Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 3

  • 92 705
  • 740
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 844
Скъпи момичета, добре дошли в новата ни тема!  Hug
 
На всички, на които им предстои замразен ембриотрансфер, желая от сърце много вяра, късмет и поне по едно малко ледено чудо в къщи!

Линк към предходни теми:
Тема 1 http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=680438.0;;20
Тема 2 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=827723.0;topicrefid=19

Последна редакция: сб, 13 фев 2016, 22:00 от Frida*

# 1
  • Мнения: 115
Мерси, Fridaaaa. На всички които чакат успех!  Hug

# 2
  • Мнения: X
На мъничето от снимката му е замръзнало нослетооо. bouquet

# 3
  • Мнения: 403
Запис и от мен... вече съм края на 5 ден от ЗЕТ  Grinning дали ще се сбъдне мечтата ми

# 4
  • Мнения: 437
Кой какво празнува днес честит празник

# 5
  • Мнения: 1 408
Ето меее! Много любов и сбъднати мечти, момичета!!!

# 6
  • Мнения: 318
Честит празник момичета,пожелавам на всички здраве,благоденствие и сбъдване на мечтата ни,нека бъдем пияни от любов. bouquet Утре си прибирам 2-те снежинки,дано всичко е наред Praynig

# 7
  • Мнения: 1 366
И аз да цамбурна и да ни пожелая да ни е супер успешна и пълна с положителни резултати темата.

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Запис и от мен Simple Smile Утре след обяд ми е трансфера момичета, стискайте палци. Дано е успешен Praynig

# 9
  • Мнения: X
Много ще ти стискам палци.Аз ще вървя след теб.Ще видим и Шакира как се движи и дали ще има други, за да си направим весела групичка.

# 10
  • Мнения: 212
Запис и от мен Simple Smile
И аз се моля за ледено човече и вярвам, че ще имам Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 366
Момичета, въпрос: в голяма дилема съм дали да не си прекъсна подготовката за ЗЕТ, всичко е наред, но... Моя Миндил ми срина нервната система през изминалата седмица. И аз къде заради хормоните, къде заради тъпата си емоционалност, рева та се късам, нервя се, скубя си косите. И това ще мине, но се чудя, дали тези неприятни и силни емоции не се отразяват сериозно на хормоналния ми баланс, и ме е страх да рискувам 3те си снежинки, при положение, че съм скапана емоционално. Половин година, 2 стимулации, почвам да давам фира. Какво бихте ме посъветвали?

# 12
  • Мнения: 347
Момичета, въпрос: в голяма дилема съм дали да не си прекъсна подготовката за ЗЕТ, всичко е наред, но... Моя Миндил ми срина нервната система през изминалата седмица. И аз къде заради хормоните, къде заради тъпата си емоционалност, рева та се късам, нервя се, скубя си косите. И това ще мине, но се чудя, дали тези неприятни и силни емоции не се отразяват сериозно на хормоналния ми баланс, и ме е страх да рискувам 3те си снежинки, при положение, че съм скапана емоционално. Половин година, 2 стимулации, почвам да давам фира. Какво бихте ме посъветвали?
Аз предполагам че се дължи всичко на хормоните, аз бях така с ММ, постоянно се карахме и аз много се разстройвах, дори след трансфера стана по зле,бях отписала опита, но явно бебки не са се притеснили и са си намерили и така място. Казват че е хубаво да си спокоен и позитивен, но при мен не стана така, но аз по принцип съм си нервна . Довери се на себе си

# 13
  • Мнения: 1 408
Шоши, ако не се чувстваш добре емоционално, спри. Това ми го казваше постоянно моя др - ако не се чувстваш добре, ако решиш нещо друго, ако не ти е на кеф, винаги можеш да прекъснеш, когато си на ЕЦ или за ЗЕТ. Това са най-щадящите процедури. А емоционалното състояние е много важно. Дай си почивка! Откъсни се за малко от клиники, форуми и подобни теми... И когато си готова, смело напред!!!
Естествено е съвет на човек, който гледа отгоре картинката. Понякога имам нужда от това, колкото и да е крайно. Ако бях на твое място, също щях да се чудя много...

# 14
  • Мнения: X
Шоши,бебето над всичко. Твоят ще се осъзнае малко по-късно.
Напред към целта. Hug

Общи условия

Активация на акаунт