В кой чуждестранен сайт да проверя колко струва аудио система

  • 1 477
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Здравейте! Интересува ме в кой чуждестранен сайт мога да проверя колко струва една мини аудио система Sony RXD9, защото е пусната за продажба в бг сайтове за по 1000 лв. Shocked Shocked Shocked. Предложете ми от  къде може да се закупи на нормална цена. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 450
Ebay, amazon и темподобните. Но не намирам точно тази, тя е някакъв супер стар модел,който не се произвежда вече,  защо пък точно нея си хареса?

# 2
  • Мнения: 160
Здравейте! Първо благодаря за включването и приятелят ми много иска такава уредба, но пък 1000 лв. са тук. Изкупуват ги по 50-60 евро, а тука искат да забогатеят от тях.

# 3
  • Мнения: 2 450
Много ме съмнява да ги изкупуват по 50-60 евро, за счупена такава започва от 200 наддаването като гледам. А оригиналната цена е била 500 долара навремето. В момента вече не се произвеждат, така че нови или в добро състояние си е цяло чудо да се намерят, нормално е да са скъпички. Да си хареса някоя по-нова система приятелят ти, сигурно ще е й по-качествена, все пак са се подобрили технологите от 2000та, пък и гаранция ще си има.

# 4
  • Мнения: 160
Да, ще го откажа от нея!  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 292
Абсолютен парадокс (или пък не Wink ), но старите модели на Sony всъщност са доста по-добри от новите. Само казвам.

# 6
  • Мнения: 160
Да, и той мисли така Peace За това и много иска такава.

Общи условия

Активация на акаунт