„Сава: Сърцето на воина“ – споделете едно смело пътешествие с децата си!

  • 8 445
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
BS Films представя новата детска вълнуваща авантюра „Сава: Сърцето на воина“ (Savva: Heart of a Warrior) – по кината от 19 февруари!



От 19 февруари киносалоните в София, Варна, Пловдив, Бургас, Русе, Стара Загора, Сливен, Хасково, Благоевград, Пазарджик, Габрово и Ямбол очакват най-смелите деца и родители, които ще се впуснат смело в това невероятно приключение на волята, приятелството, добротата и обичта към семейството и родния край.
В далечно селце в гората местните жители отдавна са забравили какво е това опасност. Сава е добродушен малчуган, който живее там с майка си – той дори не се замисля за това какво има отвъд гората.





Неочаквано обаче, животът на селото се преобръща, когато бива нападнато от злобни хиеноподобни същества. Всички жители са пленени и само Сава успява да избяга. Той обещава на майка си, че ще спаси нея и своя народ от чудовищата.

Оказал се сам в планината, Сава се запознава с вълка Анга и с две забавни създания – розовото зверче Пусик и Полубарон Фафъл. Сава и новите му приятели се отправят на пътешествие, където ги очакват много опасни, но интересни приключения – ще преодолеят много препятствия, ще узнаят страшни тайни, ще влязат в битка с войската на маймуните под водачеството на жестоката им и коварна кралица – триглавата Мама ЖоЗи.



„Сава: сърцето на воина“ е невероятно пътешествие, което ще ви плени с красотата и неочакваните си обрати и ще позволи на Сава да открие себе си и света около него.
Руската анимацията с продължителност 86 минути е ОЗВУЧЕНА НА БЪЛГАРСКИ с гласовете на: Елисавета Господинова, Сава Пиперов, Даниела Горанова, Христо Бонин, Станислав Пищалов и др.
Световен разспространител на анимацията е Art Pictures Studio
Сценарист: Максим Фадеев, Грегъри Пуарие, Александър Чистяков
Режисьор: Максим Фадеев





10 двойни билета очакват най-смелите от вас, които изпълнят точно условията на играта и отговорят на въпросите.
Отговорете на въпросите:
Кой от сценаристите в руския анимационнен филм "Сава; Сърцето на воина" е сценарист и на известен анимационен филм на Walt Disney?
Разкажете за най-смелата постъпка на вашите "малки воини" и споделете какви филмчета ги вдъхновяват за добри дела?
Разгледайте и харесайте страницата във Facebook на BS films, където може да откриете много нови заглавия и вълнуващи предизвикателства.





Можете да участвате в играта до 21.02.2016 г., а печелившите и условията за получаване на билетите ще бъдат обявени в темата на 22.02.2016 г.




Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 15:50 от Адри́

# 1
  • Мнения: 2 755
Отговорете на въпросите:
Кой от режисьорите в руския анимационнен филм "Сава; Сърцето на воина" е режисьор и на известен анимационен филм на Walt Disney?

Режисьорът на филма е един - Максим Фадеев.
Децата ми обичат филми за битки, с повече действия. Вживяват се в историята, после доста време "играят на филма" - влизат в ролите на героите и пресъздават действието, което са видели, дори правят продължение на филма.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Режисьор на филма е Максим Фадеев.
А част от екипа сценаристи е  Грегъри Поарие - сценарист на "Цар Лъв 2".

Дъщеря ми харесва забавни и смешни истории, филми с приключения, с фантастични елементи и японска анимация. Прави й впечетление, ако музиката към филма е подходяща.
Ако някой филм особено й хареса, изважда скицник и рисува героите му.
 Simple Smile
 

# 3
  • Мнения: 1 988
Грегъри Поарие е бил част от екипа на  "Цар Лъв" 2
Синът ми обича динамични филм, такива с битки, с приключения. Като една от най-смелите му постъпки мога да определя спасяването на едно врабче, което беше паднало в изоставен развъдник пълен с медузи.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Кой от сценаристите в руския анимационнен филм "Сава; Сърцето на воина" е сценарист и на известен анимационен филм на Walt Disney? - Режисьор на филма е Максим Фадеев.
А част от екипа сценаристи е  Грегъри Поарие - сценарист на "Цар Лъв 2".

Разкажете за най-смелата постъпка на вашите "малки воини" и споделете какви филмчета ги вдъхновяват за добри дела? - Само една най-смела постъпка не мога да се сетя, доста са тези, в които синът ми е проявил смелост и човечност. Обича филми за хора със смели сърца, пълни с доброта и достойнство.

# 5
  • София
  • Мнения: 924
Кой от сценаристите в руския анимационнен филм "Сава; Сърцето на воина" е сценарист и на известен анимационен филм на Walt Disney? => Грегъри Поарие - сценарист на "Цар Лъв 2"
Любимата анимация на моя син/5г./, от която черпи вдъхновение е "Пес патрул"(Paw Patrol). Сюжетът сам по себе си е красноречив - бригада  кученца и хора помагат на бедстващи хора и животни в различни сложни ситуации.

Последна редакция: сб, 13 фев 2016, 21:55 от amia_a

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Отговорът на първия въпрос е Грегъри Поарие, който е бил част от екипа на  "Цар Лъв" 2.

