийч Приморско, Аркутино Фемили Резорт и Жеравите 2. И ако се напъна финансово - мечтаните Дюни Simple Smile
Приемам отзиви и препоръки. Иначе вече съм изпратила запитвания за цени през визит за 7 нощувки в началото на юли. Ще споделя разликата в цените като ги получа.

# 4
  • Мнения: 2 530
Отговорих ти в друтата тема.

# 5
  • Мнения: 14
Аз мисля да резервирам за Жеравите 2.Ние сме две семейства с по 2 деца.Всяка година ходим заедно на море и си избираме различни места,защото не сме попаднали на такова,което да повторим.
Има ли някой,който е ходил там?Някакви мнения,препоръки.......
Благодаря ви!
Мисля през Александрия травел да мине резервацията

# 6
  • Мнения: 551
Скок и аз тук-миналата година останахме много доволни от почивката си най-вече от плажа и чистотата на плажа...плиткото море.Тази година пак към Приморско сме се насочили-хотелчето и то беше супер... bouquet bouquet

# 7
  • Мнения: 14
Скок и аз тук-миналата година останахме много доволни от почивката си най-вече от плажа и чистотата на плажа...плиткото море.Тази година пак към Приморско сме се насочили-хотелчето и то беше супер... bouquet bouquet

В кой хотел се бяхте настанали вие?

# 8
  • Мнения: 551
Скок и аз тук-миналата година останахме много доволни от почивката си най-вече от плажа и чистотата на плажа...плиткото море.Тази година пак към Приморско сме се насочили-хотелчето и то беше супер... bouquet bouquet

В кой хотел се бяхте настанали вие?
Семеен хотел Анестез...близо до северен плаж с гледка от терасата към морето.

# 9
  • Мнения: 14
Скок и аз тук-миналата година останахме много доволни от почивката си най-вече от плажа и чистотата на плажа...плиткото море.Тази година пак към Приморско сме се насочили-хотелчето и то беше супер... bouquet bouquet

В кой хотел се бяхте настанали вие?
Семеен хотел Анестез...близо до северен плаж с гледка от терасата към морето.

А северния плаж как е?Чувала съм,че южния бил по хубав.

# 10
  • Мнения: 551
Определено и двата за семейства с деца са супер-плитки и чисти.На северният вятъра е малко в повече и съответно с повече вълни.Но е много чист дълъг и място има за всички.Ние бяхме в края на юли и началото на август.Последните 2 дена не ходихме на плаж-разхождахме се и отидохме да видим южният плаж-сякаш бяхме в друг град---колкото вълнисто на северният толкова спокойно на южният-Спокойно имам предвид за вълни иначе пълна лудница-хора много.Избора е на всеки както той си иска-ние предпочитаме северният-малкият се радваше на вълните много Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 43
Определено и двата за семейства с деца са супер-плитки и чисти.На северният вятъра е малко в повече и съответно с повече вълни.Но е много чист дълъг и място има за всички.Ние бяхме в края на юли и началото на август.Последните 2 дена не ходихме на плаж-разхождахме се и отидохме да видим южният плаж-сякаш бяхме в друг град---колкото вълнисто на северният толкова спокойно на южният-Спокойно имам предвид за вълни иначе пълна лудница-хора много.Избора е на всеки както той си иска-ние предпочитаме северният-малкият се радваше на вълните много Laughing Laughing

Да попитам Китенка как са цените в хотел "Анестес", през месеците, юли и август? Предварително благодарности, за информацията!  smile3501

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 16:30 от 11 minutes

# 12
  • Мнения: 43
Определено и двата за семейства с деца са супер-плитки и чисти.На северният вятъра е малко в повече и съответно с повече вълни.Но е много чист дълъг и място има за всички.Ние бяхме в края на юли и началото на август.Последните 2 дена не ходихме на плаж-разхождахме се и отидохме да видим южният плаж-сякаш бяхме в друг град---колкото вълнисто на северният толкова спокойно на южният-Спокойно имам предвид за вълни иначе пълна лудница-хора много.Избора е на всеки както той си иска-ние предпочитаме северният-малкият се радваше на вълните много Laughing Laughing

Да попитам Китенка, как са цените в хотел "Анестес", през месеците, юли и август? Предварително благодарности, за информацията!  smile3501

# 13
  • Мнения: 14
Определено и двата за семейства с деца са супер-плитки и чисти.На северният вятъра е малко в повече и съответно с повече вълни.Но е много чист дълъг и място има за всички.Ние бяхме в края на юли и началото на август.Последните 2 дена не ходихме на плаж-разхождахме се и отидохме да видим южният плаж-сякаш бяхме в друг град---колкото вълнисто на северният толкова спокойно на южният-Спокойно имам предвид за вълни иначе пълна лудница-хора много.Избора е на всеки както той си иска-ние предпочитаме северният-малкият се радваше на вълните много Laughing Laughing

Ние сме 2 семейства с  по 2 момчета #2gunfireТака,че и ние сме ЗА вълните LaughingВъпреки,че аз предпочитам море като езерце Hug

# 14
  • Мнения: 2 530
Най-доброто място за плажуване - между Северния и Перлата пред бар Интрига.

Общи условия

Активация на акаунт