Лазерно лечение на капилярен хемангиом

  • 1 497
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте мами, дъщеря ми се роди с лицев капилярен хемангиом на лявата бузка на лицето. Още на няколко месеца я водих при доста специалисти. Всички ми казаха да изчакам. Последно бях на консултация в ВМА при др. Кадурина и др. Шеф. Това беше преди 5 години. От тогава изчаквам, но след 2 г. дъщеря ми започва 1 клас. Искам до тогава да взема някакво решение за нея, защото децата са лоши и не искам да я наранят с обидни определения. Дерматологичната клиника е закрита във ВМА и аз търся добър специалист. По скоро ме интересува къде е лазерът от ВМА, защото ми казаха, че е най-добрия в България. Ако някой има някаква информация ще бъда много благодарна да я сподели с мен или да ми каже как протича лечението с лазер на хемангиоми.

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте , прочетох темата ви и искам да помогна . В ВМА съм си правил процедури за отстраняване на хемангиом  след като затвориха на Кадурина центъра от която има колкото доволни толкова и не доволни  всеки случай е индивидуален при някой има ефект от първия път при други не. В момента съм си направил същата процедура в Варна при Доктор  Юлиян Пенев от която имаше видим ефект от първият път  потърсете го в Google  не искам да правя реклами на сайтове и т.н .Късмет

# 2
  • в джунглата
  • Мнения: 916
 За хемангиоми прероръчвам доц. Стефанова в Пловдив. Доста е писано за нея, така че има какво да се чете Peace

Общи условия

Активация на акаунт