Преобразете миглите си със серум за растеж Revitalash!

  • 40 054
  • 268
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Миглите имат потенциал, но често крият истинската си красота, изморени от външните фактори – прекалено много козметика, неправилно хранене, климатични условия.

Подхранващите серуми за мигли имат точно тази цел – да разкрият истинския потенциал на миглите, да ги превърнат в дълги, извити и пърхащи украшения на очите ви.






Серумът за мигли Revitalash е създаден на базата на растителни пептиди, които стимулират растежа на миглите, като ги правят гъсти, извити и по-красиви.

Резултатът ще видите още след първия месец, стига само да нанасяте серума всяка вечер на добре почистени мигли.





Revitalash ви дава възможност да се уверите сами в ефекта на продукта, като се запишете за участие чрез коментар в темата.

10 от включилите се в темата потребители ще получат мостра на серума за мигли Revitalash, който е достатъчен за месец и половина редовна употреба.

След изтичането на този период те ще имат възможност да разкажат и покажат в настоящата тема работи ли Revitalash.

Как да нанасяте правилно серума можете да видите във видеото.



Условия за успех на експеримента:
Нанасяйте серума всяка вечер на почистени от грим и остатъчна мазнина мигли. След като премахнете грима си, измийте лицето с вода и тогава нанесете серума.

За да регистрирате възможно най-точно напредъка си, направете снимки със затворени очи „преди“, като можете да сложите разграфена хартия под миглите.

В края на експеримента направете идентична снимка и можете да сравните резултатите.

Последна редакция: пн, 11 апр 2016, 11:34 от Реклама

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Пробвах старата и новата формула на Realash, с които имах много добри резултати. Ще се радвам да пробвам и Revitalash, за да видя дали и той работи. Simple Smile

# 2
  • Враца
  • Мнения: 271
Много искам да пробвам Revitalash. Гледала съм ревюта на продукта и наистина действа.
Успех на всички!

# 3
  • Мнения: 21 275
И аз много искам да пробвам Revitalash ,не съм го пробвала досега, но много искам да пробвам.

# 4
  • Мнения: 591
За първи път чувам, че има такъв продукт. Миглите ми са рехави и къси и ще се радвам, ако серума Revitalash наистина е способен да подобри състоянието им.

# 5
  • София
  • Мнения: 580
Ще се радвам, ако имам възможността да пробвам серума и с удоволствие, ще се включа в експеримета.  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 964
Много бих искала да пробвам серумът Revitalash,това е едно голямо решение за миглите,за които досега не съм чувала да има такъв продукт.
Моите мигли са много рехави и къси и ще се радвам да изпробвам продукта Revitalash на себе си.

# 7
  • Мнения: 224
Ще се радвам, ако имам възможността да пробвам серума!

# 8
  • Мнения: 330
Ще се радвам, ако имам възможността да пробвам серума и с удоволствие, ще се включа в експеримента и аз!

# 9
  • Мнения: 175
Имам много невзрачни мигли  Rolling Eyes и ще е истинско чудо, ако този серум помага...

# 10
  • Мнения: 1 622
Бих искала да пробвам Revitalash.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 242
Здравейте, аз също заявявам желанието си за проба на серума Revitalash.

# 12
  • Мнения: 2 495
С удоволствие бих пробвала този серум Laughing.Чела съм хубави отзиви за него.

# 13
  • Мнения: 683
С удоволствие бих пробвала серума Revitalash.

# 14
  • Мнения: 348
вече в менопауза освен косата и миглите ми оредяха,с удоволствие бих учавствала в експеримента

Общи условия

Активация на акаунт