И трите ми деца са смели по своему, на прима виста се сещам за една случка от преди няколко години. Бяхме във Велинград, в някакво заведение, където имаше доста деца с родителите си, повечето непознати помежду си. По едно време чухме врява и, когато отидохме да проверим какво става, видяхме голямата ни дъщеря (тогава на 7 години) да се кара с някакво момче, видимо по-голямо от нея. Така и не разбрахме за какво е бил спорът, защото в момента, в който момчето посегна да удари дъщеря ни, двегодишният ни син, се хвърли на гърба му, за да я защити. Още не можеше да говори ясно, но викаше "Няма бий кака!"  Mr. Green Защитникът той  Heart Eyes.

Вдъхновяват го всички филми, в които доброто побеждава лошото - любими са му всички супергерои. На въпроса "Какъв иска да стане, като порасне голям", отговаря точно това "Супергерой". Първия път, когато отговори така, му казах, че супергерои няма, а той ме погледна учудено: "Как да няма, мамо, ами пожарникарите и полицаите?!". Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 10 698
Режисьор на филма е Максим Фадеев.
А част от екипа сценаристи е  Грегъри Поарие - сценарист на "Цар Лъв 2".

Любима анимация на сина ми е Pawpatrol.


А за негово геройство приемам,когато беше още на няма и 3 годинки, сестричката му бебе и плаче, той отиваше да й пее песничка и я галеше по главичката да не плаче и казваше-нама паче Или.

# 8
  • Мнения: 2 755
Грегъри Поарие - сценарист и на "Цар Лъв 2".
Децата ми обичат филми за битки, с повече действия. Вживяват се в историята, после доста време "играят на филма" - влизат в ролите на героите и пресъздават действието, което са видели, дори правят продължение на филма.

# 9
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Грегъри Поарие - сценарист и на "Цар Лъв 2".
Баткото харесва филми с повече действие и приключения. Най.много обича динозаври и разни извънземни същества  Simple Smile Вживява се в ролята и изиграва дословно дадена сцена, която му е направила впечатление.

# 10
  • Мнения: 376
Режисьор на филма е Максим Фадеев.
А част от екипа сценаристи е  Грегъри Поарие - сценарист на "Цар Лъв 2".

Дъщеря ми харесва приказни истории, филмчета с животни и с щастлив край. Последно гледа Леденото кралство отново:)

# 11
  • Мнения: 198
Сценаристът Грегъри Поарие е и сценарист на анимационият филм ЦАР ЛЪВ 2 -ГОРДОСТТА НА СИМБА.
Синът ми обича филмите Цар Лъв,Франклин и Мечо Пух.Но,от много малък е впечатлен от анимационият филма Маската на Зоро.И сега като по-пораснал винаги помага и е на страната на по-слабите,за което по-някога е и  Simple Smile потърпевш.
 

# 12
  • Мнения: 2 986
Кой от сценаристите в руския анимационнен филм "Сава; Сърцето на воина" е сценарист и на известен анимационен филм на Walt Disney?
Отговорът е Грегъри Пуарие.
Разкажете за най-смелата постъпка на вашите "малки воини" и споделете какви филмчета ги вдъхновяват за добри дела?
Обикновено се вдъхновява от филми за животни, след това ги рисува, иска да им помага и да стане ветеринарен лекар. Е, още по-щастлива би била да има дарбата на д-р Дулитъл, и дори понякога се прави, че разговаря с морското си свинче. Дъщеря ми не е много смела, но веднъж заедно с татко й и по нейно настояване помогнахме на едно котенце, което явно го беше страх да слезе от оградата, на която не знайно как се беше качило.
Мисля, че този филм много би й допаднал.

# 13
  • Мнения: 238
Кой от сценаристите в руския анимационнен филм "Сава; Сърцето на воина" е сценарист и на известен анимационен филм на Walt Disney? - Режисьор на филма е Максим Фадеев.
А част от екипа сценаристи е  Грегъри Поарие - сценарист на "Цар Лъв 2".
Разкажете за най-смелата постъпка на вашите "малки воини" и споделете какви филмчета ги вдъхновяват за добри дела? - Наскоро със синът ми гледахме " Добрият динозавър", за радост той повлия много положително на детето ми, много поуки си извлякохме , детето вече предприема по- смели стъпки към нови и непознати неща

# 14
  • Мнения: 1 273
Кой от сценаристите в руския анимационнен филм "Сава; Сърцето на воина" е сценарист и на известен анимационен филм на Walt Disney? - Грегъри Поарие - сценарист и на "Цар Лъв 2 - Гордостта на Симба".
Разкажете за най-смелата постъпка на вашите "малки воини" и споделете какви филмчета ги вдъхновяват за добри дела? - Всички филмчета, в които "доброто" побеждава, надделява, надхитрява, тържествува и т.н. над "злото" са харесвани от моя син.  Peace Моя син от малък си е по-страхливичък и не мога да се похваля с много смели негови постъпки, но откакто има сестричка се е превърнал в рицар-защитник за нея. Най-скорошна негова постъпка, свързана със сестричката му, е, че заяви на баща си, че той е виновен за една сериозна беля, направена от нея, за да не й се кара татко й много, защото цитирам: "тя е още малка и не разбира толкова". Добре, че теорията му как се е стигнало до тази беля малко куцаше, че иначе щеше да има едно конско и наказание (че може и шамарче - белята наистина е сериозна), без да е направил нищо.  Rolling Eyes
Разгледайте и харесайте страницата във Facebook на BS films, където може да откриете много нови заглавия и вълнуващи предизвикателства. - направено.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт