ЕЛП 52 - сушена, веяна, паприкована

  • 31 481
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • n/a
  • Мнения: 3 341

Ло, вярваш или не, но докато не те прочетох, не осъзнавах, че е петък.  Laughing


Вярвам, вярвам  hahaha
Аз и досега допускам, че греша с петъчния поздрав.
За радост или не - никой не ме поправя. И пак ми е
трудно да го повярвам  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 3 784
Добре, че е поздравът ти, да маркира петък, че иначе като нищо всички ще го пропуснем!  Hug Съвсем сериозно казано.

Последна редакция: нд, 17 апр 2016, 00:23 от Априлска вълшебница

# 722
  • Мнения: 3 736
Аха, и винаги бързаш да се запознаеш с
енотите, нали? И аз така  Mr. Green

Разбира се, изисква го елементарното възпитание.  Mr. Green

# 723
  • София
  • Мнения: 5 658
В един сайт, от който пазарувам дрехи за децата, са пуснали тениски с енот и надпис "play with me". Сега седя и се чудя - пръст на съдбата или закономерна случайност  newsm78

# 724
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 245
малки са ти децата, затуй такива надписи имат на дрешките. виж за моя големия са с надписи като  "Стой спокоен и пий бира", FORK you или последния писък "Blow job wanted" или същото за орални умения   Blush

# 725
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Свечи, пожелавам ви всичко да е наред с малкото юначе  Hug Може би е добре да потърсите още едно мнение все пак.

Аттинко
, взимай тениските! Даже по две най-малко, че да има за преобличане в случай на накапване със сладолед.

Да се оплача - хич не правят играчките качествени. Все има по нещо в тях, което не трябва да е там.

Днес Оц си играе.
Питам го: е защо махна главата на кученцето?
Той: защото така. Да не пречи.

А едно време какви играчки имаше! Нищо по тях не пречеше! Пък сега...

# 726
  • София
  • Мнения: 5 658
Накапване със сладолед? Шегуваш се, Рози, нали? Искаше да напишеш "в случай на изрязване на картинката".
С дълъг ръкав са, пустите, иначе досега да съм натиснала големия червен бутон.

Прав е Оц. Аз познавам и такива хора, които нямат нужда от глава, понеже не я употребяват.

И понеже съм пропуснала петъка, да компенсирам:

Последна редакция: сб, 16 апр 2016, 21:53 от Атти

# 727
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Аттинко, навремето братовчедките ми като бяха малки бяха изрязали от десетолевките, представляващи заплатата на чичо ми, лицето на Георги Димитров. От ВСИЧКИТЕ десетолевки. Т.е. от цялата заплата, която се случи да му бъде изплатена в такива банкноти. Та ти за едни блузи няма сега да се ядосваш  Hug

Ей тия. Помните ги, нали?
Скрит текст:

По повод картинката - аз гаврътнах едно вино във водна чаша. Да ви кажа, твърде добре ми дойде  Embarassed

# 728
  • София
  • Мнения: 5 658
Понеже сте се разписали като разпрани, да ви пусна НОВАТА ТЕМА да има за утре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт